שנה חדשה טובה לכולם/ן

../images/Emo9.gif שנה חדשה טובה לכולם/ן ../images/Emo24.gif

אני מאושרת. ואתם/ן?
היתה לי חרא שנה, באמת, חרא תהומי, הרבה פרידות, כמה מהן מאוד מעליבות ומחלה מחורבנת אחת שגילו לי בגוף ובכל זאת השנה הצליחה להסתיים עם חיוך גדול מרוח על הפנים. והרבה ציפייה ואופטימיות לקראת הבאות וכמובן הבאים
אני בד"כ לא בן אדם של טקסים, אבל לפעמים כיף לי עם סיכומים ומספרים שסוגרים ופותחים מעגלים. איך היתה לכם השנה? דברים חדשים? אושר? עצבות? בין לבין? איך תהיה השנה הבאה? תוכניות, חלומות, או שזורמים וזורמות?

מארי 10

New member
ליאור ../images/Emo25.gif

שנה טובה
אני שמחה לקרוא שאת מאושרת! אם את רוצה לשתף מה גילו לך (רק אם מתאים)...אז
ו- הרבה בריאות
אבל כיף לקרוא שהשנה מסתיימת לך עם חיוך גדול
השנה אני מרגישה שעברתי הרבה תהליכים. יש לי יותר התחזקות לכיוון של האלהורות, יותר קבלה של תהליכים, כולל תהליכים של גופי שהיה לי מאד קשה לקבלם ועברתי דרך אבל ממש (של התחלת כניסה לגיל מעבר מוקדם) שהיום אני מקבלת ביותר אהבה.. פחות קנאה בסביבה.. מעט יותר אמונה באני ובתהליכים שלי. עוד יש הרבה מקום לעבודה אבל נעשה שם דרך השנה ואני מרגישה את זה! יותר הבנה שהאלהורות אצלי אינה קשורה לחוסר חיבור לילדים - אני אוהבת ילדים - חשוב לדעת גם את זה! מה אני מתכננת לשנה הקרובה...
שינוי מקום עבודה כשכירה - קצת בודקת דברים - אעדכן בהמשך.. מיציתי במקום הנוכחי, לא סובלת אבל מיצוי טוטאלי.. צריך לעבור הלאה.. הרבה תהליכים קורסים שם...
הגברת נפח הפעילות שלי כעצמאית - עוד מטופלים לקליניקה (מתחילה לעבוד מול חברה שעוזרת בזה)..
מסיימת לימודי דהרמה בתחילת אפריל - בא לי השנה ללמוד משהו שאין לו שום קשר לתחום טיפולי!!!! משהו בשביל הכיף שלי, סתם ככה!
עולה לי (לפי סדר) -
איפור מקצועי או סדנת איפור אמנותית
היסטוריה
ליצנות רפואית (זה כן טיפולי, יש בי יכולות משחק וצחוק)
שפה רעיונות? למישהו?? אשמח מאד לשמוע
העצמת קשרים חברתיים וקשרי החברות עם בעלי. שנה אזרחית טובה לכולם!!!!!!

את פשוט אישה מדהימה

אני קוראת את ההודעות שלך וכל פעם נפעמת מהדרך שעברת ומהקבלה העצמית. אני מתה ללמוד גם דברים שונים סתם בשביל הכיף. מתה ללמוד החלקה על הקרח וריקוד בטישו (זה שעושים בקרקס) אבל נראה לי שבכמה שנים הקרובות הלימודים שלי יהיו בתחומים שקשורים לעבודה כדי להתקדם (וגם כי כן - אני נהנית מזה).

כן. אין לי בעיה לגלות כאן מה "גילו לי" ../images/Emo9.gif

לכמה כאן כבר סיפרתי באופן אישי.. מדבור בזיבי של מחלה, פרדון מיי פרנצ' - טרשת נפוצה. מחלה נוירולוגית כרונית שתוקפת את המערכת החיסונית. סיכוי גבוה לנכות (אחד משלושה), שזה חתיכת תיק. אבל לי יש את כל הכוונות להיות בין השניים שממשיכים לקפצץ ולרקוד כאילו אין מחר = כי באמת אין -יש רק היום וכו'
אבל אני לגמרי לא דואגת - יש תרופות ואני גם מטופלת בשיטת פאולה שהיא שיטה מדהימה ומומלצת לכל בן אדם בלי קשר... חוכמת הגוף, אין עליו המחלה לגמרי עוררה אותי, ככה שהיא עשתה לי שירות במובן מסויים, ומה לעשות שזה חייב לבוא עם נאחס, זה בד"כ מה שקורה - את מתחילה להבין ענייני עיקר/תפל וכו' רק כש"תיק גדול" נופל עליך ומערער את כל עולמך... מעבר לזה דברים טובים מחכים לי בפינה ככה שלמרות שהשנה התחילה רע, היא נגמרת מה זה בטוב :) מארי יקרה, נשמע שגם את עברת חתיכת שנה, קבלה עצמית זה מאסט לחיים מלאים! רעיונות ללימודים רק בשביל הכיף?....טנטרה אולי?

