התפקדות יולי!

DoRiNuS sMiNiA

New member
בליבלוב XD

שם:דורינצ'ו תאריך לידה:16.02 עולה לכיתה:ז' תוכניות לחופש הגדול:ללכת עם נעמקה19 ללונה פארק איך החופש עד עכשיו? הוא רק התחיל לי היום XD איך התעודה? לא ציפיתי מעצמי,אני כל כך חרשנית?! O: מתרגשים לקראת שנה הבאה? ללא ספק מה הדבר שאתם הכי מצפים לו בחופש? הממ,להשתנות שיר שעשה לכם את החודש: הממ,לויודעת ספר שעשה לכם את החודש: ווינטר בלו סרט שעשה לכם את החודש: גאולה XD אומג,זה הסרט הכי מצחיק שראיתי בחיים שלי,וגם הכי מרגש. חברי פורום שעשו לכם את החודש: XD במידה וחרשת על ה-VOD - פרק שעשה לכם את החודש:ממיר קקי,לא מפעיל את הוי או די. שחקן שעשה לכם את החודש: הממ...אני
ימי הולדת שהולכים להיות בחודש הבא: לא ידוע לי O:

dollzy

New member
בלעדי-תמונה לשי כשהייתי קטנה ../images/Emo9.gif

שם: שיר/י תאריך לידה: 31.8.90 עולה לכיתה: י'א תוכניות לחופש הגדול:כבר אין -_- איך החופש עד עכשיו? משעמם איך התעודה? סבבה מתרגשים לקראת שנה הבאה? לא מה הדבר שאתם הכי מצפים לו בחופש? חופשה לטורקיה שיר שעשה לכם את החודש: who know ספר שעשה לכם את החודש: אני התחלתי את ארבעה בתים וגעגוע סרט שעשה לכם את החודש: עידן הקרח 2 חברי פורום שעשו לכם את החודש: נעם/חן/שיר והשאר.. במידה וחרשת על ה-VOD - פרק שעשה לכם את החודש: הוא לא עובד! שחקן שעשה לכם את החודש: הולי
ימי הולדת שהולכים להיות בחודש הבא: לי!! כאילו באוגוסט.. (נו אז דלגתי חודש!) שיר מחזיקה לך אצבעות!

chen010189

New member
אמייגאד!!!!!!!!!!!!!!../images/Emo7.gif

אלוהים
קווווווווווווווקי!!!!!!!!!!!! גאד איזה בייבי פייס
!

dollzy

New member
../images/Emo6.gif

את האמת לא השתנתי כל כך הרבה
למרות שהייתי שמנה כשהייתי קטנה..

dollzy

New member
ורק שתדעי כשהייתי קטנה היו קוראים

לי קוקי
טוב בעצם למי לא.. זה היה ככה: -שירי,קוקי,שושה ובאיזה תקופה זה הפך גם לקרצי..

נם נם מתפקדת...XD

שם:חן תאריך לידה:6.9.1992 עולה לכיתה:ט' תוכניות לחופש הגדול:אם... איך החופש עד עכשיו?בסדר... איך התעודה?בסדר גמור מתרגשים לקראת שנה הבאה?מאוד מה הדבר שאתם הכי מצפים לו בחופש?אםם...שהוא יעבור מהר...אבל לא מדי... שיר שעשה לכם את החודש:"ואת" ספר שעשה לכם את החודש:ווינטר בלו סרט שעשה לכם את החודש:מכוניות חברי פורום שעשו לכם את החודש:אוקסנה ואסתי=) במידה וחרשת על ה-VOD - פרק שעשה לכם את החודש:לא חרשתי... שחקן שעשה לכם את החודש:דניאל רדקליף
ימי הולדת שהולכים להיות בחודש הבא:לחברות שלי=) ואיזו תחרות??? בהצלחה D:

DirtySpirit

New member
היילו

שם: ענבל תאריך לידה: 5/5 עולה לכיתה: תוכניות לחופש הגדול: הו, יש הרבה איך החופש עד עכשיו? אחלה איך התעודה? אחלה גם מתרגשים לקראת שנה הבאה? לא ממש מה הדבר שאתם הכי מצפים לו בחופש? לאיודע שיר שעשה לכם את החודש: יש הרבה ספר שעשה לכם את החודש: יש הרבה סרט שעשה לכם את החודש: יש הרבה חברי פורום שעשו לכם את החודש: לאיודע במידה וחרשת על ה-VOD - פרק שעשה לכם את החודש: אבל לא חרשתי שחקן שעשה לכם את החודש: לאיודע נו ימי הולדת שהולכים להיות בחודש הבא: לאזוכר *מחזיק אצבעות*

