bianca6

New member
../images/Emo88.gif../images/Emo126.gif

כנראה לא הייתי מספיק ברורה חברים,הגיע הזמן להיזכר בכל הטוב שיש לנו,ולהודות על זה תודה שאני יכולה לחזור הבייתה לקראת סוף השבוע ולדעת שהכל בסדר,כולם בריאים ושלמים תודה לאמא שיודעת להקשיב הכי טוב בעולם תודה על זה שאני עייפה בסוף היום ומתה לישון,זה אומר שעשיתי הרבה דברים במהלך היום תודה לאל שאני בריאה תודה לאל על כל מה שברא,שמש, ים,וכוכבים,שאוכל להנות מזה שיש לי רגשות,שאני עצובה לפעמים וקשה לי,תודה על הדקירות הכואבות בלב,זה אומר שאני מסוגלת גם לדעת ולהרגיש אהבה ועוד תודות לאלף ואחד דברים שיש לי,שיש לכולנו יאללה תשרשרו,אני יודעת שיש לכם הרבההההה תודות

A hollow heart

New member
../images/Emo188.gifתודה לאללה

*שאמא שלי בריאה .. אנשאא אללה דאיימן אוהבת אותך אמא שלי. מאוד. סלינ'קה

הפעם ריגשת אותי ואשתתף גם

תודה להורים שלי, אלמלא הם לא הייתי מי שאני ולא הייתי גאה בעצמי... עשו צעד ענק והביאו את שלושתנו וחינכו אותנו בצורה שהייתי רוצה שכל אחד יתחנך.. תודה למי שדחפו אותי ובזכותם אני לומדת למרות שבזמנו שנאתי אותם.. תודה לעצמי... שבלי האמונה שלי לא הייתי אני... ותודה לך שכל יום מעלה חיוך על פניי...
תודה לכל מי שבחיי כי בלעדי כולכם לא הייתי אני

בידא

New member
תודה ביאנקה../images/Emo20.gif

תודה על זה שהיום הזה עומד להיגמר ואוכל ללכת לישון סוף סוף. תודה לסלטעון על הערב החביב שביליתי בזכותו (ותודה ליעל קרת הפעוטית, שהפליאה בטכניקה אך חסרה עושר דינאמי). תודה על זה שהצלחתי לגרום לחבר טוב לחזור ולדבר איתי אחרי שפגעתי בו. תודה לפורום שסיפק את ההפוגות מהעבודה היום. תודה לכל המבועסים, הזכרתם לי כמה אני מבועסת לא פחות, ושצרת רבים רחוקה להיות מחצי נחמה (אולי 1/8). לילה טוב

זאת הקטנה גדולה תהיה

תודה גדולה לה על שהצליחה לשמור על הרצף למרות הטעות הפטאלית של אבו 2רעה שהכניס את התזמורת רבע לפני הזמן
ינעל אבוה... תודה גם לך בידא על שבאת ועל השיחה הנחמדה על מהות הגבריות, המענטשיות ועוד זכרונות מוורשה
לילה טוב!

f r e e b i r d

New member
איזה שרשור יפה ../images/Emo45.gif

תודה להורים שלי שהקריבו כל כך הרבה בשבילנו. תודה לחברה טובה שלי שתמיד יודעת להתקשר בזמן שאני זקוקה לאוזן קשבת. תודה על כך שאני הולכת ולומדת ופוגשת אנשים חדשים. תודה על כך שאני בריאה, וכי משפחתי בריאה. תודה על המטלות שזורקים עלינו המרצים כי זה רק יצעיד אותנו בעקבות הלימודים תודה על הילדה הקטנה שחייכה לי כל הזמן באוטובוס. תודה על כך שהיום פגשתי חברה יקרה מאוד שמזמן לא התראינו תודה על כך שאני לפעמים עצובה כי זה גורם לי להעריך מה זה להיות שמחה
תודה אלוהים על העייפות שהרגשתי בזמן המבחנים כי זה כך מעריכים עוד יותר את הציונים. תודה על המיילים החמודים ששולחים לי שמעלים לי חיוך על הבוקר. תודה לפורום ערבים שנותן לי להתבטא ולקשקש כמה שבא לי

moonlight B

New member
תודה תודה תודה

תודה לך אלוהים על כל מה שיש לי. על כל מה שעשיתי . שאני בחיים . שאני בריא גם אם יש לי בעיות בריאות - תודה לך אלוהים ושאני יכול עדיין לתפקד ללמוד לעבוד תודה לך אלוהים על הפרנסה שאתה נותן לי שיש לי מקום לישון תודה לך אלוהים שיש לי משפחה וחברים אמיתיים תודה לך אלוהים שלא בראת אותי רשע ורע לב

