המ... גם לי יש פאנארט ^___^

OrlOsh

New member
את האמת... |מסמיק|

יש לי אוזניים קטנות. אבל יכול להיות שטעיתי

HimXAndXHer

New member
הו, ממש יפה.

אבל כמה דברים שהפריעו לי: ~ מאחורי הכתף של ג'יני, זו השכמה שלה? כי אם כן, היא אמורה לבלוט. [קטנוניות יתר
. עמך הסליחה] ~ משהו בגוף של ג'יני... אולי קטן מדי? לא יודעת, משהו בו מכווץ לטעמי. ~ ג'יני נראית כאילו היא סובלת. היא לא אמורה לסבול. היא מתנשקת עם פאקינג דראקו מאלפוי, היא לא יכולה לסבול! (לא, בלי קשר, הוא לא אונס אותה או משהו, לא? אז היא לא צריכה לסבול... ) ~ האוזן של דראקו. עכשיו, אני מצטערת מראש על הגסות- מה לעזאזל?? האוזן... היא... נראית כמו אוזן של דובון כזה, או משהו בסגנון. ראר... האוזן נמצאת בין ה"קו" המפריד בין שני העפעפיים לבין ה"קו" המפריד בין השפה העליונה לתחתונה. זה לא ממש הולך ככה בציור שלך. או שאני עיוורת (אם כן, אני מצטערת מראש. \: ). בנוסף לזה, תסתכלי לרגע על האוזן שלך. היא לא כ"כ רחבה. היא אמורה להיות יותר צרה וארוכה. אחרי כל זה, הציור שלך מהמם. הגוף של דראקו מדהים, וגם הפנים שלו (ואני לא מסכימה איתך, ענבר. לדעתי הן חדות וקשות, ומאוד מתאימות לדראקו הקאנוני. אם יש לך דראקו יותר רגיש ופחות קר ומחודד בראש, אז... בחיי, את מוזרה יותר ממה שחשבתי XP ), והשיער של שניהם מעולה. הו, וכל הפרופיל עצמו. האף והתנוחה של הראשים שלהם. מעולה. (אין לך מושג כמה זמן לקח לי ללמוד לצייר פרופיל |: עכשיו זו "המומחיות" שלי XD) וגם הידיים של דראקו מעולות לדעתי, ממש אפשר לראות שהוא משעין את כל המשקל שלו עליהן. עבודה מעולה ^.^

HimXAndXHer

New member
וואע, לא, האוזן מגיעה עד סוף האף.

איך יכולתי?? יש לי ספר אנטומיה עד יותר מאלף עמודים בבית |:

למעלה