מארי 10

New member
ליאור../images/Emo24.gif

אני מכירה את המחלה, הכלה של הקוסמטיקאית שלי חלתה בה בתחילת שנות ה- 30 לחייה. אני זוכרת שכתבת שעשו לך -MRI היא משתדלת לקיים חיים רגילים לכל דבר. זה באמת, כמו שאת כותבת מאד אידנבידואלי, יש היום טיפולים למניעת התקפים ואפשר לחיות ולהרגיש טוב. אני יודעת שהיא ילדה ילדים טוב... את זה היא עשתה קודם וזה לא קשור..
) היא לומדת עכשיו... לא מוותרת על כלום! כמו שאני מכירה אותך, אין עלייך על לותר בתענוגות החיים
ולפעמים משהו כזה, כמה שזה נשמע פרדוקסלי, מאפשר לנו להתבונן בעוד דברים בעלי משמעות בחיים. הלוואי שתקחי את זה לשם
וכל הבריאות שבעולם יקירתי
לגבי הקבלה העצמית שלי - זה עדיין לא לגמרי - הדרך עוד ישנה לעבודה - אבל התקדמתי לשם השנה

זו אכן כוונתי, לקחת מהמחלה רק את הטוב

הדוניסטית עד הסוף...
בהחלט אפשר לחיות עם המחלה טוב. קיבלתי את החדשות אודותיה בשיוויון נפש-לרגע לא חשבתי מה יקרה אם זה ידרדר מהר. חיה רק את הרגע מעכשיו ויותר טוב. אם זה מה שהמחלה גרמה לי לעשות- אז זה לא מתנה? :) תודה על המילים.
ויאללה, לכי לטנטר קצת
לתפוז יש בעיות אז אם ההודעה תתפרסם פעמיים - זה הם, זה לא אני..

efroch99

New member
שנה טובה לכולם../images/Emo13.gif

אני לא כל כך אוהבת סיכומים. זה קוטע לי סוג של רצף ומכריח אותי לשאול שאלות כמו - מה השגתי? וזה כעקרון לא שאלה שאני כל כך אוהבת. אני אוהבת להתקדם מבלי לעשות רשימת הצלחות במקביל. אבל אם שאלת - הייתה לי התפתחות מאוד משמעותית במקום העבודה השנה. התחלתי לנהל צוות יחסית גדול, וזה שינה מאוד את צורת העבודה, וגרם לי ללמוד די ברבה דברים בזמן קצר (שיטת ה"לזרוק למים"). גם בתחומים אחרים בחיים הייתה לי התפתחות וחשיפה לתחומים חדשים והתנסויות חדשות. קיבלתי חזרה חברה ישנה
וזכיתי בחדשה
, וראה זה פלא, לשתיהן אותו שם
. וגם פה בפורום הייתה התפתחות השנה, זכינו לחשיפה חסרת תקדים, ואין ספק שספרה של אורנה תמיד יהה עבורי אחד מהאירועים החשובים וה"זכירים" ביותר של שנת 2010. בשנה זו גם היכתה בי סופית ההכרה שאצטרך כנראה לוותר על ישראל בשלב כלשהו בחיי
. אז לאור הסיכום הנ"ל, אפשר בהחלט להגיד ששנת 2010 הייתה מסעירה ורצופת שינויים והתרחשויות במיוחד. תוכנית חדשות - אני מרגישה צורך ב"התאהבות" חדשה, כרגע, איזה תחביב חדש שיסעיר אותי, במקביל לאהבות הישנות והמוכרות... אז אני כרגע קצת בחיפושים בנושא זה.

אבל תודי שמדליק לעשות סיכום בתאריך כזה-1.1.11

לגבי חברות, עכשיו אני קולטת למה פרסמת את הפוסט ההוא
לי זה גם קרה השנה - אבל בעוד שאת הרווחת שתי חברות (ועוד עם אותו השם) אני הפסדתי שתי חברות. אחת חדשה, ואחת ותיקה שאולי תשוב ואולי לא. למדתי משתיהן כמה לקחים מעניינים, חיוביים במהותן. למזלי נותרתי עם חברות אחרות. אני עדיין חושבת שחברות הוא מוסד חשוב מעין כמוהו שאין לי עניין או סיבה לוותר עליו. לידיעת הקוראת לולי..
את חושבת לעזוב את הארץ!?!?!!!?!!?!?! Do tell !!! זה מאוד מעניין אותי ברמה האישית. אני בעצמי חושבת על זה כבר הרבה זמן, ופרסמתי כאן בעבר על התוכניות שלי לעבור לאוסטרליה, אבל עושה רושם שלא רק שאני נשארת בארץ אלא אולי אפילו תוקעת בו יתד חזק יותר.. ולגבי רעיונות לתחביבים חדשים, ראי תשובתי למארי
ואם את בעניין של קרמיקה, אז ..... אולי גננות? (לא יודעת מה הקשר, סתם עלה לי)

efroch99

New member
אכן תאריך מדליק

לגבי הארץ, זה ל
לגבי תחביבים, חשבתי להתחיל משהו שנקרא "ציור אינטואיטיבי". נרשמתי, למרות שהלב שלי לא ממש שם.... מתגעגעת לקרמיקה, אבל כרגע אין לי מסגרת מתאימה. אולי בשנה הבאה.... גננות - כעקרון אנחנו מגננים כל הזמן...

שנה טובה ליאור וכל השאר ../images/Emo9.gif

כייף לראות אותך מאושרת! לי אישית אין שום תחושה של התחלה או סיום ב-1 בינואר, וגם לא תוכניות לשנה הבאה. ממשיכה לזרום. אבל תמיד טוב להגיד שנה טובה

למעלה