הכר את הפורום

darkman 36

New member
../images/Emo88.gifהכר את הפורום../images/Emo88.gif../images/Emo67.gif

שלום לכם, והנה הכר את הפורום, שוב באיחור! לא נורא
מוכנים? הנה זה בא... הרעיון המקורי לקוח מפורום משינה (333) בפינה זו, שתתקיים מדי שבוע, יתארח כל פעם אחד מחברי הפורום. תוכלו לשאול אותו שאלות כדי להכיר אותו טוב יותר! היא אשת החדשות של הפורום, היא גולשת השבוע ומגיע לה להיות מומחה, לכן, השבוע תתארח בפינה botten2, הלא היא נטלי |נחום|
אתם מוזמנים לשרשר לה שאלות, והיא תענה לכם.

Ronush14

New member
נטלייי../images/Emo13.gif../images/Emo113.gif../images/Emo110.gif

1) בת כמה את? 2) מה את אוהבת לעשות?
3) מה את לא אוהבת לעשות?
4) מה את חושבת על אבי נוסבאום?
5) מה את חושבת על אבטיחים?
6) מה נשמע?
7) מיאו
? 8) זהו
נגמרו לי השאלות

botten2

New member
תשובות כמה שאני אספיק :]

1. 16 וחודש 2. מחשב חברות ובעיקר להיות בפורום 3. ממ לאדעת.. 4. מתה עליוו :]] חמוד וקומיקאי מוכשרר :] 5. שזה טעים
6. לא טובב המחשב שלי טובב והוא נתקע 5 שניות אחרי שאני מדליקה אותו!! 7. מיאו מיאו 8. אחלהה חהחח :]]

Obi Dan Kenobi

New member
אוודי ../images/Emo3.gif ../images/Emo118.gif

1) מאיפה את מוצאת את החדשות?
2) נכון שטיפו ממש נדיבים?
3) האתר שלך יהיה גם על א"צ 2?

botten2

New member
מממ

1. אני לא ממש מחפשת אותם.. פשוט יוצא לי לשמועע הרבה.. אני יודעת איפה להיות איפה לשמוע ואיפה לקרוא
2.טיפו לא כל כך נדיבים אי אפשר לעשות הרבה דברים שאפשדר לעשות באתרים אחרים כמו הורדות וכאלה חחח אבל בעיקרון הם נדיבים 3. אכןן הוא יהיה כאשר תהיה א"צ 2 :]

sisty

New member
בוטן../images/Emo3.gif

כידוע לכם, אני גרועה בשאלות... אבל בכל זאת,
:
(תחשבי שזה בוטן)- מה שלומך
- מה שלום אתרך
- נהנית בפורום
- מה חדש
- ענבים
אביטל.

botten2

New member
:]]

מממ אחלה :]
מממ הכל טוב ואני מקווה שאתם נכנסים אליווו אחרתת אתם תראו ככה
ברוררר אי אפשר בלעדין :] המחשב לא עובד ואני מחפשת דרכים לענות לכם על השאלות חחחח
את כל מה שחדש אני רושמתת בחדשות שיש כל יוםם
למה לא?

../images/Emo28.gifשאלות לבוטן ../images/Emo9.gif

1.מה שלומך? 2.הלכת להופעות סטנד אפ?כמה?של מי? 3.אם היית הולכת ברחוב ופתאום צחי אירני היה עומד מולך,מה היית עושה? 4.אם היית בהופעת סטנד אפ ושחר חסון היה יורד עליך כל ההופעה כי את הכי קטנה שם,מה היית עושה?
5.מה את אוהבת לשתות? 6.אבא שלך ערומקו? <
> 7.תתארי את החדר שלך.
8.מי הכי הצחיק אותך מהאקדמיה? זה הכל
יום טוב

botten2

New member
אבילוסססס :]]

1. ושוב.. אחלה
2. ת'אמת.. של אפחד.. לא יוצא לי.. 3. אומרת לו אתה אחלה קומיקאי מדברת איתו מבקשת חתימה ומצטלמתתת כמו שעשיתי עם כל מפורסם שפגשתי עד היום :] 4. |מתעלמת_מהשאלה| 5. מממ אייס קפה של ארומה חחחח לא באמת.. אייס קפה :] 6. חחח |מתעלמת_שוב| 7. ת'אמת המחשב עומד להתקע כל רגע אז אני אענה על המשך השאלותת 8. יוסי וטירן כמובן.. ולפעמים אבל רק לפעמים נוסבאום והדר.. יומטוב גם לך :]]

../images/Emo28.gifשאלות לבוטן ../images/Emo9.gif

1.מה שלומך? 2.הלכת להופעות סטנד אפ?כמה?של מי? 3.אם היית הולכת ברחוב ופתאום צחי אירני היה עומד מולך,מה היית עושה? 4.אם היית בהופעת סטנד אפ ושחר חסון היה יורד עליך כל ההופעה כי את הכי קטנה שם,מה היית עושה?
5.מה את אוהבת לשתות? 6.אבא שלך ערומקו? <
> 7.תתארי את החדר שלך.
8.מי הכי הצחיק אותך מהאקדמיה? 9.איזה חג את הכי אוהבת?<ל"ג בעומר!ל"ג בעומר!
> 10.מה הקשר בין כובע לערפאת? זה הכל
יום טוב

botten2

New member
ועוד 2 שאלות שהוספת.. :]

9. ל"ג בעומר?
10. וואלה לאדעת אולי את תעני?

botten2

New member
אני מצטערתת

המחשב שלי לא טוב כל כך ואני לא ואכל לענות על שאלות.. רק מחר או מחרתים.. אם אני אספיק היום יותץר טובב מצטערת ואוהבת את כולכם!

למעלה