מי מושך יותר אש?

../images/Emo90.gif../images/Emo90.gif מי מושך יותר אש? ../images/Emo89.gif../images/Emo89.gif

השבוע ישבתי עם ידידה בקניון (כן כן, בהחלט מסעיר, אך לא הסיבה לפתיחת השרשור..) וראיתי שתי בנות הולכות ביחד מחובקות. שאלתי אותה אם לדעתה הן לסביות והיא אמרה שקשה לראות מכזה מרחק ולזמן כלכך קצר אבל נראה לה שכן. איכשהו השיחה התפתחה לדיון בנושא האם קשה ללסביות להיחשף בציבור (להחזיק ידיים, להתנשק וכו') באותה מידה כמו שזה קשה להומואים, או לא. לי תמיד היה נראה שלהומואים הרבה יותר קשה כי כשמסתכלים על שני בחורים מחזיקים ידיים אוטומטית חושבים שהם הומואים, בעוד שאצל בנות יכול להיות ספק אולי הן סתם חברות קרובות שמרגישות אינטימיות אחת עם השנייה.. ידידה שלי טענה שאולי זה נכון לגבי החזקת ידיים אבל בדרך כלל זוגות רוצים לעשות יותר מלהחזיק ידיים ואז גם לסביות יכולות לקבל מבטים מאוד עוינים מהסביבה ואפילו קללות.. מצד שני הומואים מאוימים מהבחינה של.. נו.. ערסים שיתנו להם מכות? אז מה אתם חושבים, מהבחינה של להיחשף בציבור במעשים רומנטיים (נשיקה, חיבוק, החזקת ידיים וכו') - מי מושך יותר תשומת לב, הומואים או לסביות? למי מסוכן יותר ולמי קשה יותר? או שאולי אין הבדל? אפשר גם לטעון שאין טעם בדיון הזה כי לכולם קשה בצורה כזאת או אחרת ועדיף להתמקד במה אפשר לעשות כדי לשפר את היחס לשונים מכל מיני סוגים בחברה שלנו, וביניהם גם גייז ולסביות (וביסקסואלים וטרנסים, אתיופים ערבים ומעריצי ניסים גרמה וכו'..)

אני רוצה למשוך אש! בכל מקרה, לדעתי

כמובן שאצל בנות זה שונה. גם אם רואים שתי בנות מתנשקות יכול להיות שהן לא לסביות בכלל וגם אם כן אני בספק אם הן יקבלו מבטים עוינים. כשבנים מחזיקים ידיים יותר סביר להניח שהם הומואים כי זה לא מקובל בחברה שלנו, ללכת יד ביד זה משהו של זוגות ושל בנות, ככה חונכנו, אני לא מכיר בנים סטרייטים שירגישו צורך/ירשו לעצמם/יהנו מללכת יד ביד עם גבר.. דרך אגב, בנפאל (ובטח גם בעוד מקומות אבל שם הייתי) בנים מחזיקים ידיים כל הזמן, זה היה ממש מצחיק לראות את זה, פשוט כולם הולכים ברחוב יד ביד. בקטע של הערסים שנותנים מכות- אני לא יודע איפה יש כאלה אבל אם יש אז זה בטח במקום שגם ככה מפוקפק ואין סיבה להתנשק בו או ללכת יד ביד. אני מניח שאם הייתי מגיע למצב שאני מתנשק עם מישהו לעיני כל (תיאורטי לחלוטין), הערסים מסביב היו יכולים לקפוץ, נראה אותם מתחילים איתי (איזה גבר
). מה שאני מנסה להגיד, שנראה לי שגם ערס מתבגר באיזשהו שלב, ואולי יסלוד ויקלל אבל לא ילך מכות, אלא אם אותו אתה מנשק. בקיצור (אני לא יודע אפילו מה אני כותב, תסלחו לי, צריך לישון), לבנים יהיו הרבה יותר מבטי סלידה ויהיה ברור לכולם שהם הומואים ולבנות לא תהיה בעיה. הייתי מציע לעשות ניסוי ולראות האם כשסטרייטים ילכו יד ביד יהיה ברור לאנשים שהם הומואים ויזרקו עליהם עגבניות, אבל לכו תמצאו סטרייטים בקור הזה.

קאליברי

New member
מסכים עם איטמייפיז ומוסיף

מן הסתם זה פחות שכיח לראות בנים הולכים יד ביד או מחובקים או וואטאבר (למעט תל אביב) אבל גם זה מושך אש. אצל בנות זה אחרת, תמיד אפשר להעמיד פנים שזו- החברה הכי טובה,סתם חברה או אפילו אחיות במקרים מסויימים. נקווה שיום אחד אנשים יתרגלו לראות גם גברים הולכים יד ביד כמו שציין איטמייפיז על התרבות בנפאל שזה אכן קיים אגב גם בהודו, שם ראינו לא רק אחיזת ידיים ברחוב, יצא לי לראות גם שני אחים שבאמת לא היה ברור מה סוג הקשר שם יושבים מחובקים ראש מונח על חזה ברכבת (מקומיים מן הסתם). אני אומר תנסו אבל בזהירות, אם לא ננסה לעולם לא נצליח (למי שזה חשוב כמובן). יאללה, לעבודה, יום נעים לכולם.

