מלכת היופי

../images/Emo90.gif../images/Emo68.gifמלכת היופי../images/Emo25.gif../images/Emo90.gif

והגענו לשלב 3!
המשתתפות: שני- לייטון מיסטר ליאת- אן האתוואי עדי- לינדזי לוהן תום- פינק מור- קיירה נייטלי ספיר- בר רפאלי פולי- לורן קונרד סרינה- בלייק לייבלי רות- ליידי גאגא יעל- סקרלט ג'והנסן לילך- אבריל לאבין
סתיו- קריסטן סטיוארט קרן- אשלי גרין אריאל- מירנדה קר אריאלה- קמילה בורדונבה
סתיו- הילארי דאף אלמוג- פיקסי לוט גיל- קמרון דיאז ליאור- דרו ברימור
המודחות: נועה- אאוחניה סוארז

../images/Emo90.gif../images/Emo27.gifמודחת המשימה../images/Emo37.gif../images/Emo90.gif

אז שני- לייטון מיסטר לא הגשת את המשימה ולכן את מודחת
בנוסף, המודחת של משימת השחור לבן היא אריאלה- קמילה בורדונבה
מצטערת בנות!

../images/Emo109.gifשני הודחה כי היא לא הגישה

את הודחת בשיפוט על המשימה.. ואם כל פעם רק הבנות שלא הגישו יודחו אז כל הרעיון של המשחק לא יהיה, והתמונות שתגישו יהיו סתם|חבל|

../images/Emo34.gifאוףףףףף רוני שכחתי X:

באתי להעלות תמונה אתמול ואז המחשב נכבה ושכחתי מזה \: אינמצב שאני יגיש שוב?

../images/Emo34.gif../images/Emo27.gifבנות../images/Emo70.gif../images/Emo37.gif../images/Emo34.gif

אני יודעת שהודחתי X: אבל אני לא הספקתי להגיש בגלל עומס יתר של עבודות ושיעורים וגם שבאתי להגיש התכבה לי המחשב ושכחתי מזה.ולגמריי בא לי להמשיך
וששאלתי את רוני אם אני יכולה סקנד צ'אנס אז היא אמרה לי שזה לא יהיה פייר \: אז רציתי לשאול אם לא אכפת לכן שהיא תחזיר אותי למשחק .?
חד פעמי \: כי אני באמת רוצה להמשיך להשתתף .. D:

m o r 1 0 2

New member
../images/Emo45.gifלא מפריע ליXD../images/Emo168.gif

כלומר,הייתה לך סיבה. אז אני בעד.

אני גם לי לא היה זמן

למצוא תמונה יותר יפה.. כאילו זה התמונה הראשונה שמצאתי וישר לקחתי אותה בגלל חוסר הזמן... אז זה לא יהיה פייר שאת תחזרי אבל תעשי מה שאתן תחליטו

../images/Emo34.gifאריאלה תעשי לי טובה חח

את הודחת כי התמונה שלך לא הייתה טובה מספיק..

../images/Emo34.gifחצי הודעה נמחקהO:

התכוונתי להגיד שאת הודחת מעצם המשחק. אני לא .. \:

את הודחת כי לא היה

לך זמן למצוא תמונה\שחכת מהמשימה.. אני יודעת שהודחתי בגלל שהבאתי תמונה לא מספיק טובה, אבל אני מנסה להגיד שלי לא היה זמן (כמו שלך לא היה זמן) למצוא תמונה יותר טובה אבל בכל זאת ניסיתי ופשוט הדבר הראשון שראיתי אז לקחתי (ואם היה לי זמן יכולתי להמשיך לחפש ולמצוא תמונה יותר טובה...) אבל עזבי -כמו שאמרתי- תעשי מה שאתן רוצות ואני לא מתערבת...

../images/Emo34.gifטוב../images/Emo70.gifבסדר../images/Emo70.gifזה לא פייר! לא צריך

אני לא אמשיך לשחק וזהו . טוב לך עכשיו?

אני לא מבינה למה את מתעצבנת

אמרתי שתעשי מה שתחליטו לנכון!! עזבי אין לי כוח לריב על השטות הזאת

כי את שאלת את

הדעה של כולם ואני אמרתי מה שאני חושבת... אני לא אמרתי שזה חובה לעשות מה שאני רוצה! וגם עוד בהודעה הראשונה שלי אמרתי שתעשי מה שאתן תחליטו ולא, אני לא חשבתי שתתעצבני מהדעה שלי כל כך

../images/Emo90.gif../images/Emo27.gifמנצחת המשימה../images/Emo37.gif../images/Emo90.gif

הפעם, חד פעמי, יש שתי מנצחות למשימה!
תוצאות המשימה השנייה: במשימת השחור-לבן מי שזוכות בחסינות הן... אריאל- מירנדה קר
תום- פינק
תמונות באמת מהממות, כל אחת מיוחדת בדרכה D: מקום שלישי: עדי- לינדזי לוהן

למעלה