עשיתי מעשה

../images/Emo88.gifעשיתי מעשה

יצאתי מהפסיביות פעם אחת ולתמיד עמדתי על שלי לפני יותר משישה חודשים פירקו לנו את גן השעשועים שהיה לנו צמוד לבית . אחרי שכבר כתבתי לעיתון ולא עזר את הגן שעשועים לא שמו מחדש. היום היה יום פתוח במוקד העירוני, ראש העיר ענה לשיחות התושבים . הסברתי לו את חומרת המצב ודרשתי לדעת מתי הוא מתכוון לדאוג לגן שעשועים חדש - אז נראה מה יהיה הוצאתי ממנו הבטחה שבקרוב זה יקרה ולמרות שאנחנו שכונה יחסית ישנה בעיר ידאגו לנו . אני ממש מקווה שהפעם זה יעזור נמאס לי כבר שלא מתייחסים לצרכים שלנו .

bezeq

New member
../images/Emo45.gifכל הכבוד...אני פשוט שלחתי את

בעלי שיסביר עם תמונות לפני ואחרי ושוב אחרי.... עד כה 6 חודשים לא ארעו מיקרים נוספים בהצלחה

את לא מבינה

העיריה פירקה את גן השעשועים כי כבר לא היה בטיחותי אבל לא חשבו אולי להתקין אחד במקומו ??????

bezeq

New member
אוי סליחה באמת לא הבנתי...חשבתי

שילדים או גורם אחר אבל למה שהעירייה תפרק את הגן???? זה לא האינטרס שלהם ליפות את העיר, לדאוג לרווחת התושבים ושילדים יהיו מוגנים? כנראה שלא... בכל אופן מחזיקה אצבעות ומקווה שיתקינו אחד בטיחותי ויפה שעה אחת קודם. ואם לא אתם מוזמנים אלינו ממש מול ביתי מרחק עשרה צעדים יש גן משחקים מדהים גילה

כל הכבוד- אני לא הצלחתי

גרמתי להם להוריד גן משחקים מסוכן (גם אחרי מלחמות קשות)- אבל לא הצלחתי להוציא מהם חדש. ואגב- בנוגע לצבעים- אני כבר מסודר...אז תודה...

חכה עוד לא הצלחתי

בינתיים אני עוד במלחמה
מבטיחה לשים תמונה ברגע שיהיה . יאמר לזכות ראש העיר שלנו שהוא דאג להוריד בכל העיר את המתקנים המסוכנים אני שמחה שהצלחת עם הצבעים כי אצלנו לא זז כלום ...

בהצלחה אני עד היום - 4 שנים מהפירו

מהפירוקים והשיפוצים אצלנו לא רואה גן חדש במקום הישן. בהצלחה ! אצלנו אין עם מי לדבר.

mishelli

New member
שנתיים או שלוש, לא זוכרת, שפורק

הקודם. עידן שלח לי את ההודעה לפני שסיימתי. בהצלחה, וכל הכבוד על היוזמה

זה עצוב מאוד ואני לא מקבלת את זה

ראש העיר שלנו עשה החלטה אמיצה מאוד כאשר הוריד את המתקנים הלא תקינים ומנע אסונות אחרים את זה אני יכולה להבין ומקבלת אבל למה לחכות כ"כ הרבה זמן עד שישימו חדש???? אתם לא יודעים איך אנחנו כלואים בבית מאז שהרסו לנו את הגן הזה - הלכתי עם דמעות בעיניים אותו יום לעבודה - מה גם שהאדם ה"נחמד" שביצע את העבודה הזאת היה מאוד אנטיפת ורב עם כל השכונה, בקיצור פעם ראשונה בחיי שהחלטתי להלחם והיום הגעתי עד ראש העיר ולא רעד קולי אפילו נקווה שיהיו התפתחויות חיוביות . מבטיחה לעדכן

ועכשיו הפכתי לפתח-תיקוואית גאה../images/Emo6.gif

אצלנו בשכונה (טובה אך ישנה) בחורף "נעלמו" שתי גינות - פשוט באנו יום אחד ונדהמנו לגלות ש"מישהו לקח את המגלשות"
אבל תוך חודש פלוס היו מתקנים חדשים ויפים במקום. עד השרשור הזה לא הערכתי כראוי

כייף לכם ../images/Emo10.gif

תארי לך שבעלי גדל בבית הזה 35 שנה פתאום שומע אותי בוכה כי אין לנו גן שעשועים - ושלא תחשבי הוא היה ישן ובחלקו אף מסוכן אבל זה היה הגן שלנו .... בלי כבישים מסביב והתושבים בשכונה שמרו עליו ועכשיו גם את זה אין

למעלה