סיכום שבוע.

Xx Haley xX

New member
../images/Emo88.gifסיכום שבוע.../images/Emo121.gif../images/Emo39.gif

מה זה הניכור הזה אנשים? :) איפה ההתגבשות שלכם? יאללה לענות.:)
השבוע במילה אחת:
דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
דבר מצחיק שקרה השבוע:
פאדיחת השבוע:
דבר מוזר שקרה השבוע:
שיר השבוע בכללי:
שיר השבוע של 30 שניות למאדים:
להקת השבוע:
דיסק השבוע:
ציטוטיישן:
סרט השבוע:
ספר השבוע:
התחדשות השבוע:
התמכרות השבוע:
מאכל השבוע:
משקה השבוע:
אדם השבוע:
תמונת השבוע:
תכנונים לשבוע הבא: סוף שבוע מעולה לכולם והמשך שבוע נעים.
^^

Xx Haley xX

New member
../images/Emo17.gifאוה, אני מקווה שזה בסדר שפתחתי את זה.

עם לא אז.. סליחה.:)

בסדר גמור בובה

אבל אנחנו די מגובשות כאן! שלא תעזבי ללכלך
סתם. אני אענה על זה ברגע שאני אתאושש ממסיבת היומולדת אתמול

yaelc95

New member
אני עושה

השבוע במילה אחת:כיף דבר טוב שקרה השבוע:טיול שנתי!!! דבר רע שקרה השבוע:שכמעט הלכתי הביתה בטיול השנתי דבר מצחיק שקרה השבוע:חזיר בר ריחרח אותי באמצע הלילה XD פאדיחת השבוע: אמממ חא זוכרת!! דבר מוזר שקרה השבוע:אין שיר השבוע בכללי: coldplay-yellow שיר השבוע של 30 שניות למאדים:buddha for mary להקת השבוע:guns n roses דיסק השבוע:this is war! ציטוטיישן:תהיי יפה ותשתקי- כמה פעמים שמעתי את המשפט הזה סרט השבוע: רוק סטאר ספר השבוע: חוברת תשחצים נחשב? התחדשות השבוע:איןן התמכרות השבוע: שניצלים מטוגנים מאכל השבוע:פסטה ושניצלים מטוגנים כי זה בערך הדבר היחיד שאכלתי :D משקה השבוע: מים והרבה! אדם השבוע: אמממ... תמונת השבוע:התמונה הזאת פשוט קרעה אותי XD תכנונים לשבוע הבא: אין

טוב יאללה

השבוע במילה אחת: השבוע הכי מפתיע בחיי דבר טוב שקרה השבוע: יומולדת, וזה ש30 באים דבר רע שקרה השבוע: כל הלחכות שיגידו לנו מה קורה.. ועומס מטורף בצבא דבר מצחיק שקרה השבוע: הממממ... השיר שכתבנו לסמ"ט א' לתדריך נקיונות "פאנלים פאנלים, ניקיון אמיתי מתחיל בראש ובלב" פאדיחת השבוע:המממממממממ... שהטלפון שלי צלצל איזה 70 פעם בלשכת מב"ס דבר מוזר שקרה השבוע: 30 באים?! שיר השבוע בכללי: המממ.. איזשהו שיר של SDC שאין לי מושג מהשמו שיר השבוע של 30 שניות למאדים: closer to the edge להקת השבוע:30 דיסק השבוע:this is war ציטוטיישן: אתמול במסיבה "נו אז.. מאיפה את?" "פתח תקווה" "ואיך הגעת?" "באוטו...." "את נהגת?!#$%^" "כן למה?" "כי את אישה" חצוף סרט השבוע: הממממ.. הלגונה הסודית ספר השבוע: העוזרת, אחד הספרים.. אני בדיוק בהתחלה שלו התחדשות השבוע: וואי, בגלל שזאת יומולדת אז... - ספר חדש "ג'יין אייר" , אייפוד נאנו דור 5 16 ג'יגה, מצלמה חדש של סוני, כרטיסים ל30, כרטיסים לפלסיבו, כרטיסים למטאליקה, 20 טושים גראפיים חדשים וזהו... לבינתיים התמכרות השבוע: טוויטר מאכל השבוע: עוגת יומולדת שסבתא הכינה - עוגת קצפת עם תותים וג'לי תותים משקה השבוע: וודקה רדבול
אדם השבוע: אנני תמונת השבוע: אעלה אחר כך כי אני אצל אבא'לוש תכנונים לשבוע הבא: וואי, עוד מסיבת יומולדת בבר בחמישי, ועוד מסיבת חוף בשישי ומתישהו ללכת לים לחגוג עם חברותיי מהפורום, וללכת להחליף בגדים שקניתי בזארה ומכון כושר ולהסתפר.. זהו?

