התפקדות יולי!

Rioter

New member
../images/Emo88.gif התפקדות יולי! ../images/Emo88.gif

וואו, אין לכם מושג כמה אני מחכה שסוף-סוף אני אוכל לעשות את זה D: מדגישומטיק: http://users.tapuz.co.il/on/mo/ שם: תאריך לידה: עולה לכיתה: תוכניות לחופש הגדול: איך החופש עד עכשיו? איך התעודה? מתרגשים לקראת שנה הבאה? מה הדבר שאתם הכי מצפים לו בחופש? שיר שעשה לכם את החודש: ספר שעשה לכם את החודש: סרט שעשה לכם את החודש: חברי פורום שעשו לכם את החודש: במידה וחרשת על ה-VOD - פרק שעשה לכם את החודש: שחקן שעשה לכם את החודש: ימי הולדת שהולכים להיות בחודש הבא: ולא לשכוח להחזיק לי אצבעות לגבי התחרות של הארי פוטר, תודה. D: זהו. וואי, בחיי שתמיד רציתי לעשות את זה. ^^

Rioter

New member
../images/Emo196.gif מתפקדת ../images/Emo45.gif

שם: שיר תאריך לידה: 13.12.1992 עולה לכיתה: ט' תוכניות לחופש הגדול: קורס מדריכים, מחנה קיץ, מפגשים למיניהם, גם חו"ל כנראה וזה וזה וזה איך החופש עד עכשיו? כייפי איך התעודה? מצויינת מתרגשים לקראת שנה הבאה? האמת היא שכן מה הדבר שאתם הכי מצפים לו בחופש? וואו, הכל, באמת שיר שעשה לכם את החודש: hips dont lie, של שאקירה :::XXX ספר שעשה לכם את החודש: התמימים סרט שעשה לכם את החודש: נראלי שהג'וב האיטלקי חברי פורום שעשו לכם את החודש: מלא
נעם בעיקר. ויוליוס. ודולזי. וחן. ואסתי. ומלאמלאמלא
במידה וחרשת על ה-VOD - פרק שעשה לכם את החודש: אין לי VOD שחקן שעשה לכם את החודש: לימור אטיאס ימי הולדת שהולכים להיות בחודש הבא: היום יש לסיוון O: ועודמעט לשקד. ולקורל. ולאורין. ולמלאמלא חבריייים וואי. D:

B R A Y E R

New member
מנהל
../images/Emo153.gif../images/Emo174.gifלמה אני ער../images/Emo7.gif

שם:בן תאריך לידה:11.6 עולה לכיתה:ט'8
איזה מקריות
תוכניות לחופש הגדול:לישון ולהשתעמם איך החופש עד עכשיו?כל עוד אחותי בבית ספר ואני יכול לישון בשקט, מגניב לאללה
איך התעודה?לא ממש מרוצה
ממוצע 69
מתרגשים לקראת שנה הבאה?כן מה הדבר שאתם הכי מצפים לו בחופש?שדודה שלי סוף סוף תצא גם לחופש[יום ראשון!] ואוכל לעשות איתה סידורים שתיכננו לעשות כבר חודשים
[להביא את המחשב המת לטכנאי שיעביר את כל המידע לדיסק וכל מיני קניות שתיכננו] שיר שעשה לכם את החודש:תאמת החודש בקושי שמעתי שירים
ספר שעשה לכם את החודש:גם לא קראתי ספרים סרט שעשה לכם את החודש:תיכון סקי היי זה סרט טוב חברי פורום שעשו לכם את החודש:יש כמה
נעה שקרעתי לה תצורה ברקיון
ביקי שחקרנו על תעלומת פול
ונעם שלא הבינה שאין על הגרסא של הכרמלים ל"כל החבר'ה" במידה וחרשת על ה-VOD - פרק שעשה לכם את החודש:114
שחקן שעשה לכם את החודש:אף שחקן לא עשה לי תחודש ימי הולדת שהולכים להיות בחודש הבא:למחנכת שלי

B R A Y E R

New member
מנהל
../images/Emo153.gif../images/Emo174.gifאוי ואבוי:|

התחיל להיות עור בחוץ ויש רעש של ציפורים:| עפתי לישון

B R A Y E R

New member
מנהל
../images/Emo153.gif../images/Emo174.gifתסתכלי על השעה../images/Emo7.gif

נראה אותך כותבת משהו ב5 לפנות בוקררררררררר

B R A Y E R

New member
מנהל
../images/Emo153.gif../images/Emo174.gifרמה 6?:|

טוב אבל מילא
הברברי רמה 4 שלי קורע את כולם

B R A Y E R

New member
מנהל
../images/Emo153.gif../images/Emo174.gif../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif

רק של הכרמלים

למעלה