והרי החדשות

unb®eakable

New member
../images/Emo88.gifוהרי החדשות

לא הבנתי מדוע אף אחד לא עידכן עד עכשיו.... בכל מקרה הינה תקציר. דבר ראשון קבלו לינק להודעה ששיחררה ריימון ביין שלשום. בו היא כותבת שמייקל ניצח את שאפל במערכה הראשונה של המשפט. מארק שאפל כאמור תבע את מייקל בהתחלה על סכום דמיוני של 6 מליון ואחר כך ירד ל4 מליון,כרגע התביעה עומדת על מליון וחצי וגם זה צפוי לרדת,כאשר מנגד מייקל בעצמו תובע את שאפל. בקיצור יש סלט שלם בתביעה הזאת. אתם יוכלים להמשיך להתעדכן דרך הפורום הרשמי של מייקל. הייתי מביא לכם את התרגום של כל מה שהיא כתבה אבל באמת שאין לי כוח לזה,סורי.

Karni Loves Mj

New member
בוקר טוב הודעה חשובה../images/Emo206.gif

כל מי שגר באזור חיפה אנא תודיעו שאתם בסדר יש עכשיו שם ממש בלאגן מלא קטיושות

pulpula

New member
טוב אז אם אני כבר כאן, נעשה סדר...

הסיכום שחבר המושבעים הגיע אליו הוא: מייקל ישלם למארק שאפל 900 אלף דולר. מארק ישלם למייקל 700 אלף דולר. כמה זה ביחד?- מייקל ישלם למארק 700 אלף דולר. אבלללללללללללל ה200 אלף דולר לטובת מייקל באים כתוצאה מכך שחבר המושבעים שמעו רק חלק מהתביעה של מייקל את שאפל. בעוד שבועיים יבחרו מושבעים אחרים שיקשיבו לחלק של מייקל בעניין. ואז הנתח של מייקל בעסקה יכול לגדול. ככל הנראה מייקל חייב למארק 500 אלף דולר בלבד- מכיוון שזה הסכום שהציאו למארק שאפל לפני חודש כדי לסגור עניין ולא ללכת למשפט. אם חבר המושבעים הבא ייתן למייקל יותר מ300 אלף דולר- מארק יאכל אותה
ולסיכום - שני חברי מושבעים התראיינו ואמרו שמארק לא נראה להם עד אמין במשפט. אבל הוסיפו גם כי מייקל נראה להם מעורער. פחע. בקיצור תנו למייקל ת'כסף ואטוץ'

pulpula

New member
סליחה - מארק ישלם למייקל 200 אלף

ושוב - מייקל למארק 900 אלף מארק למייקל 200 אלף.

unb®eakable

New member
התגעתי לחדשות שלך

מסודר,מעודכן כמו שצריך וכמעט מסודר חחחחח פשוט הרגשת אותי עכשיו עם כל העניין של "שפאל VS מייקל" זה ריב כזה של "מי יזכה בסוכרייה הטובה יותר" בקיצור שיסתיים כל העניין המגוחח הזה. אם זכור לי טוב מארק היה עסוק בקלוטת מין סוערות בזמן שמייקל ניסה להרים את הפרוייקט ב2001. {לא שאני נגד} אבל למה לערבב את הדברים???? אז על מה הוא בוכה בדיוק?

pulpula

New member
חח טוב שמישהו מתגעגע ../images/Emo6.gif

בכל מקרה מתברר לי עכשיו שלא הולך להיות ממש משפט בחלק 2 של התביעה. השופט פשוט הולך להגיע ליום אחד לבית המשפט. הוא יעבור על המסמכים שהעו"ד של מייקל יציגו לו ויחליט בלי חבר מושבעים. + הפירוט של ה900 אלף דולר זה 600 אלף על תמלוגים מתוך מייקל ג'קסון משיב מלחמה ועוד 300 אלף על משהו מפוקפק. מארק טוען שמייקל שלח אותו לעשות בשבילו עסקים בדרום אמריקה. הבנתי לפי מה שכמה מושבעים אמרו שלא כולם הסכימו על ה300 אלף דולר האלו, אבל בסוף החליטו שכן לתת לו את זה. רק 9 מתוך 12 המושבעים היו צריכים להחליט, ומי יודע מה הניע אותם לתת את הכסף למארק? דעות קדומות? הרי הוכחות וקבלות לא היו ברשותו - רק סיפור הזוי שמייקל שלח אותו כדי לבדוק את השטח כדי שיוכל לאמץ מה שבתחילה הוא קרא לו "בנים" ברזילאים ומהר מאוד שינה את הגרסה ל"ילדים ברזילאים".

למעלה