נראה לי שלהומואים יותר מסוכן וקשה

כשנשים הולכות יד ביד, מחובקות או נותנות אחת לשניה נשיקה - זה לא מחזה נדיר... זה מקובל וידוע. אולם אצל גברים זה שונה , אני חושבת שאם הייתי רואה שני גברים הולכים יד ביד ישר הייתי מעלה ספקות של האם הם הומואים. אצל נשים יש את המנהג ללכת לשירותים ביחד כמו קבוצת תמיכה, בתוך התאים מדברות וצוחקות, אצל גברים בדר"כ זה לא נהוג, בכל אופן אני לא שמעתי גבר שאומר לחבר שלו :" אתה בא לשירותים?".

../images/Emo207.gif מותר לי נכון??? איייאייאיאיאיאי

אתמול נסעתי בחזרה הביתה מירושלים לפ"ת... לא משנה מה עשיתי בי-ם ולא משנה באיזה קו נסעתי.. אבל במושב האחורי האחורי.. של החמישייה, ישבתי לי ליד החלון, כשליידי התיישב חייל קרבי אתיופי חמוד
אבל אין לכם מושג כמה חמוד הוא היה, והוא גם נראה כ"כ טוב
הקיצר.. תוך כדי הנסיעה, הוא נרדם. והרגל שלו נצמדה לרגל שלייייייייייייייייייי.... וזה היה נורראאאאא צמודודודוד.. ואני כזה... "אוו גאאאדד..." הוא לא התעורר
ואני הייתי מת שיקרה יותר מזה.. כמו למשל שאולי הראש שלו יפול על הכתף שלי ... אבל זה לא קרה
והרגל שלו כללל הנסיעעההה צמודה לרגל שלי ואני אשכרה מרגיש תחום של הרגל שלו... ואז הייתה התעוררות אי שם למטה..
ככה עברו להם 45 דקות נסיעה... ואז הגעתי לפ"ת והצטרכתי לרדת.. ואני כזה מזיז אותו כדי להעירו שייתן לי לרדת.. והוא כזה... "אה בבקשה אחי ,... תעבור..." ואני כזה אומר לעצמי בלב.. "אה בבקשה אחי... תעבור איתי.."
והוא נשאר באוטובוס, ואני ירדתי, משאיר חוויה קטנטונת של רגע של הנאה ... בעעעע... כ"כ קיוויתי עם הפנטזיות ההזויות שלי שהוא פתאום ייגע בי עוד, או אולי יהיה משהו.. כי זה היה כבר בשעת חושך.. כל האוטובוס היה חשוך... והיה כזה שקט... איזו נסיעה נעימה זו הייתה חחח.. בעע.. לא נורא
גם רגעי הנאה פצפוניים כאלה שווים לא?!
הלוואיי ואני אתקל בו שוב.. אין לכם מושג כמה שווה הוא היה... שחום כזה.. [טוב נו הוא אתיופי חח
] אבל הוא לא היה שחום שחום שחום.. יש לו צבע תימני כזה חחחח... והוא נראה חסון כזה ויציב קומה. לא יודע... היה טוב בקיצור חחח

אני יודע שלא חסר....

ואין לי בעיה עם אתיופים.. יש כאלה ממש שווים
הבעיה היא שרוב האתיופים הם סטרייטים ולרוב גם ערסים. במיוחד בפ"ת.. במיוחד

Rincewind

New member
אחלה חוויה ../images/Emo6.gif

אולי אתה היית צריך לשים עליו יד או משהו

נראה לך!? פאדיחות....

תאר לך הוא היה מתחיל לצעוק עליי או משהו באמצע האוטובוס...?!?!?! פאדיחות.. הייתי קובר את עצמי... אבל זה היה כזה כיף... אךך הרגל שלו פשוט הייתה צמודההההה לרגל שלי.. ואני כזה מחזיק קונטרה את הרגל שלי שהיא לא תזוז רק כדי שהרגליים ימשיכו להיות צמודים חחח.. והיה כזה חם ונעים

Rincewind

New member
חחח

היית יכול להעמיד פנים שנרדמת גם ובטעות שמת עליו יד... האמת שהיתה לי חוויה ממש דומה בצבא! זה היה בזמן ההתנתקות.. הייתי בשטח עם אחד חתיך שידעתי שהוא הומו אבל אני עוד הייתי ממש ממש בארון. יום אחד הודיעו לנו שחוזרים הביתה לסופ"ש.. אז ישבתי לידו באוטובוס. והוא נרדם והיה לנו שוב את אותו קטע עם הרגליים.. אז העמדתי פנים שנרדמתי ושמתי לו את היד על הרגל
כשהגענו והוא התעורר הוא הסתכל עליי במבט יודע כזה
אבל לא יצא לי לדבר איתו על זה בכלל ומאז שהוא השתחרר לא יצא לי ליצור קשר איתו :S

W a r r i 0 r

New member
../images/Emo119.gif כמו שהרוב אמרו,

בוודאות הגייז. כמעט ולאף סטרייט אין בעיה לראות שני נשים מתנשקות ומתחבקות..

למעלה