שרשור עבודה

the new L

New member
../images/Emo88.gif שרשור עבודה

מה התכנונים להיום? על מה עובדים? איך ההתקדמות? בשבילי: 1. להכין את ההרצאה שאני מעביר ביום שישי. 2. להמשיך לעבוד על הוכחה של הבעיה עבור עקומים ממעלה 1. 3. לקרוא עוד על עקומים אלגברים. קדימה לעבודה!

I Was Hoping

New member
היום זה יום קשה

אני בעבודה ולא אגיע הביתה עד שעות הערב. אז היום רק אתחיל בקריאה של עוד מאמר, לא נראה לי שאצליח להגיע ליותר מזה.

gilgalad

New member
היום יום קריאה ועדיין לא התחלתי

כשאני במעבדה אין לי זמן לקרוא, אז יום בשבוע אני צריכה לשבת בבית או אוניברסיטה ולקרוא. יש לי מאמר להעביר שבוע הבא בפגישת מעבדה אז אני אתחיל מזה. אח"כ שני מאמרים לקורס ואח"כ, בשאיפה, מאמרים שממש קשורים לתיזה שלי ! אבוי...

NorthernStar

New member
יום לימודים ארוך

שמתחיל ב9 בבוקר ומסתיים ב4. אני חייבת לקרוא את החומרים שמהם אני אמורה להכין עבודה אנליטית תיאורטית להגשה ביום שישי (בעיקר ניטשה, הרבה ניטשה).

לגמור (ולהגיש) הצעת מחקר

שקיבלתי עליה הערות לפני כמה ימים. זה אומר: - לקרוא עוד מאמר (הנבלות הצליחו לפרסם משהו כל כך קרוב למה שאני עושה לפני חודש וחצי בלבד
) - לעצב ולערוך מחדש את ההצעה. - להוסיף עוד כמה נתונים על שיטת המחקר. - הגהה, הגהה, הגהה. אה, ויש עוד כמה קורסים באמצע היום

משוש30

New member
להמשיך לעבוד על הפרק השני

החלטתי שאני לא עובדת מספיק ביעילות אז אני עובדת על תת פרק אחד עכשיו וזהו. בינתיים יש 3 עמודים כתובים יפה. מקווה להספיק עוד כמה כי יש לי עוד 3 ספרים לקרא ולהכין שיעור ללטינית וכל זה בארבע שעות הקרובות
אחרי יום סופר לא פרודוקטיבי אתמול.

משוש30

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo31.gif בספרים לא הספקתי לגעת

אבל 3 עמודים הפכו ל-6 ואני גם די מרוצה מהם
הולכת ללמוד לטינית

helene

New member
בעקבות קריאת ההודעות שלך

אני מגיעה למסקנה שאני צריכה איזה ילד שניים רק כדי שאני אוכל לסיים את התזה בזמן..

helene

New member
חה חה..

נוגה מתוקה אז בכיף! זה נראה לי אחלה רעיון לסטארט אפ. השכרת ילדים לאנשים שלא יודעים לנצל את הזמן בצורה יעילה. זה יכול לעבוד.

Unicorn98

New member
מרמה קצת, אצלי הכל בדיעבד ../images/Emo3.gif

אבל הספקתי כמעט את כל מה שרציתי: - שתי מצגות לפרזנטציות בקורסים בשבוע הבא - תרגיל בשיטות מחקר - לתכנן את הלו"ז לקראת מועד ב' הממשמש ובא (
) - לבלות כמה שעות עם הבת שלי
- לעשות כמה טלפונים חשובים - והכי חשוב - לא לחרוג מהתפריט
לילה טוב לכולם

יש התקדמות...

14 עמודים כבר אחרי ערכיה והגהה ומוכנים לשליחה...החצי השני של המאמר אבל במצב פחות טוב. בשביל מה יש סופשבוע, הא?!

משוש30

New member
הלוואי והיה לי סוף שבוע ../images/Emo4.gif מאז שיש ילדים

נעלמו סופי השבוע שלי

למעלה