אני צריכה עזרהה....

sp girl

New member
../images/Emo9.gif אני צריכה עזרהה....

תראו... אח שלי הקטן מתחפש לסקייטר ואין לנו מושג מה הוא צריך ללבוש... אז אתם יכולים אולי לשים תמונות שמראות איך אתם בערך מתלבשים ביומיום?? תודה...

michaelsk8

New member
מה את עושה מאיתנו פריקים

אנחנו מיתלבשים רגיל פשוט יש לנו סקיטבורד שילך עם סקיטבורד וזהו ונעלי סקיט סקיט בורד קומפלט 900 שקל נעליים 450 ג"ינס טוב 250 חולצה100

sp girl

New member
סורי...

לא ניסיתי להוציא אתכם פריקים, אבל אתם לא מתלבשים כמו כולם.... ולתחפושת של פעם אחת זה לא מוגזם להוציא כ"כ הרבה כסף? יש לך אולי רעיון אחר??

Hipsh

New member
פיגור שכלי

אנחנו בני אדם מזה אתם לא מתלבשים כמו כולם מה נראה לך שצריך ללבוש בגדים רחבים או משהו ספציפי? כל אחד לובש מה שהוא אוהב

sp girl

New member
אני מצטערת אם מישו נעלב ממני... אבל

יש לכם סטייל אחר.. נכון??? נכון?? somebody help me here...

sp girl

New member
הממממ....

כן... אבל אני עדיין לא יודעת איך הוא יתלבש...

elimotherfucker

New member
נו מה אתם מזיינים בשכל כל אחד

שילשב מכנסיים קצת רחבים שהיו נופלים חולצה מכופתרת נעליי סניקרס כובע רשת וסקט ביד

P Rod

New member
חליפת עסקים ורודה,

נעליים צהובות עם פלטפורמה וכובע של חוואי אוסטרלי מה השאלה המפגרת הזאת???????????????

sp girl

New member
ואיי.. אתם כ"כ נחמדיםם...

אם אתם לא רוצים לעזור לי אתם לא חייבים....

P Rod

New member
רוצה לדעת איך אנחנו נראים?

תבואי לגן חיות ל"פריקים" ותראי בעצמך.. כוס אמק, אני שונא אנשים כמוך.

sp girl

New member
מה לעזאזל הקטע שלכם?

מה סך הכל שאלתי? איך אתם מתלבשים? ואני עוד חשבתי שאתם מגניבים כאלה... אפילו התחלתי ללמוד לגלוש, או איך שאתם לא קוראים לזה, על סקייט.. כנראה שטעיתי ואתם סתם חבורה של אנשים שאוהבם רק את עצמם ולא סובלים אנשים אחרים... חבל לי...

אלעללהלהלאלהלהלה שקט.

למה לעשות עניין מכל דבר. אנחנו מנסים להבהיר לך שאין קריטריונים ספיציפיים לסקייטר. הכי חשוב שיהיה לו סקיט. וחוץ מזה את כבר יודעת שאנחנו מתלבשים בצורה מיוחדת...אני משער שכשאת מדמיינת סקייטר אז את חושבת על בחור ששומא מטאל ולובש מכנסיים ב20 מידות יותר גדולות ממנו...אז תלבישי את אחיך התמים ככה מה אני אגיד לך. שתדעי לך שזה בכלל לא ככה. כל אחד לפי איך שהוא אוהב להתלבש. וזה שאנחנו רשעים...להיפך....פשוט יש יותר מדי אנשים ששמים תווית עלינו...וזה מתחיל כבר לעלות עצבים לאנשים..לי אישית לא'כפת.

sp girl

New member
זה לא אומר

שצריך להוציא את כל העצבים עלי...... וזה בדיוק מה ששאלתי.. כי כשאני חושבת על סקייטרים אין לי מושג איך איך ה"בחור" נראה... אם הייתי יודעת לא היתי באה לכאן ושואלת....

אז עכשיו את יודעת...

או שלא? חחחח קיצר מזה משנה. העיקר נתנו לך פה רעיונות לתחפושת. את רואה איזה נחמדים אנחנו..

למעלה