שרשור שאלות ובקשות

שנוחציק

New member
למי בא לדבר?

על הפרק שלשום של ראש גדול לא ראיתי.. לא הייתי בבית מי יכול, לספר לי איך היה?

chuti

New member
מישהו יודע?

את הגיל של רועי ויינברג כיום?? או את תאריך הלידה שלו?

itamar0com

New member
מה ישדרו עוד שבועיים? שראש גדוליגמר

?? מה ישדרו עוד מעט העונה הראשונה ניגמרת בשידור החוזר בפעם השלישית. מה ישדרו ומתי תתחיל העונה השניה?

חבר'ההההה כנסווו

למה מיכאלה לא כותבת פהה?? ולכל השחקנים תענו למסרים כתבתי מסרים לספיר כי את אמרת לי שפגשתי אותך ולאדם ולאלמה וליונתן אז פליזזז תענווו

מתי מתחיל העונה השניה של ראש גדול??

מתי תתחיל העונה השניה היה כבר 6 פעמים העונה הראשונה כל השידורים מהתחלה זה מעצבן ראיתי באינטרנט שהם סיומו את הצילומים אז למה הם לא משדרים כבר את העונה השניה???

danirvana

New member
אמא של טלי

שלום אני חדש פה, רציתי לדעת איך קוראים לשחקנית שמשחקת את אמא של טלי, תודה.

AnaLin015

New member
אממ..לספיר דרמון=פגשתי אותך באילת!

היי ספיר..מה קורה? פגשתי אותך בעיר המלכים באילת עם כמה חברים שלך..אני היתי עם שיער בלונד חום..כזה ..שיער ארוך חולצה שחורה ,מכנס משובץ..הייתי עם חברה והאחיות שלה הקטנות...קיצר אני זאתי שדיברתי איתך בשער עיר המלכים...ניהינת באילת?!אני אשמח עם תעני לי ...יאלה ביי מאמי..שמרי אל הקשר.... אם יהיה לך זמן ספיר..כנסי לאסייקו ונדבר...חיחי..אסייקו:304477415 יאללה ביי....

mf

New member
לספיר!!!

ספיר היי זאת דניאל וצלר את זוכרת אותי ממלון הרודס? וגם את אח שלי? עם כן אז יופי! בבקשה תשאירי לנו הודעה ביי

תגידו...?

יש אתר עם הרבה תמונות של ספיר דרמון או של מיכאלה אלקין או אדם הירשש?!?!?אם כן שימו קישור דחוףףףףף.... תודההההה ספיר דרמון===>השלמות בהתגלמותההההה אפרת בויימולד===>חולה עליך יפיופהההה אדם הירש===>כוסון שזה אי אפשר לתאר רן דנקר===>שלמות היא לא מילה גסה מיטל דהןן=====>>כי כוכבים אין רק בשמיםםם!!

מה אני ההנהלה של ערוץ הילדים../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

זה בעיה שלהם לא שלי
ובקשר לעונה השנייה... תסתכל בשאלות הנפוצות נמאס לנו לענות על זה אלפי פעמים

chuti

New member
אז ככה

אני יודעת שאדם הירש בן 17 וחצי קרוב לשמונה עשרה.. תום גל בן 14 אלמה בן זאב בת 16 או 15 וחצי וזה מה שידוע לי... מישהו יודע בן כמה רועי ויינברג ???

למעלה