השירשור הטוב

../images/Emo9.gifהשירשור הטוב../images/Emo70.gif../images/Emo9.gif

הגיע הזמן להחזיר את הפינות! הפורום יבשש יש פה בקושי הודעה אחת ביום. לאן נעלמו הפינות?האנשים?אווירה של כיף ,משו..>< בואו ננסה להוציא את הפורום מהיובש הזה
תכתבו את הדברים הטובים שקרו לכם השבוע D:

3has3

New member
אממ..

הרגשתי די חרא שבוע שעבר בגלל משהו ואיכשהו הכל יסתדר
זה טוב, לא?XD והתחדשתי לי בכובע צמר שהוא כמו ברט שחור אבל ארוך [כן, יש דבר כזה ברט ארוךXD תסתכלו בזארהD:] ובתיק הרובוטים המגניב של TNT שרציתי כבר המון זמן! מהפעם הראשונה שראיתי אותו! בפעם הראשונה הייתי עם אמא שלי וכבר רציתי ללכת לחנות אחרת כי היו שם כמה אנשים מעצבנים. אז כשהיינו בקופה הוא שאל אם אני רוצה ואז אמרתי לא... אמא שלי שילמה ואז שיניתי את דעתיXD ובפעם אחרת הייתי עם אחותי והיא קנתה לי חולצה [זה היה לא מזמן, יום לפני היום הראשון אז התחדשתי לי גם בשתי חולצות, אחת בית ספרXD ויומיים לפני [זה היה יום שישי] התחדשתי בסקיני אפור ובחולצה סגולה
] ולא היה לי נעים לבקש ממנה שתוציא עליי עוד כסף כי נסעתי איתה בשבילה והיא רצתה לקנות לי.. ומי אני שתגיד לא לחולצה של TNT?
בכל מקרה, ביום חמישי נסעתי עםחברה שלי וקניתי אותוD: וזהוXD סיפור של תיק אחד לקח לי המון מקום

אעאעאע אני לא רוצה לפתח ציפיות ולהתאכזב

אבל בעזרתם השם מחר דוד שלי מזמין לי באנגליה כרטיסים להופעה של פו"בDDDDDD: אעאאעעאאעאאעעא בירמינגם או איך שלא קוראים לזה אבל אני 99% אהיה שם בהופעה ב19 באוקטובר D: גאד זה חלום שמתגשםO:

3has3

New member
אעאעעא!

כיף לך;; הלוואי והיו לי דודים בארץ [או בכלל, אם אפשר להגיד את זה ככה] שהיו קונים לי כרטיס להופעה של להקה שאני אוהבת;; מה עם פוב? הם הוציאו עוד שירים אחרי ביט איט? [שאגב, ממש לא אהבתי אותו
] ומה עם פיט? יש לו כבר ילד/ילדה/חייזר?

הם לא מהארץ הם מאנגליה

בגלל זה אני אוכל להיות אצלהם במנצ'סטר חח אם הם היו גרים בארץ אני לא חושבת שהם היו קונים לי XD כן הם הוציאו שיר חדש מהאלבום החדש[4 בנובמבר D:] ואשלי בחודש שביעי או שמיני אז עוד אין להם חייזר D: בואיי לפורוםם!:) את הייתה פעם לא?

3has3

New member
חחח

בכל זאת כיף;; לי יש רק דודה אחת ברוסיה
ועוד אחות של אמא שלי שאמא שלי בכלל לא בקשר איתה>< בכלל, המצב שלהם לא כזה מזהיר ככה שגם אם תבוא להקה שאני אוהבת לרוסיה אז הם לא יקנו לי כרטיס ובטח שלא יזימינו אותי לישון אצלם כי הדירה שלהם ממש קטנה והם אימצו גם פיקינז ובדר'כ פיקינזים לא אוהבים אותיXD אני אף פעם לא מבינה אם הם שמחים/כועסים/עצובים/עליזים כי אין להם אף ברורXDDDD בכל מקרה, תהני!
אה, מגניב! חחח חייזרים שולטים! אני אוהבת שאשלי ג'ינג'ית;; זה פשוט כל כך יפה לה
למרות שבחיים לא שמעתי עליה עד שהיא יצאה עם פיט וכתבו על זה מלא בראש 1XD הייתי פעם ממש קצת... וכשאני אומרת פעם אני מתכוונת לזהXD לפני איזה שנה וחציXD ואני לא אוכל לבוא כי אני כבר לא ממש אוהבת אותם;; בדיוק כמו שקרה לי פאניק

NoAmItA ChAn

New member
יאאאאאאא, כיף לךךךךךךך @#$^<?#@$<^<@#$

אני מקווה שכןןןןןןןן 234^<#@$<< ;_____________; תהני!!!111

למעלה