אמנם עם גלוטן, אבל חייבת להשוויץ...

net the jet

New member
../images/Emo9.gif אמנם עם גלוטן, אבל חייבת להשוויץ...

עוגת חתונה לאחיין שלי. אמנם הטקס ואירוע משפחתי היה בדצמבר, אבל הערב אירוע ל"צעירים" ( אני לא הוזמנתי... רק הבנות
) אבל עוגה שלחתי..... המון עבודה
אבל מתאים לאירוע ולמקום ולזוג ( הוא טייס )

net the jet

New member
תודה ../images/Emo24.gif יש הנאה כל כך גדולה להכין כזה

לאנשים שאוהבים במיוחד שזה כיף! לגבי חיתוך עוגה- מעולם לא הפריע לי.... נהפוך הוא. אני לא אוהבת שלא אוכלים עוגה שאני מכינה כי חבל על הפיסול...

יש לי סיפור

כשהבת שלי היתה בת 10 חברה קונדיטורית עשתה לה עוגה מעוצבת בצורת בת הים הקטנה (כמו שביקשה, אבל הרבה יותר יפה), כל העוגה היתה בצורה, והזנב היה בצבעים כחולים וירוקים, ושיער ארוך, וכל מנצנץ ומדהים, באמת חלומה של כל ילדה. וכמובן שהיתה התרגשות מרובה, והסתכלנו, וצילמנו, והסתובבנו סביב העוגה כל הערב. עד שהגיע זמן הנרות, וכשהוצאתי את הסכין (גדולה, חדה וארוכה), היא צרחה "אמא אל תהרגי אותה !!!". כמובן שלא התייחסנו ברצינות, הסברנו לה שזו רק עוגה, והיא מיועדת לאכילה ווחתכנו אותה. ערב יום ההולדת של בתי הסתיים בבכי היסטרי של שעות ש"רצחנו לה את בת הים הקטנה". אני חושבת שאת היום היא לא שוכחת לנו את זה. כמובן שהיא מהעוגה לא אכלה אפילו פרור.

blabla83

New member
אפילו הייתי באירוע!!!

איזה צירוף מקרים!!!! היה אירוע מדהים ויפיפה. כמובן שהיתה התלהבות מהעוגה, (היא קישטה את הבר לאורך כל הערב) ואני אפילו שמתי לב אליה מרחוק ואמרתי לחבר שלי - תראה איזו עוגה יפה ומושקעת יש להם! כמובן שלא טעמתי - אבל היה נראה מדהים לא רק בתמונה...

net the jet

New member
../images/Emo12.gif עולם קטן! ואני ( שלא הייתי ) מנסה לתחקר

את הבנות על התגובות לעוגה והן לא ממש מסגירות מידע
אח של החתן אמר שאפילו לא ראה את העוגה
איך את מכירה את החבר'ה אם אפשר לשאול ?

למעלה