חדשה

Sweety Bitch1

New member
../images/Emo9.gif חדשה ../images/Emo98.gif

אני קרן, מרמת השרון. כבר קפצתי לי כאן בפורום הזה, הסתכלתי על הדוליז וניסיתי גם להכין, אבל לא יצא לי משהו
.... אז רציתי להגיד שכולם מוכשרים כאן
... אה, והנה הדוליז הראשונה שלי:
זה בסדר? תתנו לי ביקורת בונה ואני אנסה לשפר אותה
... ובינתיים אני אחכה לאיזו היכרונת עם משתפי הפורום
.

Solinka

New member
ברוכה הבאה../images/Emo24.gif../images/Emo103.gif

אם לא היה כואב לי הראש הייתי נותת לך תגובה... השתלבות נעימה בפורום!

AlOnA FoR EvEr

New member
אולע../images/Emo70.gif ../images/Emo15.gif

רצית ביקורת בונה, הנה(ממש לא נגדך
): שיער- אממ, חסרים אזורים מוצללים, ואזורים מודשים. חולצה- כנ"ל. ובתחתית החולצה, לא רואים את הגימור. חצאית- כמו שאמרתי בשיער. בעיקרון דולי די חמודה, עם כמה שיפורים, היא תיהיה מושלמת!!!

PiXeLiTa

New member
ברוכה הבאה../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif../images/Emo1.gif../images/Emo70.gif

כשאת עושה דולי, הקפידי תמיד לשמור בפורמט bmp אלא אם זה עשוי בתוכנה, ואף פעם אל תגדילי את הבייס בודי (עליו את מכינה את הדולי)- השתמשי בזכוכית המגדלת.
השתלבות נעימה

The Charmd One

New member
ברוכה הבאה!!!../images/Emo24.gif../images/Emo79.gif

וייי אני אוהבת לתת תגובות לחדשות, שלא מבינות הרבה... חח סת0
אוקיי אז ככה: (ד.א-היא ממש דומה לדולי הראשונה שלי!!
) שיער-סתכלי על השער של עצמך או של אנשים...את רואה הוא לא יושב כגוש אחד ...הוא מפוזר כזה..לקווצת שיער קטנות כאלה, או שערות בודדות...אז ככה גם בדוליז;השער שלה גושי (תשמעי את המושג הזה הרבה בפורום
) זאת אומרת, הוא יושב כגוש אחד, לא ראילי-ולכן לא טוב... את צריכה לנסות להפריד אותו, לעשות קבוצות, אולי קצת לעשות לו צורה עגולה יותר...(הסתכלי פה) בגדים-לא הבנתי..זאת שמלה או חצאית וחולצה צמודות? בכל מקרה, זה די טוב, אבל ההצלה לא ממש טובה (שמרי תמיד ב-BMP, זה יותר ברורו ואיכותי...) ואת צריכה לעגל קצת את הקווים, הבגדים מתעגלים על הגוף,לא מסודרים בקו ישר כזה... תעשי לה נעליים, וכדאי לך גם לשנות לה את הצבע של השפתיים ואת הצללית איך שאת רוצה
סך הכול- לדולי ראשונה היא טובה, רק תעבדי על ההצלות והקווים

tavlkgds

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo140.gifברוכה הבאה!../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif

ברוך הבא לפורום, אני לוטם ואני מאחלת לך השתלבות קלה ונעימה!

Sweety Bitch1

New member
אה! היי ../images/Emo13.gif.

אממ... אם את רוצה לדבר אליי, תשלחי אליי מסר
... אחרת את לא משתמשת בחוקי השרשור, מה שעלול להוביל להחרמתך מהפורום.. אני אסביר לך אח"כ
...

למעלה