פינת הסיכום השבועי

opali h

New member
../images/Emo90.gif../images/Emo133.gifפינת הסיכום השבועי../images/Emo63.gif../images/Emo40.gif

איך היה השבוע שלכן?
מי האיש/ה שעשה לכן את השבוע?
מה הדבר הטוב ביותר / אירוע משמח שקרה לכן השבוע?
האם יש משהו שאתן מצטערות עליו או פספסתן השבוע?
האם נתקלתן בהומופוביה השבוע? (שתפו אותנו):
מה גרם לכן להתגאות בעצמכן השבוע?
סיפרתן למישהו חדש על אהבתכן לנשים השבוע?
מהו שיר השבוע שלכן?
מהו ציטוט השבוע שלכן?
הוסיפו את תמונת השבוע:
סכמו את השבוע ב5 מילים:
אירוע שאתן מצפות לו או תקווה שיש לכן מהשבוע הבא:
מנטרה מומלצת לשבוע הקרוב או בכלל:
ברכה לסופ"ש ולשבוע הבא עלינו לטובה:
שיהיה לכולנו רק שבוע טוב! וסופ"ש רגוע מהנה ונעים...

כiכב ijפל

New member
../images/Emo41.gif

איך היה השבוע שלכן?
מדהים מי האיש/ה שעשה לכן את השבוע?
ללא ספק זהר
מה הדבר הטוב ביותר / אירוע משמח שקרה לכן השבוע?
יומולדת עם אנשים מדהימים
זהר היה אצלי
האם יש משהו שאתן מצטערות עליו או פספסתן השבוע?
אה אממ, שלא יכולתי לבוא לאוויטה להיות איתו. האם נתקלתן בהומופוביה השבוע? (שתפו אותנו):
לא מה גרם לכן להתגאות בעצמכן השבוע?
למחוק אותו. סיפרתן למישהו חדש על אהבתכן לנשים השבוע?
לא מהו שיר השבוע שלכן?
מישהו לרוץ איתו - דניאל סלומון מהו ציטוט השבוע שלכן?
"שתמיד תוכלי לראות את זו שאני אוהב.." הוסיפו את תמונת השבוע:
אוקי סכמו את השבוע ב5 מילים:
איך אפשר לסכם ב5 מילים? אירוע שאתן מצפות לו או תקווה שיש לכן מהשבוע הבא:
לראות אותו. אולי אותה. מנטרה מומלצת לשבוע הקרוב או בכלל:
חייכו זה לטובה? ברכה לסופ"ש ולשבוע הבא עלינו לטובה:
בע"ה יהיה טוב יותר לכולנו.

סיכום שלי

איך היה השבוע שלכן? מעולה
מי האיש/ה שעשה לכן את השבוע? עדי
מה הדבר הטוב ביותר / אירוע משמח שקרה לכן השבוע? יותר מדי זכרונות עלו.. יותר מדיי אנשים.. דברים טובים. האם יש משהו שאתן מצטערות עליו או פספסתן השבוע? לא . האם נתקלתן בהומופוביה השבוע? (שתפו אותנו): לא..דווקא אמא החליטה לדבר איתי על עדי.....מוזרה חחחחחחחח מה גרם לכן להתגאות בעצמכן השבוע? שלא פחדתי לספר לה הכל... סיפרתן למישהו חדש על אהבתכן לנשים השבוע? לא מהו שיר השבוע שלכן? בן ארצי - לחיות את החלום מהו ציטוט השבוע שלכן? "אין לי עבודה" הוסיפו את תמונת השבוע: חלים הומו :)))) סכמו את השבוע ב5 מילים: היה טוב וטוב שהיה טוב? אירוע שאתן מצפות לו או תקווה שיש לכן מהשבוע הבא: יאללה טסט!!!!!!!! חחח סתם. מנטרה מומלצת לשבוע הקרוב או בכלל: ברכה לסופ"ש ולשבוע הבא עלינו לטובה: אושר שמחה בריאות וכו'

Uncertainty

New member
"And after all your my wonderwall"