עגייב

New member
תודה

תודה על כל מה שבראת תודה על מה שלי נתת על אור עיניים חבר או שניים על מה שיש לי בעולם על שיר קולח ולב סולח שבזכותם אני קיים. תודה על כל מה שבראת תודה על מה שלי נתת על צחוק של ילד ושמי התכלת על אדמה ובית חם פינה לשבת אישה אוהבת שבזכותם אני קיים. תודה על כל מה שבראת תודה על מה שלי נתת על יום של אושר תמימות ויושר על יום עצוב שנעלם תשואות אלפיים וכפיים שבזכותם אני קיים. תודה על כל מה שבראת תודה על מה שלי נתת על צחוק של ילד ושמי התכלת על אדמה ובית חם פינה לשבת ואישה אוהבת שבזכותם אני קיים. תודה על כל מה שבראת תודה על מה שלי נתת על אור עיניים חבר או שניים על מה שיש לי בעולם על שיר קולח ולב סולח שבזכותם אני קיים.

תודה אלוהים על כל דבר ../images/Emo51.gif

תודה לאלוהים שברא אותנו ונתן לנו זכות ללמוד כל פעם מחדש למה אנחנו נמצאים על פני האדמה ותודה לך משיח שתמיד תהיה (סבב כלאסנא ) תודה אבא ואמא שתמיד נמצאים לידי ותומכים בי כלכלית ונפשית (אללה יכילי איכו יא רב ) תודה לכל מי שאוהב אותי חברים וחברות שעדיין מאמינים בידידיות למעני ותמיד הם לאוזן קושבת לצדי .תודה לחבר שלי שתמיד אוהב אותי לא משנה מה אעשה .תודה למרצים שמשקעים בנו מאמץ תודה לביה"ס לאחיות .תודה לפורום ערבים . בקיצור לכל העולם תודה תודה תודה תודהההההההההה......

nefartiti

New member
../images/Emo13.gif מילה יפה "תודה"

תודה, לאמא שלי שחינכה אותי, והפכתי למה שאני . תודה לה, שסובלת את כל התפרצויות הזעם שלי . תודה לאחיות ולאח שלי , שתמיד שם, אחד בשביל כולם וכולם בשביל אחד. תודה לאבא, שעבד כל כך קשה בשביל שנגדל בכבוד. תודה לבן זוגי, שנמצא שם תמיד בשבילי, תומך בכל החלטה גם אם אינו מסכים איתה ונותן לי גב. תודה לאל , על שנתן לי אם מדהימה כמו אימי, ואבא מקריב כמו אבי, ואח ואחיות מקסימים, ובן זוג מאין כמוהו מתנה. תודה לאל, שברא אותי אישה, כמו שאני, ושנתן לי שכל כדי שאוכל להיות מה שאני. תודה לאל , שתמיד שם כשצריכה אותו . תודה לביאנקה שפתחה את השרשור.

NorthernStar

New member
תודה לכל מי שהביאה אותי עד הלום

תודה לאימא שלי ולאחותי (שהיא גם קוראת פסיבית בפורום). תודה לחברה הכי טובה שלי מאז גיל 7 ועד היום, שתמיד קיבלה את כל השגעונות, אבל מצד שני, תמיד קיבלתי את שלה (ויש לי הרבה סיפורים מצחיקים). תודה לחברות שלי בכל התקופות, גם אלו שהקשר עמן ניתק מזמן. אני בטוחה שהן תרמו לעיצובי. תודה ענקית לאי אילו מרצות שלי באוניברסיטה. לולא פרופ' ב', לא הייתי מכירה את אדוארד סעיד, לא הייתי קוראת ספרות מחקרית בתחום הפוסט-קולוניאליזם והג'נדר ולא הייתי נרתמת כל-כך לFeminist cause. תודה ל-א' הדיקנית, על התמיכה והסיוע המתמשכים ועל שיחות המוטיבציה הבלתי נגמרות, למרות שאני יודעת שהיא אישה עסוקה מאוד. וכמובן תודה לשאר החוקרות הנהדרות שפגשתי, ושעם חלקן אני עוד בקשר. מקווה שלא פספסתי מישהי. לא בכוונה.

למעלה