רבלדה הפרק היומי

סוכריה16

New member
רבלדההההההה

דייח איזה פרק יפה! רוברטה כל כך קרועה חחחחח... חואקין לא כזה כמו שחשבתי! ושתזהר לפני שהיא אומרת שכללללל הבנים בכיתה שלהם "פצלוחים"... יש אנשים רגישים לפונצ'ו
מיה מדהימה! כאילו היום היא הייתה יםה אפילו יותר מתמיד! דיי כל פעם שהיא בוכה זה מרגש! חח איך היא הייתה מאושרת שהיא הפגינה! וכמה אהבה בינה לבין מיגל
מה נסגר עם השני מפגרים שמקבלי \ם סטירה בכל צד שכל בת עוברת? חחח טוב שזה לא קצת יותר קרוע.. וזה דיי דפוק! אממ.. הכל היה מאוד יפה הפרק.. ויקו חזרה יופיייייייייייי!@!!!

piecec of me

New member
פרק נחמד

בעיקרון אני כותבת רק כדי שהרשרוש לא ירד לדף השני... חואקין נראה יותר טוב מבארגנטינה, עכשיו אני יכולה להבין על מה כל הרעש מסביבו... דייגו נראה שונה היום עם הכובע, שילבש אותו תמיד. לא היה מספיק ג'ובני (או איך שההורים שלו קראו לו...). מיה ומיגל מתאימים, אני לא מבינה מה כולם רוצים. אם מישהו יכול להסביר לי איך אפשר לשלוח להורדה, אז יהיה אפשר לשים את הקטע של מיה ומיגל של מחר (ההמשך של היום) ואת הקטע שמיה מתפרצת לחדר של מיגל.

ג ב ש ו ש

New member
התגובה על הפרק

היה פרק סופר סופר מגניבבבבב
ההפגנה הייתה מעולה
בסופו של דבר זה היה שווה כי ויקו חזרה
מסכנה מיה נכון שהיא אירגנה הכל אבל המנהל בא רק אלייה בתלונות
מרסלינו הורג אותי איזה חמוד
אני אוהב את צורת הדיבור שלו
בעע דייגו הזמין את רובר ליום שבת אצלו חההה זה יהיה טוב
סלינה ממש התפגרה
זה מרגיז אותי יותר מדי
היא רק גורמת לעצמה להראות טיפשה יותר ממה שהיא
ועכשיו
אלמה ריי
איזו מתוקה..עם המשקפיים האלו לאכול אותה גררררררררררררררר....
איך היא קנתה ללופה דברים
מתוקה..רוברטה הזו משוגעת..
התלמיד החדש-מה מראים לי אותו עירום
במקלחת
חחח איך רובר עשתה לו הכירות עם בצפר
מיה ומיגל יושבים ליד המיטה של סלינה..מיגל נירדם עלייה
וכמובן שלפני כן הוא גרם לה לחשוב קצת על אבא שלה
אחלה פרק

oved16

New member
נצל"ש מערכת פורומים...

כל צופי רבלדה, מעריצי דולסה מריה, אנהי, אלפונוסו הררה, כנסו עכשיו למערכת בפורומים השולטת של רבלדה. תרשמו (מהמילה להרשם חח) וגם תרשמו (מהמילה לרשום). מקווה לראות אתכם במערכת הפורומים. http://members.lycos.co.uk/oved406/rebeldeforums

ג ב ש ו ש

New member
../images/Emo88.gifמה אתה מנצל"ש../images/Emo35.gif../images/Emo46.gif

נכון שזה קשור לשרשור הזה וסבבה תכתוב פה אבל למה בכותרת נ"ש

s h a r o n 7

New member
הפרק של היוםםם ../images/Emo151.gif

אההה איזה פרקק יפהההה סלינההה חתיכת לוויתן!! כמה היא אוכלתתת!! אמאאאאאל'ההההההה איך היא מדברת לאנהיי!! כלבהההההההה פרההההההההה שונאת אותה!! פונצ'ווו איזה מאמי איך הוא נשכב על מיהההה איזה חמודדד והיא התחילה ללטף אותוו איזה חמודיםםםםםם!! איך מיה רבה עם אבא שלה ואמרה לו שאם הוא רוצה לדבר איתה שיעשה זאת דרך אחת המשרתות ושאם הוא רוצה להעניש אותה שישלח לה במיילללללל חחח נקרעתי!!! "רואים, שומעים, ויקו נוכחת" חחח משו כזהה "סבאא, ססיינטה, ויקו אסטה פרסנטה" חחחח ענקקק!! זה היה כ"ככ יפהההה אנהי הייתה מדהימה!!! איזה יפה לה תכלתת היא הייתה עם חצאית וחולצה כ"כככ מושלמתתתתת!! מלכהה!! פונצ'וו כ"כככככ חמודד איך הוא אומר למיה שתבדוק את החשבונות של אבא שלהה מושלםםםםםם ניקו חתיכת בכיין!! חואקיןןןן משוש חייי איזה בונבוןןןן חח איך רוברטה התלהבה ממנוווו חח ראיתם שהוא היה ע-ר-ו-ם במקלחתתתתת? ויענו הוא איש עשיר "צריך להודיע לי יומיים- שלושה מראש" חחח למה מי אתה חושב שאתההה? בונבון? חתיך? חחח אז זהו- שכן!1 חחחח ואיך פסקואל הכריח את פילאררררר!! כלבב!! ררר כמה כתבתי היה פרק מעולהה!!

gal y kike

New member
החואקין הזה חמוד

הוא מזכיר לי את אהרון בגוף
חח אבל ברור שאהרון לא רואה אותו חח אבל הוא הייה יותר מידי סנוב לפילר לא יודעת אני לא אוהבת תאופי שעשו לו אבא שלה בכללל מרגיז מה הוא מכריח אותה?!?! איזה מאמי מיה שהביאה למיגל אוכל אבל הם לא מסתדרים לי ביחד לאאאאא אני לא מאמינה שהיא חברה של כריסטופר
מרסלינו באמתתתת מאמי יאאא חולה על הקטקט הזה

gal y kike

New member
../images/Emo41.gifחח כן בלילה

וגם הגבתי בהייד פארק...למה לא נכנסת ?

ג ב ש ו ש

New member
../images/Emo88.gifחח סבבה..אם נכנסתי וגם

הגבתי..אני זה שפתחתי את ההודעה על הפרק שמה
רציתי להוסיף עוד תגובה ומשום מה זה לא העלה את ההודעה

Rבלדה

איזה פרק יפה...!!! החואקין הזה נראה ממש טוב... אבל הוא סנוב כזה חש מעצמו יותר מדי ישש ויקו חזרה... כי מיה תמיד הייתה כזאת עצובה איזה קטע יפה היה שמיה ליטפה את מיגל שהוא נרדם עליה... לא יודעת למה אומרים שהם לא מתאימים שניהם יפים ממש... לפי דעתי הם חמודים מאוד ביחד איזה אבא קרציה יש לפילר!!! מסכנה...

ג ב ש ו ש

New member
../images/Emo88.gifיוליה לא ראית ת'פרק../images/Emo35.gif

אוך לא צילמתי היום
נראה לי יום שישי אני מצלם של כל השבוע

למעלה