זבנג וגמרנו

hirshfe

New member
אף אחד לא בא בתלונות עלייך

פשוט במסר אישי, אתה מבטיח שנראה את זה וראיתי את הסיכום השובעי

hirshfe

New member
אתה צודק במיליון אחוז

אבל אחרי שאתה מעיר כל תגובה חיובית לא תצא אמיתי

brock lesnar 2

New member
בתוצאות נו מרסי לא נתנו לי ../images/Emo45.gif אחד

אני מבין שזה רק תוצאות אבל זה עדיין מאמץ. גם באנפורגיבן זה היה כך אני חושב.

Rock n Sock

New member
תשמע

אני מעריך אותך על זה שאתה רוצה לעזור, ועכשיו ראיתי במאמרים את התוצאות שהעלת (הם כתיבה שלך נכון?) יש לך שם כמה טעויות: האורטונים ניצחו את טייקר בקרב כלוב?

brock lesnar 2

New member
אתה צודק ואם לא ראית

swantonbomb תיקן אותי ושאלתי אם יש צורך לכתוב מחדש- ואין עונה. מה אני צריך לעשות? מכל 100 האנשים בפורום אף אחד לא טרח לתקן לא ביקשתי שישמו "כן" אבל אף אחד לא כתב שום הודעה. מה אני צריך לחשוב? ואם אחד המנהלים יוכל לתקן את זה זה יהיה סבבוש.

Reshefgarcia

New member
כמה אפשרויות....

AC/DC - THUNDERSTURCK פתיחה ארוכה,מזכיר במקצת את הכניסה של גולדברג,רק יותר רועש BLUR - SONG 2 קצר ולעניין,מלא אדרנלין LL COOL J - DEEPEST BLUEST ראפ,עם שילוב של קצת ריפים של מטאל ברקע...מצוין למישהו כמו רון קילינגס למשל CLAWFINGER - BIGGEST & BEST בגלל המילים השיר הכי מושלם לכניסה של היל - RAMMSTIEN - DU HAST ומי שלא מבין למה זה מושלם,שיחפש תירגום של המילים של השיר. זהו זה מה שעלה לי בנתיים

Y2Jim

New member
לדעתי

Metallica - Of Wolf and Man - השיר כניסה שלי ב-IPWA. הפתיחה שלו מאוד אינטנסיבית. Metallica - No Leaf Clover - תמיד משתמשים בו בספורט 5+ כשמפרסמים את שידורי הליגה האנגלית (Just a fun little fact). Megadeath - Symphony of Destruction - יכול להיות אחלה שיר למתאבק/אירוע/קרב. המילים בו יכולות להתאים לכל אחד מן השלושה (מתאבק שתפס שליטה על ארגון למשל).

Alon316

New member
../images/Emo45.gif

אני גם חושב ש Of wolf and Man זה שיר מעולה לכניסה. בכלל, למטאליקה יש כמה שירים שמעולים לכניסות. מטאליקה רולז!
אני מתכוון ללכת להופעה שלהם אחרי רסלמניה 22. חייב לעשות את זה! אם אני אכנס לכ הIPWA (ומאוד מקווה שכן), חשבתי ללכת על דמות אפלה ולהשתמש במוזיקת הסיום של SAW
אבל עדיין תמיד פתוח להצעות

סינה גם ככה ראפר

אוסטין בטוח היה אלכוהליסט. בטיסטה בטח היה איזה מאבטח במועדון. סרג'נט סלוטר איזה רס"ר מעפן.

למעלה