אפשר? ../images/Emo9.gif ../images/Emo223.gif

השבוע במילה אחת: כואב. דבר טוב שקרה השבוע: עשיתי ספינינג במכון כושר! ו, כמובן, ההודעה על ש-30 מגיעים לארץ *-* והזמנתי כבר כרטיס. ^^ דבר רע שקרה השבוע: אע, הספינינג דפק לי קצת ת'ראש ואת הצוואר. וזה כואב כבר כמה ימים.
דבר מצחיק שקרה השבוע: שחברה שלי התקשרה אליי לספר לי על שהם באים ולא יכולתי לענות כי הייתי באמצע עבודה ואני מרגישה את הרטט בכיס, איזה 6-7 שיחות שלא נענו, עד שנגמר היום וחזרתי אליה והיא צעקה עליי שיש לה משהו חשוב לספר לי.
פאדיחת השבוע: אממ, לא זכור לי שהייתה. דבר מוזר שקרה השבוע: שהם באים? מה, קשה להאמין.
שיר השבוע בכללי: ואי, יש הרבה. בדרך כלל יש לי התקפים מסוימים של להקות/אלבומים/סגנונות, אבל השבוע לא ידעתי מה בא לי לשמוע, אז עשיתי שאפל מטורף באמפי ובמחשב ויצא מגניב כזה. ^^ ככה שאין לי שיר ספציפי לכתוב. XD אבל זה הלך ככה בערך: Red Hot Chili Peppers – Can't stop Edward Maya - Stereo Love Good Charlotte – Keep your hands off my girl Madina Lake – In another life Bullet For My Valentine – 10 years today Nickelback – Photograph Escape The Fate – Let it go Avenged Sevenfold – Crossroads 30 Seconds To Mars – Attack Mayday Parade - Take This To Heart Escape The Fate – As you're falling down Lostprophets – Can't catch tomorrow MCR – Kill all your friends The All American Rejects – Change your mind Linkin Park – New Divide Aerosmith - Jaded Simple Plan – Promise Me Simple Plan – Your love is a lie Silverstein – My disaster Lovex – If she's near Escape the fate - Ashley Guns N roses - Sweet child o' mine The Used – Watered Down There For Tomorrow – Burn the night away Madina Lake - Pandora 30 Seconds To Mars - Search and destroy Bullet for my valentine - No easy way out Lostprophets - A better nothing Atreyu - Blow
שיר השבוע של 30 שניות למאדים: Search and destroy. להקת השבוע: אין אחת ספציפית.
דיסק השבוע:
ציטוטיישן: מעספור: ניוטון: "מה, נמלטת?" איציק: "כן, נמלטתי. עברתי כל הדרך בתעלות ביוב עד לשירותים של 'דיוואן', לא ראית יצאתי מהאסלה?!"
סרט השבוע: ~תוכנית - עספור
ספר השבוע:
התחדשות השבוע: אממ, ארטיקים קרח? מה, מלא זמן לא אכלתי*-* התמכרות השבוע: אין...
מאכל השבוע: חביתה,נשמהשלי,משוש חיי.
משקה השבוע: מים. כןכן, לא שתיתי קולה כל השבוע, זה חדש.!
אדם השבוע:
תמונת השבוע: סתם משהו ישן משנה שעברה ביום עצמאות^^ תכנונים לשבוע הבא מכווווווון דחוף.! שבוע טוב^^

כנסו שניה, יש לי שאלה! ../images/Emo41.gif../images/Emo35.gif ../images/Emo223.gif

לא בא לי לנצלש בהודעה אחרת אז אכתוב כאן: אתם מכינים להם איזשהי הפתעה/מתנה/ משהו מיוחד? כי פשוט, פעם ראשונה שלהקה שאני -ממש- אוהבת מגיעה לארץ וממש בא לי להכין להם משהו
יש לכם איזשהו רעיון? או שהכנתם להם כבר בעבר איזשהי הפתעה?... אשמח לדעת.