Oshi love Tamir

New member
מתפקדת

שם:אושרת תאריך לידה:5.2.88 עולה לכיתה:שום כיתה
ישששששש
חח... תוכניות לחופש הגדול:אולי אסע לאילת עם חברות,אולי אסע לים המלח עם המשפחה,אלך לים לברכה,אולי אעבוד. איך החופש עד עכשיו?החופש שלי התחיל מפסח וכבר נהיה לי משעמם.חחחח... איך התעודה?חרא מתרגשים לקראת שנה הבאה?לא מתרגשת בנתיים אבל מקווה שיהיה טוב בשירות לאומי
מה הדבר שאתם הכי מצפים לו בחופש?אני מתה לטוס לאילת עם חברות ואני גם מצפה לשני דברים שלא יקרו בחיים.חח... שיר שעשה לכם את החודש:נפרדנו כך-אבנר גדסי כי שמו את זה בטקס סיום של התיכון הקודם שלי ואני מרגישה הרבה יותר קשורה לשם מאשר לבצפר החדש שהייתי בו.וזה היה כל כך עצוב ומרגש
ספר שעשה לכם את החודש:יומני הנסיכה-הספר השני. סרט שעשה לכם את החודש:לא זוכרת...אני רואה הרבה סרטים. חברי פורום שעשו לכם את החודש:אממ אני אוהבת את כולם
במידה וחרשת על ה-VOD - פרק שעשה לכם את החודש:האמת שאני לא חרשתי חח אבל אח שלי כן. שחקן שעשה לכם את החודש:עדי והילי כי פגשתי אותן
ימי הולדת שהולכים להיות בחודש הבא:של החברה הכי טובה שלי
ולא לשכוח להחזיק לי אצבעות לגבי התחרות של הארי פוטר, תודה. D: זהו. וואי, בחיי שתמיד רציתי לעשות את זה. ^^מחזיקה לך אצבעות מאמי

shminia com

New member
מתפקדת

שם: עדי תאריך לידה:9.10 עולה לכיתה:ט תוכניות לחופש הגדול: הרבה כיף, ים,בריכה, ת"א,חיפה איך החופש עד עכשיו? מעולה איך התעודה?מעולה מתרגשים לקראת שנה הבאה?קצת מה הדבר שאתם הכי מצפים לו בחופש?הקניות לביצפר שיר שעשה לכם את החודש: i wiil always love you ספר שעשה לכם את החודש:צופן דה וינצ'י סרט שעשה לכם את החודש:האחרון שראיתי? מת לצחוק (או לצעוק או מה שזה לא היה) 4. חברי פורום שעשו לכם את החודש: לא היתי בפורום בזמן האחרון במידה וחרשת על ה-VOD - פרק שעשה לכם את החודש: אין יל VOD :( שחקן שעשה לכם את החודש:ידידיה -כמו תמיד ימי הולדת שהולכים להיות בחודש הבא: אחותי, חברה שלי, עוד חברה שלי, עוד אחת חחח ויש עוד

מתפקדת ../images/Emo195.gif

שם: נועה תאריך לידה: 13-2-92 עולה לכיתה: ט' תוכניות לחופש הגדול: מחנה קיץ, ניצנים איך החופש עד עכשיו? כיףףףף איך התעודה? מצטיינת מתרגשים לקראת שנה הבאה? מאוד, כיתה ט'! מה הדבר שאתם הכי מצפים לו בחופש? מחנה קיץץץץ שיר שעשה לכם את החודש: איתי - קרן פלס ספר שעשה לכם את החודש: ילדי יום ראשון / אביב גפן סרט שעשה לכם את החודש: ממ לא כלכך רואה סרטים חברי פורום שעשו לכם את החודש: כולם
במידה וחרשת על ה-VOD - פרק שעשה לכם את החודש: לא חרשתי על ה-VOD שחקן שעשה לכם את החודש: ורד פלדמן ימי הולדת שהולכים להיות בחודש הבא: ספיר, צליל, אבא!
חודש מדהים שיהיה לכם!

למעלה