איך היה השבוע שלכן? מדהים! מדהים! ו....מדהים!! מי האיש/ה שעשה לכן את השבוע? אישתיייי!!
מה הדבר הטוב ביותר / אירוע משמח שקרה לכן השבוע? חחחחח...איי אהבה! האם יש משהו שאתן מצטערות עליו או פספסתן השבוע? שהיה לי יום מרוכז בתנ"ך
האם נתקלתן בהומופוביה השבוע? (שתפו אותנו): כן..מסבתא. ודווקא גם משו לטובה מחברה. מה גרם לכן להתגאות בעצמכן השבוע? התבגרתי סיפרתן למישהו חדש על אהבתכן לנשים השבוע? לא מהו שיר השבוע שלכן? Wonderwall - Oasis מהו ציטוט השבוע שלכן? "מטרת החיים היא שלחיים תהיה מטרה"
הוסיפו את תמונת השבוע: סכמו את השבוע ב5 מילים: מהמםםם שלא יגמר! לא רוצה! אירוע שאתן מצפות לו או תקווה שיש לכן מהשבוע הבא: שיהיה שבוע מדהים כמו שזה היה מנטרה מומלצת לשבוע הקרוב או בכלל: אל תשכחו לאהוב! ברכה לסופ"ש ולשבוע הבא עלינו לטובה: שבוע מקסים

סיכום

איך היה השבוע שלכן? סבבה לגמרי מי האיש/ה שעשה לכן את השבוע? ניצן מה הדבר הטוב ביותר / אירוע משמח שקרה לכן השבוע? ההורים חזרו מחו"ל האם יש משהו שאתן מצטערות עליו או פספסתן השבוע? לא ראיתי את תמר האם נתקלתן בהומופוביה השבוע? (שתפו אותנו): לא מה גרם לכן להתגאות בעצמכן השבוע? טיפלתי באחותי יפה כשההורים היו בחו"ל סיפרתן למישהו חדש על אהבתכן לנשים השבוע? לא מהו שיר השבוע שלכן? המילים הכי יפות - שייגעצ מהו ציטוט השבוע שלכן? "כל המילים הכי יפות שנתתי לך מזמן אני לא מוצא אותן" הוסיפו את תמונת השבוע: סכמו את השבוע ב5 מילים: שבוע סבבה לגמרי גשם וקר אירוע שאתן מצפות לו או תקווה שיש לכן מהשבוע הבא: מתגייסת בשני מנטרה מומלצת לשבוע הקרוב או בכלל: בחייאת רבאק, יורד גשם אז תסעו לאט! ברכה לסופ"ש ולשבוע הבא עלינו לטובה: שלא יהיו תאונות דרכים אמן

לירזיי3

New member
היי לכולן:)

איך היה השבוע שלכן? חרא אבל הסופשבוע מפצה על הכול מי האיש/ה שעשה לכן את השבוע? תותינקה מה הדבר הטוב ביותר / אירוע משמח שקרה לכן השבוע? סופשבועעעעעעעעעעעעעעע באילת יו הו האם יש משהו שאתן מצטערות עליו או פספסתן השבוע? שלא צעקתי על המנהלת "החמודה" שלי האם נתקלתן בהומופוביה השבוע? להה ממש לא מה גרם לכן להתגאות בעצמכן השבוע? שלא נלחצתי בעומס של העבודה סיפרתן למישהו חדש על אהבתכן השבוע? לא כולם יודעים כבר מהו שיר השבוע שלכן? כול הדיסק של הבנות נחמה מהו ציטוט השבוע שלכן? "אוף מזה הרעמים האלו רבאק" הוסיפו את תמונת השבוע שלכן:
סיכום השבוע בחמישה מילים: עבודה חרא אילת גודד יההההה אירוע שאתן מצפות לו או תקווה שיש לכן מהשבוע הבא: בלי גשםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם מנטרה מומלצת לשבוע הקרוב או בכלל: מזה מנטרה? ברכה לסופ"ש ולשבוע הבא: שיהיה לנו שבוע בלי יותר מדי עבודה בלי יותר מדי גשם ושיהיה פאנן הכי חשוב:)

STU XD

New member
.....

איך היה השבוע שלכן?נחמד מי האיש/ה שעשה לכן את השבוע?פלג, קריסטינה, מה הדבר הטוב ביותר / אירוע משמח שקרה לכן השבוע?שיחה טובה עם מישו, הרבה טיפים בעבודה האם יש משהו שאתן מצטערות עליו או פספסתן השבוע?כן. אוף, בעצם לא יודעת. האם נתקלתן בהומופוביה השבוע? (שתפו אותנו):לא, להפך מה גרם לכן להתגאות בעצמכן השבוע?בעבודה סיפרתן למישהו חדש על אהבתכן לנשים השבוע?לא מהו שיר השבוע שלכן?כל הדיסק של הבנות נחמה מהו ציטוט השבוע שלכן?"תצצצ..צ...בב..וט לו ב..פפפ..פטמה!" הוסיפו את תמונת השבוע:גשם? סכמו את השבוע ב5 מילים:עצלנות יתר אבל פנאן לענן אירוע שאתן מצפות לו או תקווה שיש לכן מהשבוע הבא:הופעה של עדן
שדברים יסתדרו לי בראש.. מנטרה מומלצת לשבוע הקרוב או בכלל:תעבדו, זה מעסיק ברכה לסופ"ש ולשבוע הבא עלינו לטובה:שבת שלום

לירזיי3

New member
היי את עצרי!!