חשבנו לזרוק להם

את הדגל שהכנו ליום קידום יחד עם בנדנה כמו שלכולנו יהיה.. משהו יותר גדול מזה יהיה סתם קוץ בתחת להיסחב איתו. ואני לא מוכנה להביא להם מתנה שתצ'טקמק בשורה הראשונה

הו, מגניב. באיזה דגל מדובר? ../images/Emo223.gif

יש תמונה? לא הייתי כאן הרבה זמן, לכן איני מעודכנת כלכך..

A Broken Myth

New member
אני חייבת לציין שממש כייף לחזור../images/Emo9.gif

השבוע במילה אחת: מפנק! דבר טוב שקרה השבוע: האחיין היפה שלי בא אליי בסופ"ש
דבר רע שקרה השבוע: הלילה בבסיס היה מזעזע!!! דבר מצחיק שקרה השבוע: וואלה, לא זוכרת. פאדיחת השבוע: גם לא זוכרת
דבר מוזר שקרה השבוע:
שיר השבוע בכללי: Need You Now- Lady Antebellum שיר השבוע של 30 שניות למאדים: Alibi להקת השבוע: האמת שאני כבר שומעת שירים מכל-כך הרבה להקות שונות, שאין >< דיסק השבוע: - ציטוטיישן: "I ain't lost, just wondering" סרט השבוע: - ספר השבוע: - התחדשות השבוע: 2 חצאיות גהוהות, כפכפים, טוניקה וגופיה!! :) התמכרות השבוע: - מאכל השבוע: פתיתים!! משקה השבוע: מים??
אדם השבוע: דניאלי! תמונת השבוע: אין לי תמונות על המחשב, אז זה ייאלץ לחכות לשבוע הבא :) תכנונים לשבוע הבא: בסיס, בסיס, בסיס ומסיבה בסופ"שששששש וואו, אני עדיין כל-כך מתרגשת שהם הולכים לבוא לכאן!! כמה חיכיתי לזה

יוהוווו י

(אין כמו הליכה בטיילת תל אביב) השבוע במילה אחת: מוזר דבר טוב שקרה השבוע: 30 באים!!11111!ראר דבר רע שקרה השבוע: הפרויקט באנגלית, אמא של הבוחנת, למה 96 ולא 100?! דבר מצחיק שקרה השבוע: יותר מדי. פאדיחת השבוע: שוב - יותר מדי. דבר מוזר שקרה השבוע: מאיפה להתחיל?! שיר השבוע בכללי: halestorm - i get off, mortal love - i just wanna die; nemesea -lucifer וכמה של EYES OF EDEN שיר השבוע של 30 שניות למאדים: 100 סאנס להקת השבוע: אייז אוף אדאן, הלסטרום... דיסק השבוע: אייז אוף אדאן-FAITH ציטוטיישן: "הילה יש לי ציפצופים באוזניים" הילה: "אז אל תענה!" סרט השבוע: יום שיש ה-13 החידוש, רק בגלל שלא הפסקתי לצחוק. הפנטזיה של הל. ספר השבוע: מפתיע, אבל לא קראתי ספר השבוע חוץ מהמגן במחשבים
התחדשות השבוע: אף פעם לא מאוחר לגלות דברים חדשים על בנאדם. לא משנה אם הכרת אותו 3 שנים. התמכרות השבוע: עוגת ביסקוויטים של אמא.
מאכל השבוע: כנל. משקה השבוע: תות-בננה. אדם השבוע: אני....:) תמונת השבוע: - תכנונים לשבוע הבא: מגנים, לקנות כרטיס להופעה, וזהו :O

למעלה