שאלון הפלייליסט

../images/Emo9.gifשאלון הפלייליסט../images/Emo9.gif

אז מה עושים? א. פותחים את הפלייליסט (רצוי עם כמה שיותר שירים) ב. מעבירים ל"ערבב" (לא לפי סדר הרשימה כמו שכתובה) ג. אחרי כל קריאת שאלה מעבירים שיר ד. השיר שיצא הוא התשובה לשאלה היום: חשבתי על מישהו קרוב אלי... מישהו ששונא אותי חשב עלי... הרגשתי... הייתי במקום שמזכיר לי... מישהו חשק בי בסתר? שיר הנושא שלי היום לדעתי... שיר הנושא שלי היום לדעת אחרים... מחר: השיר שיתקע לי מחר בראש... עצה טובה למחר... איך אני צריכה לנצל את הזמן שלי מחר? כדאי לי בכלל לחכות למחר? ההורים שלי ירגישו כלפיי... השבוע וכללי: שיר הנושא של השבוע... עצה טובה לשבוע הבא... איך המשך השבוע יהיה יותר מאושר? איך קוראים לי? אז אני סנילית? חברים שלי חושבים עליי שאני... יזכרו אותי בתור...

עוונה! (בתקווה רבה ראשונה.. ../images/Emo4.gif )

היום: חשבתי על מישהו קרוב אלי... 3Doors Down - Changes מישהו ששונא אותי חשב עלי... Take That - Shine הרגשתי... The Fray - All At Once הכל ביחד חח
הייתי במקום שמזכיר לי... Simple Plan - One את האחד? חח
מישהו חשק בי בסתר? Green Day - Jaded שיר הנושא שלי היום לדעתי... Panic! At The Disco - London beckoned Songs About Money By Machines שיר הנושא שלי היום לדעת אחרים... Blink 182 - I Miss You ייאאא.. נוכל לחיות כמו ג'ק וסאלי אם נרצה. להלהלהה (עזבו.. טחח) מחר: השיר שיתקע לי מחר בראש... McFly - Babys Coming Back עצה טובה למחר... Simple Plan - Jump לקפוץ
חח.. טוב
איך אני צריכה לנצל את הזמן שלי מחר? MCR - This Is How I Disappear כדאי לי בכלל לחכות למחר? P!ATD - Lying Is The Most Fun A Girl Can Have Without Taking Her Clothes Off ההורים שלי ירגישו כלפיי... Simple Plan - Addicted שהם מכורים אלי? אוקי.. חח השבוע וכללי: שיר הנושא של השבוע... P!ATD - Boys Will Be Boys בהחלט בנים יהיו בנים
עצה טובה לשבוע הבא... Evanescence - Everybody's Fool כולם נופלים. אוקי.. לקחתי ת'עצה :) איך המשך השבוע יהיה יותר מאושר? MCR - Jack The Ripper live איך קוראים לי? Green Day - Welcome To Paradise ברוכים לגן עדן! חח
אז אני סנילית? 3DD - Life Of My Own לא! יש לי חיים משלי
חברים שלי חושבים עליי שאני... שייגעצ - חייל של מאה שערים || שאני חיילת במאה שערים.. חח.. ענק
יזכרו אותי בתור... MCR - Cancer יזכרו אותי בתור סרטן
אאווו
עצווב

