שלום לכולם, שאלה?

../images/Emo9.gifשלום לכולם, שאלה?

מישהו יכול להגיד לי אם זה נכון שהסופרת ג'ין מ. אואל נפטרה? בתודה מראש
קולומביה

למה להיות כזה גס רוח

רציתי בסך הכל לדעת אם הסופרת בחיים כדי לדעת אם שווה לצפות ממנה לספר המשך והמקום היחידי שחשבתי שיוכל לתת לי מענה זה בין אנשים אוהבי ספרות ואולי הם יודעים יותר ממני, אם לא ידועה לך התשובה היה עדיף שלא תגיב כלל.

אני מתנצלת בשמי

לעניות דעתי זו גסות רוח, אבל רוב חברי הפורום חושב שזו ציניות שנונה ומשעשעת. ומכיוון שזה חדש לך, אני רוצה להתנצל, ולהגיד לך שאני אישית לא מכירה את הסופרת, ואין לי מידע בנושא.

טוב מצאתי

את הערך של הסופרת בויקיפדיה האנגלית , העדכון האחרון שלו היה רק בשבוע שעבר, אז אני מניחה שלו הייתה חס וחלילה הולכת לעולמה היה מופיע בסמוך לתאריך לידתה בתחילת הדף תאריך מותה. תוכלי להציץ שם בשמות כל הספרים באנגלית, ולראות אם כולם תורגמו כבר (אני אישית לא מכירה את הסדרה או את הסופרת על מנת לעשות את האבחנה, ולא מצאתי ערך עליה בויקיפדיה בעברית).

../images/Emo140.gifתודה רבה

אני ממש ממליצה בחום על סידרה של "שבט דוב המערות", זה ספר חובה. שוב תודה. קולומביה

אום נטע

New member
הספר הראשון מצויין

מקורי ומרתק עם דמויות מענינות ובעלות עומק. ההמשכים הולכים ומידרדרים ברמתם. הדמויות הופכות שטחיות ורדודות, העלילות הופכות יותר ויותר מופרכות, וכל פרק שני בערך מכיל סצנה פורנוגרפית. הספר האחרון (משכנות האבן) היה כל כך גרוע שכבר התייאשתי סופית מהסדרה הזאת. גם אם יצא נוסף לא אקרא אותו. אבל אני עדיין ממליצה בחום על הספר הראשון בסדרה, שבט דוב המערות.

הספר הראשון סביר בעיני

עם רעיון מיוחד, אם כי אין עדויות לאמיתותו. ההמשכים מדורדרים, כפי שכתבת, והאחרון אכן מזוויע וממוחזר.

קובנר

New member
אז אני אתנצל בשמו של מחשבות

כי רק הוא חושב שזו ציניות שנוה ומשעשעת.

למעלה