האם את גנבת לי את שיר השבוע?? הבנות נחמה שייך לי בלבד!!! זכויות שמורות זה הכול@@
סתם מאמי כול הכבוד שאת אוהבת את הבנות נחמה יש לך טעם מעולה אחותי תמשיכי כך@@

לירזיי3

New member
חחח דוגרי

אני מתה על הבנות נחמה הן תותחיות וכאלה אני מתה ללכת להופעה שלהן וחוץ מזה גם את המשפט פאנן ענן גנבת לי חחח אבל מילא

STU XD

New member
לאלאלא אני אומרת אותו מלא זמן..ואגב,

הייתי בהופעה של הבנות נחמה והן הרבה יותר טובות לייב! אני ממליצה בחום.. הופעה פשוט מהפנטת..

אני טוטו? אני טוטו!

איך היה השבוע שלכן? אחלה, חוץ משלישי.. אכזבה מרה ומרמור על כל הבזבוז הזה. מי האיש/ה שעשה לכן את השבוע? אלינה נופר כריס מה הדבר הטוב ביותר / אירוע משמח שקרה לכן השבוע? שיעור-אלתור (בנזונה), הצלחתי להכניס שיר שלי לגיטר פרו ועוד עם 2 תפקידי גיטרה ובס. לרגע אני מרגישה מוכשרת!
. ושיחות מסנג'ר. האם יש משהו שאתן מצטערות עליו או פספסתן השבוע? הקורס
מילא התבטל, לא יכלתם להודיע?! האם נתקלתן בהומופוביה השבוע? (שתפו אותנו): התגובה של אמא כשהיא שמעה על איגי.. פפ.. לא יעבירו אותי שטיפת מוח.. בע. מה גרם לכן להתגאות בעצמכן השבוע? כל מה שקשור בנגינה/הלחנה והשיחות במסנג'ר. סיפרתן למישהו חדש על אהבתכן לנשים השבוע? דניאלה (ועידו?) מהו שיר השבוע שלכן? Empty Walls- Serj Tankian מהו ציטוט השבוע שלכן? אמא: "אל תיהי גאה.. נו לא גאה במובן הזה..". ו"טוטו!"
הוסיפו את תמונת השבוע: סכמו את השבוע ב5 מילים: כמו אצבעות קרות על הגב אירוע שאתן מצפות לו או תקווה שיש לכן מהשבוע הבא: הקורס, לפגוש אנשים שאני צריכה כבר לפגוש, השתלמות חונכים מנטרה מומלצת לשבוע הקרוב או בכלל: "טוטו..!" ברכה לסופ"ש ולשבוע הבא עלינו לטובה: שלא יקפאו לכן הרגליים.

My Supergirl

New member
סיכום שבוע מפגר + ../images/Emo4.gif

איך היה השבוע שלכן? גרוע. ביותר...בעעע
מי האיש/ה שעשה לכן את השבוע? אפרת
מה הדבר הטוב ביותר / אירוע משמח שקרה לכן השבוע? הופעה של רונה! היה כזה כיף
האם יש משהו שאתן מצטערות עליו או פספסתן השבוע? שנתתי לעצמי להרוווווווס לי.
האם נתקלתן בהומופוביה השבוע? (שתפו אותנו): לא.
מה גרם לכן להתגאות בעצמכן השבוע? שומדבר...
סיפרתן למישהו חדש על אהבתכן לנשים השבוע? ללא...
מהו שיר השבוע שלכן? "לחיות נכון"/רונה קינן
מהו ציטוט השבוע שלכן? "קטני פיצקי נשנש"
הוסיפו את תמונת השבוע:
סכמו את השבוע ב5 מילים: מאכזב, מייאש, מעצבן, מצחיק, מאתגר.
אירוע שאתן מצפות לו או תקווה שיש לכן מהשבוע הבא: קריות
מנטרה מומלצת לשבוע הקרוב או בכלל: "תלמדו מהפרחים - אל תקמצו בחיוכים"
ברכה לסופ"ש ולשבוע הבא עלינו לטובה: שיהיההההההה סופש+שבוע משווווווובח ומוצלח ומפנק!

למעלה