ברווט 600

• פותח הנושא rport
  • פורסם בתאריך

rport

New member
../images/Emo88.gif../images/Emo41.gifברווט 600 ../images/Emo88.gif../images/Emo41.gif

שלום לחבריי לפורום. ביום שישי 04-00 לפנות בוקר יוצאים איציק,חביב,נועם ורפי+מיגל רויטמן(רכב ליוי)לרכיבת ברווט 600 ק"מ. ברצוני להזמין את רוכבי הפורום לחבור אלינו בכול שלב של המסלול לרכיבה מדהימה ולחוויה לכל החיים. המסלול יכלול רכיבה מצפון הארץ קרית שמונה דרך מרכז הארץ כפר סבא וימשיך לדרום דרך ב"ש,מצפה רמון,אילת. כל המעוניינים לחבור אלינו יכול ליצור קשר ל0506761500 או 052565749 לרפי או במסרים. תודה מראש לכול חבריי הפורום.

אני גם יכול להצטרף? ../images/Emo152.gif

יציאה משוערת ב4 לפנות בוקר מקרית שמונה. רוכבים דרך הכנרת, עפולה, ואדי ערה, חדרה, כפר סבא, באר שבע, מצפה רמון... בהצלחה לכולנו

ItsikH

Member
והרי התחזית ../images/Emo13.gif הטמפרטורות צפויות להיות הנוחות ביותר השבוע - עד כמה שהעונה מאפשרת כמובן... כיוון הרוחות - אין מה לעשות, בקטע מערבה נאלץ להתחפר קצת ולכן כדאי להגיע לבית שאן כמה שיותר מהר בכדי לעבור את העמקים לפני שהרוחות מתחזקות, בכל שאר הדרך הרוחות צפויות להיות נוחות.

חניתס

New member
נועם, הכרטיס כבר בכיססססססס../images/Emo8.gif

עם הברווט ובלעדיו אתה ענקקקקקקקקקקקקק שאפוווווווווווווו

kimo

New member
ככה מבריזים מקבלת שבת...? ../images/Emo8.gif

בהצלחה יקירים... תביאו מלא חוויות ודובדבנים...

ענת כ

New member
מחזיקה אצבעות!!../images/Emo45.gif

וגם מקנאה! אפשר להצטרף בחלק מהדרך??

ענת כ

New member
רפי או נועם

אני רוצה לחבור אליכם מאיזור המרכז עד אילת. איך ומתי זה אפשרי?

חניתס

New member
../images/Emo45.gifרפי נועם איציק וחביב בהצלחההההההה

אנחנו נעקוב שלב אחרי שלב בהתקדמות אגב: רפי, נראה לי שבמספר השני שצי'ינת חסרה ספרה. בהצלחהההההההההההההה

joyea

New member
רפי נועם, גם אני במלווים

ההיה בקשר ואחבור אליכם באזור המרכז.

ענת כ

New member
יוסי כנס! ../images/Emo3.gif

אני חוברת אליהם במרכז גם. אהיה שם בסביבות שתיים. חכה לי...please תודה נשמה.

joyea

New member
בחניון ליד מישטרת כ"ס

לפי רפי הם אמורים להיות שם ב- 12:00. אני הדבר איתם כשיהיו בדרך והעדכן כאן למעוניינים.

dorone

New member
רגע רגע....זה מעניין

גוס, חבר אותי לפרטים, אולי גם אצטרף..... שולח לך במסר את הנייד שלי

ItsikH

Member
למצטרפים שימו../images/Emo23.gif על מנת שנוכל להשלים את המסלול מבלי להגיע לשלב הקטלני של ההרדמות על האופניים, אנחנו חייבים לשמור על מסגרת זמנים, ומצד שני להמנע מ"ללחוץ" יותר מדי בכדי לא להתעייף. זה אומר שמירה על מאמץ אחיד ככל האפשר, לא מהר מדי וגם לא לאט מדי, הפסקות ועיכובים - מעבר ל"צרכים" המינימליים - לא באים בחשבון.

ItsikH

Member
אל דאגה ענת... זה רק אומר שצריך לשמור על הקצב, אבל מצד שני גם לא להשתולל. האם רק בגלל זה לא נזכה לראות את זיו פנייך (והכי חשוב - את האופניים החדשים שלך!) ? (אני מחכה בקוצר רוח לשניכם!)

yehodap

New member
בהצלחה -רכיבה נעימה ובטוחה

משטיחון שכמותי מכל הלב שיהיה לכם מהיר כייפי ופשוט תהנו והכי חשוב תיזהרו משטויות של אחרים

למעלה