אלימות כלפי נשים

../images/Emo90.gif../images/Emo89.gifאלימות כלפי נשים../images/Emo88.gif

זה עוד נושא שבינו לבינה - למה זה קורה?? אתמול נרצחה עוד אישה ע"י גבר ?(לא ברור אם הם זוג או לא). הנושא הזה נורא מתסכל ולא נראה שממש עושים צעדים בנושא. הרי רוב הפעמים היו כבר תלונות לפני על הרוצח על אלימות מצידו או שהוא מוכר למשטרה על אלימות או שיש לו בעיות נפשיות. אי אפשר להמציא גלולה לגברים אלימים - שתרגיע אותם, תנטרל אותם, תוריד להם את רמת הטוסטסטרון? מרגיז נורא...

elena20

New member
מפליא לראות כל כך הרבה גברים רוצחים

את הנשים, ואין הרבה נשים שרוצחות גברים (כן, אני יודעת שיש אבל יש הרבה יותר גברים) וגם כשהאישה רוצחת זה לרוב בגלל שהוא גבר אלים שהיה מתעלל בה או בילדים. לא מבינה איך גבר שאוהב את אישתו, חי איתה כמה שנים, פשוט יכול יום אחד לקום ולרצוח אותה

הוא לא אוהב את אישתו

זה העניין. בנאדם שאוהב באמת לא מסוכל לפגוע במי שהוא אוהב. זה נראה לי יותר עניין של חוסר שליטה וחוסר יכולת התבטאות.

יש גלולה כזו, קוראים לה "נערת ליווי"

אבל אתן חייבות לקרוא לזה בגידה, מה שמביא את אותם גברים לאלימות

ותאמיני לי שאם תתני לבעלך 2 כאלו בחודש

אז לא יהיה אלימות ויהיו רק פיניקים וידיים מלטפות בבית

תחשוב על זה

היא מזיינת לך תמוח חופרת חופרת חופרת, ובמקום להוריד לה כף, אתה הולך לנערת ליווי יפיפיה בשנות העשרים לחייה וכשהיא תסיים איתך, אתה בכלל לא תשמע את החפירות של אישתך, וכל מה שהיא תגיד אתה תענה בכן כן כן וזה בדיוק מה שהיא רוצה לשמוע וגם זה בדיוק מה שישתיק אותה כולם מרויחים מזה, אתה, הזונה והנערת ליווי

Ja Tomer

New member
לפי התיאור שלך לנערת ליווי

אפשר לחשוב שמדובר בסרט "אישה יפה"...

ממש לא

גם באישה יפה היא בסופו של דבר פתחה את הפה שלה המכלועה נערת ליווי אמיתית לא עושה קטעים לא מקצועיים כאלו

פיייי יש לך הרבה ידע בנושא...

כמה זמן אתה נער ליווי? ואיזה לקוח שלך היית מגדיר כהכי ססגוני?

למה שלא תיקח אם כבר

נערת ליווי בשנות העשרה לחייה, הרי כמה שיותר צעירה יותר טוב? אולי גם ילדות עושות לך את זה.

תחליטי כבר

אני הומו או פדופיל? את לא יכולה להחליף כל שניה (אוח בנות... כאלו לא החלטיות)

כן, כי סרסורים זה כזה עם רגוע ושליו

אתה תלך לנערות ליווי, ממילא אפאחת לא תתחתן איתך.

הבעיה היא הרבה יותר עמוקה ממה שנדמה

היום כולם נוטים להאשים את הענישה העלובה של בעלים גברים אלימים. זה נכון, אבל רחוק מלטפל בבעיה. אותי מעניין איך יכול להיות שכל-כך הרבה גברים גדלים עם ראיית עולם שהאשה היא רכושם ושאפשר לפוצץ אותה מידי פעם. אם היו אומרים לי שגברים כאלה גדלו בתרבות אחרת, לפני 100 שנה - מילא. כך היה מקובל שם. אבל מה לא נכון היום בחינוך של אנשים שעדיין גדלים עם ראיית עולם כזאת? מישהו נותן על זה את הדעת או שכולם חושבים שמאסר עולם יפתור את כל הבעיות...

למעלה