הסיכום השבועי

Green Day 1

New member
../images/Emo88.gifהסיכום השבועי../images/Emo88.gif

~!~!~!~!~!~!~ נפתח עם חוק מרפי: ~!~!~!~!~!~!~
מסעדה שנהנת בה מאוד, תאכזב בביקורך הבא
אזזזזזזז...
מה שיר השבוע שלכם - של לירז
מה שיר השבוע שלכם - לא של לירז
תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] - ועוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע - ואתם רוצים להמליץ עליו - משהו שהרס לכם את השבוע - משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא -
אזזזזזז... מה עשה לכם את השבוע
סרט/סדרה/תוכנית TV וכל מה שעולה לכם לראש :
ספר/עיתון/כתבה כלשהי :
מה קניתם השבוע
:
זהו, שיהיה לכולם שבוע מעולה!

עדן גפן

New member
=]

מה שיר השבוע שלכם - של לירז -נשכך מליבך
מה שיר השבוע שלכם - לא של לירז I'll be there for you-Bon Jovi
תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] -
ועוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע - ואתם רוצים להמליץ עליו - כלום:| משהו שהרס לכם את השבוע - התאכזבתי ממישהו
משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא - לפעולה שלי וללכת להארי פוטר וגביע האש
אזזזזזז... מה עשה לכם את השבוע סרט/סדרה/תוכנית TV וכל מה שעולה לכם לראש: הארי פוטר וגביע האש
ספר/עיתון/כתבה כלשהי: "ילדי יום ראשון" (אני קוראת אותו כל הזמן מחדש, וכל הזמן מגלה דברים חדשים
)
מה קניתם השבוע : כלום חוץ מגלידת שוקובו
וארטיק אבטיח

Green Day 1

New member
אמממ עדן../images/Emo35.gif../images/Emo9.gif

תרשי לי, החתימה שעשית ממש יפעעעעע!
קבלי ח"ח כל הכבוד!

A t z a

New member
אהבתי ת'קטע עם סיריוס../images/Emo6.gif../images/Emo80.gif

כפרעליו

RTur

New member
../images/Emo13.gif

מה שיר השבוע שלכם - של לירז? - טוב, השיר הזה פשוט מסרב לרדת מהפלייליסט שלי - בעיניים עצומות!!!
מה שיר השבוע שלכם - לא של לירז? - אפרת גוש - ג'ורג'יה בהופעה תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] -
ועוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע - ואתם רוצים להמליץ עליו - היה לי שבוע מטורף שבקושי עשיתי בו משו.. ככה שאין לי על מה להמליץ.. משהו שהרס לכם את השבוע - שהמורה למתמטיקה הודיעה שיהיה בוחן מחר? משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא - אין לי שום מושג מה אני הולך לעשות שבוע הבא! חח אזזזזזז... מה עשה לכם את השבוע סרט/סדרה/תוכנית TV וכל מה שעולה לכם לראש: ההופעה של אפרת גוש מארחת את יוני בלוך וערן צור ששודרה ב-24, "חברים" הסדרה, היכל התרבות, מדגסקר.. ספר/עיתון/כתבה כלשהי: אין מה קניתם השבוע: נרתיק לנגן MP3 שלי

mic22

New member
סיכום שבועי מורחב? ../images/Emo8.gif

טוב אז ככה מה שיר השבוע שלכם - של לירז - עד הסיבוב הבא מה שיר השבוע שלכם - לא של לירז - Kelly Clarkson - Behind These Hazel Eyes תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] -
ועוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע - ואתם רוצים להמליץ עליו - הופעות של מירי מסיקה
משהו שהרס לכם את השבוע -
משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא - רוקדים עם כוכבים בשלישי
אני הבנתי את עצמי
אזזזזזז... מה עשה לכם את השבוע סרט/סדרה/תוכנית TV וכל מה שעולה לכם לראש : לקחתי את THE OC מהאוזן השלישית.. איזה יפה זה
ספר/עיתון/כתבה כלשהי : GO
מה קניתם השבוע : אממ.. רק אוכל

A t z a

New member
טוב מגיבה../images/Emo80.gif

מה שיר השבוע שלכם - של לירז-שיר מנוחה (נדבקתי אליו לאיזה יומיים) מה שיר השבוע שלכם - לא של לירז -איגי וקסמן-תמיד אוהב תמיד נפגע
,קלי קלארקסון-ביהיינד דיס הייזל אייז, קלי קלארקסון-גון
תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] -אין ועוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע - ואתם רוצים להמליץ עליו -הופעה של מירי מסיקה
משהו שהרס לכם את השבוע -... משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא -כלום אזזזזזז... מה עשה לכם את השבוע-ההופעה אני מניחה... סרט/סדרה/תוכנית TV וכל מה שעולה לכם לראש : מכושפות ספר/עיתון/כתבה כלשהי :פנאי פלוס ולאשה מה קניתם השבוע :לא יודעת..שתייה..

למעלה