McSon of Busted

New member
אע. אני אימוקיד קשוח ואפל! >.<

*מחכה שיגמר end up like this כי אני לא אוהבת להעביר אותו P:* היום: חשבתי על מישהו קרוב אלי...McFly- The guy who turned her down מישהו ששונא אותי חשב עלי...McFly- We are the young הרגשתי...P!ATD- I constantly thanke god for estwban הייתי במקום שמזכיר לי...Busted- Thunderbirds are go מישהו חשק בי בסתר? P!ATD- but it's better if you do שיר הנושא שלי היום לדעתי... Busted- better than this זה היה ביום שישי P: שיר הנושא שלי היום לדעת אחרים...McFly- unsaid things היי, הגיוני. מחר: השיר שיתקע לי מחר בראש...Busted- without you לא. פליז לא!!! חחח עצה טובה למחר...Busted- Loser kid חחח מה זה אמור להביע?! איך אני צריכה לנצל את הזמן שלי מחר? McFly- please please אם זה אומר שאני צריכה ללמוד לפסיכולוגיה אז כן כדאי לי בכלל לחכות למחר? McFly- obviously אוקיי PP: ההורים שלי ירגישו כלפיי...McFly- unsaid things בגרסה של JML היי, למה?! השבוע וכללי: שיר הנושא של השבוע... Good Charlotte- wondering עצה טובה לשבוע הבא...Fightstar- grand unification part 2 איך המשך השבוע יהיה יותר מאושר? Good Charlotte- the antem איך קוראים לי? GC- dance floor anthem מה? אז אני סנילית? McFly (Danny)- you should know by now חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח כנראה חברים שלי חושבים עליי שאני...fall at your feet- busted יזכרו אותי בתור...יצא שיר עם שם ארוך של פאניק P:

McSon of Busted

New member
אוקיי, זה כבר פריקי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

באמת נדבקתי לwithout you היום!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

L D N

New member
../images/Emo15.gif יצא קקע. חוץ מהאחרון XD

היום: חשבתי על מישהו קרוב אלי... יש לה - שייגעצ [שיש לה?!!!?! למי?!?!] מישהו ששונא אותי חשב עלי... Lycanthrope - +44 מה הקשר!? הרגשתי... everytime - SP [כ" כ כ"כ כ"כ לא!!] הייתי במקום שמזכיר לי... MCR - House of Wolves [זאבים?! חחחחחחח] מישהו חשק בי בסתר? Danny Jones - Forget All You Know [לוידעת :O] שיר הנושא שלי היום לדעתי... Kelly Clarkson - Walk Away [אני מתההההההה על השיר הזה
] שיר הנושא שלי היום לדעת אחרים... Lostprophets - Awkward [שאני מוזרה?] מחר: השיר שיתקע לי מחר בראש... BMTH - Second Heartbeat [כ"כ לא] עצה טובה למחר... Busted - SWTLO [שיר מדהים] איך אני צריכה לנצל את הזמן שלי מחר? The Red Jumpsuit Apparatus - Your Guardian Angel [חחחח להיות מלאך שומר?] כדאי לי בכלל לחכות למחר? Christina Aguilera - Ain't No Other Man [אני יפגוש מישו?] ההורים שלי ירגישו כלפיי... Shrek Soundtrack - I'm A Believer [הממ...] השבוע וכללי: שיר הנושא של השבוע... Lostprophets - To Hell We Ride [יהיה גיהנום.] עצה טובה לשבוע הבא... SOD - Holly I'm The One [acoustic[ [לא לתת עצות לחברה שלי בקשר לאיזשהו בחור?
] איך המשך השבוע יהיה יותר מאושר? BEP - My Style [בסטייל שלי? יהיה מעולה!] איך קוראים לי? Westlife - Bop Bop Baby [בייבי?] אז אני סנילית? MCR - The End. [כל מי ששומע מכר הוא סנילי ><] חברים שלי חושבים עליי שאני... Useless ID - Redemption [הממ...] יזכרו אותי בתור... Sophie Ellis Bextor - Murder On The Dancefloor [גאד אני אמות ברחבת הריקודים? :S]

