רבלדה הפרק היומי

dulcechica1

New member
חדשות

שחקני הסידרה רבלדה היו בצילומים בקנדה,וכשראיינו אותם הודו השחקנים שהתפתחו 2 רומנים מעניינים בין זוגות לא ממש צפויים בסידרה......
הרומן הראשון הוא של דולסה מריה(רוברטה)ואלפונסו הררה(מיגל). אלפונסו אמר שהורא אוהב את דולסה שיש ביניהם כימיה טובה ושהקשר שלהם מתקדם יפה דולסה אמרה שאלפונסו כבש את ליבה. השניים היו בעבר כבר זוג ואחרי הפסקה של בערך שנתיים היחליטו השניים לחזור אחד לשני.
הרומן השני שלנו הוא של כרוסטופר אוקרמן(דייגו) ואנהי(מיה).אנהי אמרה שיש חיבה,אמון ביניהם ושהיא מאוהבת מאוד בכריס,כריס אמר שהוא מעריץ את עבודתה של אנהי,שיש להם קשר מצויין,ושהם אוהבים אחד את השני מאוד. שתי הזוגות הפוכים בסידרה רבלדה לכן זה נישמע קצת משונה לנו אבל לדעתי הם זוגות יפים וניראה כבר איך זה יתפתח בהמשך.

LemonLimeLilach

New member
הפסקה של שנתיים? ../images/Emo2.gif

דווקא זה חמוד שהזוגות במציאות הפוכים... קצת מוזר, אבל חמוד

MaNcHi 135

New member
ממש...על דולסה ואלפונסו ידעתי...

אבל ניראה לך שנאהי תצא עם ילד בן 19?! היא בת 21 והוא ממש ניראה ילד! מתאים לה מישהו יותר גברי וסמכותי כזה...כמו שקיקה היה...

סוכריה16

New member
צודקת..

זה כבר פדופליות! סתם לא... אבל עדיין.. היא צריכה קיקה או פונצ'ו על ידה

dulcechica1

New member
את צודקת אבל אני לא ממציאה....

יש לי סירטון של הראיונות שבהם הם מדברים אחד על השני..... עם תירצו אשים לכם קישורים להורדת הסירטונים.....

סוכריה16

New member
ברור שזה אמיתי!

חחחח שמתי תמונות מהראיון היום לא ראית!? הנה תראי: איך נבהלתי עם ההפסקה של השנתיים!!!!!!!!! חשבתי שהמורדים יפסיקו לשנתיים כמעט חטפתי שבץ

gal y kike

New member
../images/Emo41.gifברור שאת לא ממציאה:)

גם לי יש תסרטון הזה דולסה ופונצ'ו באמת מתאימים אנהי וכריס :/ לא ממש

gal y kike

New member
בדיוק מה שאני אומרת

הוא קטן בשבילה כאילו היא בת 22 עוד מעט היא צריכה מישהו כמו אהרון
חח אבל שתעשה מה שטוב לה:)

סוכריה16

New member
נוסלגיה!!

הוא לקח אותה לבור.. הםהסתכלו ונזכרו.. זה הבור שפעם ראשונה הם היא הייתה בשכונה שלו. הוא רצה לעזו רלה והיא סרבה אז הוא אמר לה "טוב אני אלך" ואז הי אאמרה "לא." ואז הוא הושיט לה את היד והרים אותה והיא לא אמרה לו תודה היא אמרה לו "נקוצ'ו" חעחעחעחחעחעחע

gal y kike

New member
(((((((((דייייי

קשה בלעדיהם :((((((((((((((( ואז הוא הרים אותה מהבור ואז הוא קירב אותה אליו כזה והיא אמרה לו איככס תעזוב אותי ואז השומרים שלה באו והכושי השמן הזה דחף את קיקה:( ואז קיקה הביא לו בוקס רציני ואז אבא של ג'סי אר ..הבחור הזה יש לו כוח מאיפה תא מכירה אותו?" ואז ג'סי אמרה "וואקלה" הוא סתם נאקו
איזה זיכרונות:((((((((((((((((((((((

gal y kike

New member
כןן מאוד סנובית

אבל זה הייה רק בהתחלה אני זוכרת שהיא לא סבלה את פרצ'ו וירדה על כל החבורה חחח נראה לי שהכי הרבה היא ירדה על קיקה בהתחלה אני מתגעגעת לזה :((((((( מושלמתתתתתת

סוכריה16

New member
הוא קרא לה "מי ליידי" (פרצ'ו)

זןכרת שדני וגבי התגנבו לבית שלה והיא עברה עליהן ודרכה עליהן?! והן עשו לה "כלבה" חחח ואז דניאלה אמרה "מעניין מ ההיא עושה שם עם קיק בחדר" ואז גבי אמרה משוו והיא אמרה "אהה זו.. הבחורה" והן צחקו עלייה...

gal y kike

New member
../images/Emo41.gifחחח נכוןן

מסכנה דני הם היו מתחת לשולחן חחחחחחח הם אחרי זה היא יצאה איתם מזה בסדר שהיא אמרה לאבא שה שהם חברות שלה ושהם לא יתגנבו שמה התחלנו לראות שיש לה קצת -
חחחח

סוכריה16

New member
וקיקה הרים את דניאלה

חח והם צחקו על גבי שהיא כביכול שמנה כי היא לא הצליחה לקפות מהגדר.. חחח ... ואז הוא נטש אותן לטובת ג'סי.. אבל בסוף שהוא שמע אותן מצועקות הוא אמר לה "הן חברות שלי ואם את לא יוצאת אני יוצא" ואז כמו כלבה טובה היא יצאה חחח

סוכריה16

New member
וזוכרים תטיול במקסקילי?!

שחואן דוד לא יצא איתם כי הם עשו לו חוק קרח על כל עניין פרדי.. והם לא הזמינו אותו.. מה זה נעלבתי בשמו! איך קיקה וגבריאלה רבו ודניאלה כזה אמרה "דיי כבר! " ושקיקה עשה תצמו נופל וכולם צו והוא רק עבד עליהם? אני מתגעגעת לזה כל כךךךךךךךך
הסדרה הכי יפה בעולם!

gal y kike

New member
../images/Emo41.gifוואוויייי נכון בדיוק נזכרתי

בזה לפני כמה ימים כי גם בלבבות הם עשו למישהי את חוק הקרח אז ישר נזכרתי בחואנצ'ו חח שקיקה וכולם לא דיברו איתו בשיעור ועוד קיקה שהם גרו ביחד !! לא דיבר איתו חח ואז הוא הייה כל הזמן עם ההוא שתמיד הייה בסדרה ואני אף פעם לא זוכרת תשם שלו חח ...זה שהייה בכיתה שלהם חח

dulcechica1

New member
דיקלה למה להזכיר?!

אני נזכרת ובא לי לבכות........זאת היתה ה-ס-י-ד-ר-ה ה-כ-י י-פ-ה שראיתי מימיי......... איזה ימים טובים היו........הלוואי שזה יחזור והקרוב......

למעלה