זבנג וגמרנו

h a r r y 4

New member
סיימון דין יכל להיות מורה לספורט

אגב אם אני לא טועה.. אין כזה דבר יכל.. אומרים יכול היה.. אבל כתבתי ככה כי אין מספיק מקום בכותרת..

SpOmA

New member
כולנו כתבנו ככה בגלל המקום בכותרת

אני משאר... חח לפחות אני כתבתי ככה

Christian930

New member
יש לי כמה ...

ואל וינס - כוכב פרונו. ריי מיסטריו - תלמיד בכתה ב' אדי גאררו - כדורגלן קן קנדי - הכרוז ביד אליהו ( הגנהההההההההההההההה ... הגנהההההההההההההההה) וינס מקמהן - ראש עיירית רעננה רנדי אורטון - מדביר עכברים יש לי עוד כמה אני יכתוב עוד הודעה עם החשים ...

כן כן

נראה לי הוא הופיע רק בכמה סרטים בודדים. אני צריך לבדוק ספריה שלי...

Edge51

New member
יש לי כמה...

רוב קונוואי היה יכול להיות מעצב שיער או משהו בסגנון ויסרה היה יכול להיות טועם גלידות(אגב יש באמת מקצוע כזה...) ואל וינס איזה חשפן במועדונים טריפל H יכול היה להיות מרצה באוניברסיטאות, הוא יהיה ממש טוב בזה אוסטין יכול להיות שחקן קולנוע לא רע ליטה בטח הייתה........ז***

connex

Active member
יש לי כמה

טייקר- חקלאי: הוא יודע להתעסק טוב עם מעדר יוג'ין- ישלים את חוק חינוך חובה ויעלה סופסוף לכיתה ב' טאג'ירי- רקדן בלט מאט סטרייקר- מגיש תחזית מזג האוויר בערוץ טלוויזיה נידח דוינק: ליצן במסיבות יומולדת הוריקן ורוזי: כנ"ל ויסרה: מאבטח במועדון קורט אנגל: מובטל המקבל סיפוק מתגרות בפאבים אוסטין: כנ"ל האלק הוגאן: יבלה זמן איכות עם הנכדים ריק פלייר: כנ"ל קרליטו: מציל בבריכה של פעוטות בוב הולי: אלוף העולם בשחייה בבריכת פעוטות בוב בקלנד: נשיא ארה"ב (זוכרים את הגימיק?) מאט הארדי: מופיע בתחרות כפילים "מי דומה לברט הארט" IRS- משתתף ב"מי רוצה להיות מליונר" טד דיביאסי: משתתף בפסוקו של יום

טריפל אייץ'-שיפוצניק

באטיסטה-סלקטור שון מייקלס-ג'יגולו ריק פלייר-יו הפנר רנדי אורטון-רוצח שכיר בוב אורטון-אבא של הרוצח השכיר טייקר-עובד בחברת קדישא

Chris Jericho

New member
אממ

כריסטיאן - הדובר המחליף של מכבי חיפה (הדובר שלהם פוטר) קורט אנגל - היה מהפרשנים של האוליפיאדה סטיב אוסטין- שיכור שובינסט קווין נאש ^ רייזור ראמון- ^^ ליטה- תחשבו לבד בטיסטה- שומר בקניון אדג'- שחקן כדורסל (בספר שלו הוא אמר שהוא היה בקבוצת הכדורסל בתיכון) כריסטיאן (עוד אחד) - מעריץ של אדג' במשחקים :)

כמה...../images/Emo73.gif

הוריקן-גיבור על בספרי קומיקס ביג שואו-גלגל ענק אדי גררו-גנב צ'אבו גררו-העוזר של הגנב ג'ף הארדי-סקייטר
דור=)

קווין נאש- פיזיוטרפיסט

סקוט הול- אח"מ בעולם התחתון הולק הוגאן- מנחה הראשון בבידור טאז - מנחה כלבוטק מייקל קול- פקיד בנקאי ויסרה- בעל בית של חנות אטליז הוריקן- חוזה מזג האוויר

למעלה