spring92

New member
../images/Emo3.gif

גם שיר הנושא שלי היום לדעת אחרים יצא לי לוסטפרופטס...תעלמו מהפריקיות שלי

באלי גם...../images/Emo9.gif הכל יצא ממש נכון!!!!!!../images/Emo12.gif

היום: חשבתי על מישהו קרוב אלי... goodnight city - happy without you זה נכון! XD מישהו ששונא אותי חשב עלי... page 44 - The Grey Room הרגשתי... Rooster - Maybe I'm Right לא מייבי! אני יודעת שצדקתי
הייתי במקום שמזכיר לי... the click 5 - Just The Girl הייתי היום רק בבצפר
מישהו חשק בי בסתר? Arctic Monkeys - When The Sun Goes Down
שיר הנושא שלי היום לדעתי... Travis - Closer שיר הנושא שלי היום לדעת אחרים... teddy geiger - For You I Will מחר: השיר שיתקע לי מחר בראש... I Just Don't Know What To Do With Myself אני דבוקה אליו כבר איזה חודש אז יש מצב שגם מחר הוא יהיה לי בראש
עצה טובה למחר... The All-American Rejects - Top Of The World זה אומר שאני טעות?!
איך אני צריכה לנצל את הזמן שלי מחר? rooster - Everything Moves So Fast אויש
בטח לא יהיה לי מחר זמן לנשום... כדאי לי בכלל לחכות למחר? ronan keating - When You Say Nothing at All מזה אומר בעצם...? ההורים שלי ירגישו כלפיי... Maroon 5 - Makes Me Wonder הם לא מאמינים בי יותר!
השבוע וכללי: שיר הנושא של השבוע... Seven - Walk On Water
זה נכון עצה טובה לשבוע הבא... the used - Blue and Yellow אני לא אמצא את מה שאני אחפש...באסה
איך המשך השבוע יהיה יותר מאושר? the f-ups - Wrong the Right
איך קוראים לי? Ryan cabrera - On my way down נמממ... מה? אז אני סנילית? nickelback - Savin' Me חברים שלי חושבים עליי שאני... take that - Shine ייאי! אני קורנת!
יזכרו אותי בתור... Ronan keating - Life Is a Rollercoaster באמת היו לי עליות וירידות בחיים או משו כזה

מאיושSP

New member
גררררר ../images/Emo46.gif עניתי על הכל

ואז שלחתי וזה לא עבד או משו! אינלי כוח שוב.. נוותר.

spring92

New member
WHOOHO

היום: חשבתי על מישהו קרוב אלי... PAPA ROACH-NOT LISTENING מישהו ששונא אותי חשב עלי... BLEEDING THROUGH-ON WINGS OF LEAD הרגשתי... FALL OUT BOY-DEAD ON ARRIVAL הייתי במקום שמזכיר לי... DAVID BOWIE--LIFE ON MARS מישהו חשק בי בסתר? MISFITS-ATTITUDE שיר הנושא שלי היום לדעתי... THE CARDIGANS-EARASE REWIND שיר הנושא שלי היום לדעת אחרים... LOSTPROPHETS-A MILLION MILES מחר: השיר שיתקע לי מחר בראש... LINKIN PARK-CRAWLING עצה טובה למחר... LIFE OF AGONY- RIVER RUNS RED איך אני צריכה לנצל את הזמן שלי מחר? SUM 41-PIECES הזוי לחלוטין
כדאי לי בכלל לחכות למחר? שייגעצ-לא בא לה ההורים שלי ירגישו כלפיי... KYLIE MINOGUE ַ ROBBIE WILIAMS-KIDS השבוע וכללי: שיר הנושא של השבוע... MEST-WASTING MY TIME מה שנכון נכון
עצה טובה לשבוע הבא... KILL BILL THEME אז אני צריכה להרוג את ביל?
איך המשך השבוע יהיה יותר מאושר? GUNS N ROSES-SWEET CHILD O MINE איך קוראים לי? ARCH ENEMY-WE WILL RISE אז אני סנילית? DIR EN GREY-SAIYO NO UTA אין לי מושג מזה אומר
חברים שלי חושבים עליי שאני... FALL OUT BOY-CALM BEFORE THE STORM יזכרו אותי בתור... AVENGED SEVENFOLD-STRENGTH OF THE WORLD

למעלה