זבנג וגמרנו

yauli747

New member
../images/Emo85.gif עידכון בובות רסלינג ../images/Emo85.gif

הנה כמה עידכונים בקשר לבובות רסלינג כול התמונות והעדכונים לקוחות מהאתר http://www.wrestlingfigs.com שהוא האתר המוביל בקרב אספני בובות הרסלינג!
JAKKS פירסמו תמונות של הסדרה Treacherous Trios Series 3 בסדרה יצאו 3 אריזות שבכול אריזה 3 בובות אדג', ליטה ומאט הארדי- אדג' ומאט הארדי לדעתי נראים ממש טוב ליטה בכלל לא דומה בטיסטה,בנואה ו ריי מיסטריו- 3 הבובות די טובות טייקר, רנדי אורטון ובוב אורטון- בוב אורטון בובה ממש יפה טייקר בינונית לדעתי ורנדי אורטין נראה כאילו תקעו לו משהו בת### חייבים לעצב מחדש את הפנים של רנדי אורטון
יצא למכירה בחנויות Ruthless Aggression 16.5 הכוללת את: ויסרה, שון מייקלס, ג'ון סינה, טייקר, כריס גריקו ורוב ואן דאם לדעתי הסדרה הזאת בינונית ולא יותר מזה
רשת חנויות K-Mart תמכור בקרוב בבלעדיות 2-Pack עם 2 אגדות הארדקור וזה יהיה מייק פולי (קקטוס ג'ק) ביחד עם טרי פאנק! 2 הבובות ממש דומות לדעתי וברמה מאוד גבוה רק חבל שלא עשו לפולי חולצה מבד כמו של פאנק... אני ממש לא אוהב שעושים את החולצות מפלסטיק
JAKKS פירסמו תמונות של הסדרה Flex Em's 10 (למי שלא מכיר זאת סדרה מגומי שהבובות נמתחות והדמויות יותר קריקטוריות) הסדרה תכלול את: בטיסטה, ריי מיסטריו, בוקר טי, אדי גררו, כריס בנואה ו כריס ג'ריקו הבובות די דומות אבל בגלל שהם בסגנון קריקאטורי הם לא ממש מדוייקות אבל לדעתי הם ממש יפות!!
JAKKS פירסמו תמונות של הסדרה Ruthless Aggression 18.5 שתצא בקרוב למכירה בחנויות הסדרה תכלול את: בטיסטה(עם חולצה ורודה!), רנדי אורטון, מאט הארדי, כריס בנואה, ג'ון סינה ו אדג' כול הבובות ממש על רמה חוץ מהבובה של סינה שלדעתי יש משהו מוזר בעיצוב של הראש שהם משתמשים לאחרונה ולדעתי בתור "הכוכב" של WWE חייבים לשפר את הבובות שלו! רנדי אורטו שוב נראה כאילו משהו תקועה לו בת### עוד מישהו שחייבים לפסל מההתחלה את הפנים שלו!! הבובה של באוטיסטה ושל מאט הארדי ממש מדליקות לדעתי!
JAKKS פירסמו תמונות של הסדרה החדשה בשם Backlash שתהיה בסגנון של הTTL הסדרה כוללת את : טייקר, סקוטי 2 הוטי, סטון קולד סטיב אוסטין, קורט אנגל, כריס בנואה ובאוטיסטה אני אישית לא ממש אוהב את הסדרה הזאת למרות ששוב העיצוב של הפנים של באוטיסטה מעולה! גם של טייקר ו של בנואה לא רע בכלל...אבל לדעתי הם ממש ירדו ברמה בבובות של אוסטין! וזה עוד מהחברה שלפני כמה שנים היו מוציאים 40 בובות שונות של אוסטין בשנה!!! מידע ותמונות נוספות על הסדרות השונות אפשר למצוא באתר!

the styles way

New member
אם הם לא היו מתאבקים...

תתנו כל מיני הצעות מטורפות במקרה ואם המתאבקים לא היו מתאבקים למשל: קסאם (ממכת מדינה) יכל להיות שוער...הרי הוא מתאבד על הכדור ג'ון סינה יכל להיות ראפר
אממ האמת שזה מה שהיה לי תחשבו על עוד :)

איזה שירים שאתם מכירים.......

יכולים לדעתכם להתאים לכניסות מתאבקים??? הראשון שעולה לי בראש ונראה מתאים זה FLY AWAY של לני קרביץ

GTI FOR REAL

New member
משהו חשוב על הפורום...

תראו.... אני לפני בערך שבועיים תירגמתי ביוגרפיה קצרה... זה לקח לי חצי שעה בערך... אבל העניין הוא... אנשים פה לא אומרים תודה..... אני מודה גם אני הייתי ככה ולקחתי הכל כמובן מאליו אבל אחרי שמשקיעים קצת אתה רואה את הכל שונה.... אתה מבין כמה זמן אנשים ישבו כדי שלך יהיה ידע על מתאבקים, אירועים או אירגונים קטנים... ואנשים פה לא מפרגנים... אפילו סתם
יכול לשפר את ההרגשה של הכותבים.... אז אנשים... תפרגנו בבקשה.........

BLidor

New member
../images/Emo18.gif תיקון מאמר

במאמר שכתב ירון ליצירת טורנט, יש לינק לא נכון להורדת התוכנה(זה לינק למקור התוכנה), הנה הלינק להורדת התוכנה עצמה: http://prdownloads.sourceforge.net/burst/maketorrent-2.1.exe?use_mirror=nchc המשך יום נעים

dolev1994

New member
קומונה חדשה!!!!!!!!

יצרתי קומונה חדשה WWM אירגון של קרבות הארדקור וכלוב http://www.tapuz.co.il/Communa/userCommuna.asp?Communaid=13689 קוד קומונה: 13689

שי מילר

New member
מנהל
מסכים איתך

פרגון זה חשוב ובדרך כלל ניתן למצוא אותו כאן ובשפע. בפעמים המעטות שזה לא קורה הסיבה כנראה משום שאנשים ראו כ"כ הרבה ביוגרפיות ומאמרים עד שכבר נמאס להם לתת אגודל כלפי מעלה. אני מקווה שלא תאבד את הרצון לתרום לפורום, ותדע שגם אם לא תמיד אומרים את זה אז התרומה שלך מאד מוערכת.

cenas girl

New member
../images/Emo45.gif

מה ששי אמר היה מאוד נכון. כמה שזה נשמע מגעיל ופלצני, זה נכון. אז אני מבטיחה שאני יפרגן יותר.

yauli747

New member
../images/Emo45.gif ../images/Emo31.gif

כי אתה צודק ואין מספיק פרגון
כי מי שלא רוצה לפרגן או לאגיד תודה אז הוא יקבל את אותו היחס כשהוא ישאל שאלה... מי שלא חושב שצריך לאגיד תודה או אפילו לסמן איזה
מסכן אז לדעתי לא מגיע לו תגובות שלי להודעות שלו!

hirshfe

New member
תוקן, תודה

רק להבא במסר פרטי, בבקשה. אבל הערה חשובה כל מי שיימצא, שייעלה לפורום, תמונה שלא קשורה, ייחסם במיידי

Rock n Sock

New member
זה בסדר, עופר

היה לנו ביום שבת גם ניקוי של הגלריות של אדי גררו ואבולושן, הזכירו את זה גם בסיכום השבועי וביקשו עזרה מחברי הפורום.

למעלה