טאם טטאם

Papito

New member
../images/Emo88.gif טאם טטאם../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif

ב15.5 יערך במקיף ח' הערב האלטרנטיבי האחרון לשנה זו
אנחנו במקיף ח' מתכוננים להכין ערב אלטרנטיבי ברמה (שירלי סילחה על ההתבטאות
) הכי בת זונה שרק אפשר
כל מי שרק רוצה\חושב\חולם\מפנטז\מאונן על להופיע ועל במה בערב האחרון זה יהיה, זה הולך להיות בחוץ ולא באולם והאנרגיות שיעופו שם... אנחנו מתכננים על המווון להקות שיופיעו, וכמובן דוכני הקפה המסורתיים, וחבר'ה איכותיים שמקריאים שירים, ובסוף מסיבת פאקינג רוק על כל הסוגים (החל מNIRVANA ועד לSCEPTIC) בקיצור, זו הודעה ראשונה בעניין (עד ליום עצמו יגיעו עוד הודעות בעניין) וכרגע כל להקה\הרכב\זמר\נגן\משורר שרוצים להציע עצמם ורוצים לעלות שיפנו אליי ב: מסרים אישיים
איסיקיו - 52315867
פלאפון 054214154
זה כל החדשות מפי מקיף ח'

Superdror

New member
המון בהצלחה.

אני אהיה שם. ובאיזו רחבה זה הולך להיות ? של חטיבת הביניים ? או שזה הולך להיות בתוך החטיבה עצמה? או שזה סתם הולך להיות ברחבה של המקיף ? מה שלא נראה לי כל כך . בכל אופן. בהצלחה לכם. אני אהיה שם....

לאחר וויכוחים רבים.......

זה הולך להות צמוד לאולם ספורט ברחבה של המקיף....!

Superdror

New member
אמממממ

ועל מה בדיוק אתם תופיעו וכאלו? על הרצפה? ? את הבמה הרי פירקו. בנוסף, מאיפה תאורה? רחבת בית הספר חשוכה מוות. נו באמת:) בעצם, בטח חשבתם על כל אלו. מה אני מנסה לתת להם שכל. חוצפן שכמותי. יאללה, מקלחת ופוף - קסם.

Dafnana

New member
עולה כסף כניסה?

אני לא שואלת את זה מתוך קמצנות אלא מתוך חמדנות

Superdror

New member
בית הקפה האלטרנטיבי

מעולם לא עלה כסף ואני משער שלא יעלה. בית הספר פתוח לקהל הרחב, את באה , נהנית מהחבר'ה, מהמוסיקה, מהאווירה.... וזהו. כמובן שאם את רוצה לקנות שתייה או עוגה, זה יעלה לך... אבל זה יעלה מחיר סמלי ביותר. אני לא מהוועדה שמארגנת את הערב, אז אני מסתבך על בתי הקפה שהיו בעבר... ושווה להגיע.

Superdror

New member
למה חבל ?

כולם פה ילדים טובים, אף אחד לא יטריד אותו !
דרור, רושם את המספר של אלון ברשימה השחורה

אל תדאגי.............

לא נראה לי שמישהו מתכוון להתקשר... סתם,כפרה על אלון והקונספטים שלו.

Papito

New member
הגר........

בזה הרגע נמחקת מהירושה
סתם סתם כפ-רע עליך

Dafnana

New member
אני מצטערת שהפה שלי מלא בקרואסון

כשאני שואלת באיזה יום זה יוצא?

למעלה