התפקדות יולי!

nWkobi

New member
ריוטרית הגנבת ../images/Emo99.gif - מתפקד!

שם: קובי תאריך לידה: 5.10.1983 עולה לכיתה: מה זה כיתה? תוכניות לחופש הגדול: - איך החופש עד עכשיו? החופש של החיים...כל מילה נוספת מיותרת. איך התעודה? אה? מתרגשים לקראת שנה הבאה? לא... מה הדבר שאתם הכי מצפים לו בחופש? ללכת להופעה של משינה
שיר שעשה לכם את החודש: אין אחד ספר שעשה לכם את החודש: לא קראתי.. סרט שעשה לכם את החודש: ... חברי פורום שעשו לכם את החודש: דורין וביקי(עם מלא פעמים
) במידה וחרשת על ה-VOD - פרק שעשה לכם את החודש: כולם. שחקן שעשה לכם את החודש: אין אחד ימי הולדת שהולכים להיות בחודש הבא: אין

בכריתוש

New member
מתפקדת!../images/Emo6.gif

שם:נעם תאריך לידה:2.11.93 עולה לכיתה: ח' תוכניות לחופש הגדול: מחנה קיץ 2006! איך החופש עד עכשיו? משעמם.. אבל אני ישנה
איך התעודה? מעולה.. ממוצע 99!! מתרגשים לקראת שנה הבאה? לא.. עצובה לחזור לכיתה הזבלית שלי..
מה הדבר שאתם הכי מצפים לו בחופש? מחנה קיץ 2006!! שיר שעשה לכם את החודש: כמה.. לשנות, פרח, להיות כאן ילד, הילדה הכי יפה בגן וכו' ספר שעשה לכם את החודש: תריסים ירוקים פתוחים ולנצח בגדול סרט שעשה לכם את החודש: אהבה בלתי נשכחת- ממולץ! חברי פורום שעשו לכם את החודש: אהמ.. נראה לי ריחן..
במידה וחרשת על ה-VOD - פרק שעשה לכם את החודש: מאחורי הקלעים שחקן שעשה לכם את החודש: אין.. ימי הולדת שהולכים להיות בחודש הבא:ל2 חברות הכי טובות שלי לעוד חברה ולסבתא

R o n 2 5 6

New member
מתפקד

שם:רון תאריך לידה:תנחשו
עולה לכיתה:י' משהו תוכניות לחופש הגדול:להנות,להיכנס לכושר ולעשות תרגילים במתמטיקה:| איך החופש עד עכשיו?ממש אחלה איך התעודה?דיי טובה
מתרגשים לקראת שנה הבאה?קצת מה הדבר שאתם הכי מצפים לו בחופש?לא'דע שיר שעשה לכם את החודש:התכוונת שיר שעשתה לכם את החודש אה?
ספר שעשה לכם את החודש:ארטמיס פאול סרט שעשה לכם את החודש:החיים של דיק וג'יין או משהו כזה S: חברי פורום שעשו לכם את החודש:יש יותר מדיי במידה וחרשת על ה-VOD - פרק שעשה לכם את החודש:לא חרשתי
שחקן שעשה לכם את החודש:עדי הימלבלוי,פשוט כיף לראות אותה
ימי הולדת שהולכים להיות בחודש הבא:שלי,של חבר שלי ושל ידידה שלי. הודגש באמצעות מדגישומטיק

אני לא מתקפדת..

אני מתפקדת
|בוהאהאאהאה|
שם: ריחן
תאריך לידה: 11.6.93
עולה לכיתה: ח'
תוכניות לחופש הגדול:ת'אמת ..לא יודעתת..=//
איך החופש עד עכשיו? סבבה
איך התעודה? גם בסדר
מתרגשים לקראת שנה הבאה? לא.. O:
מה הדבר שאתם הכי מצפים לו בחופש?שאולי אני אפגוש את ידידיה
שיר שעשה לכם את החודש: אממ השיר החדר של שקיאה נרא לי..=//
ספר שעשה לכם את החודש:הספר השני של השמינייה
סרט שעשה לכם את החודש: רק ידידים
חברי פורום שעשו לכם את החודש: כוולכםם!
במידה וחרשת על ה-VOD - פרק שעשה לכם את החודש:52
שחקן שעשה לכם את החודש:ידידיה
ולא רק החודשXDDD
ימי הולדת שהולכים להיות בחודש הבא:מה זאת אומרתת?!? הודגש באמצעות מדגישומטיק

מתפקדת!

שם:ליהי תאריך לידה: 22.10 עולה לכיתה: ט' תוכניות לחופש הגדול: לעשות כיף..אין לי כוח לפרט.. איך החופש עד עכשיו? הוא התחיל רק לפני כמה דקות איך התעודה? תראו למעלה מתרגשים לקראת שנה הבאה? מאוד מה הדבר שאתם הכי מצפים לו בחופש? אממ.. שיר שעשה לכם את החודש: לא יודעת ספר שעשה לכם את החודש: נעלי הבלט סרט שעשה לכם את החודש: לא ראיתי חברי פורום שעשו לכם את החודש: אאא"א במידה וחרשת על ה-VOD - פרק שעשה לכם את החודש: לא חרשתי שחקן שעשה לכם את החודש: הילי ימי הולדת שהולכים להיות בחודש הבא: חשבתי שאלכס אבל כרגע התברר לי שלא

orel4400

New member
סליחה?!

אני ראיתי אותך במציאות ואת פשוט ילדה מהממת!!!

למעלה