הכיסא הריק

O r c h i d

New member
../images/Emo88.gifהכיסא הריק../images/Emo88.gif

החוקים ברורים
והפעם........................................ ענבר, אמ2ר תהני/ו!

אמ2ר

New member
יפה קטנהה ../images/Emo9.gif

הכל טובבב אממ...האמת שלא אבל אני יודעת שמתכננים לי
תודה רבה

אמ2ר!

תתכונני.. זה יהיה ארוך.. שם: גיל: מקום לידה: מה אתה הכי אוהב בעולם? מה החלום הכי מוזר שאי פעם היה לך? והכי מפחיד? והכי טוב? מה תמיד רצית שיהיה לך כשהיית קטן? זה התגשם? האם אתה קמצן? מה הדבר הכי מפחיד שאי פעם עשית?\קרה לך? מהו היום שתמיד אבל תמיד תזכור ולמה? כשהיית קטן מה הכי אהבת ללבוש? היית מחליף את ההורים שלך? היית רוצה להיות ראש הממשלה? מה הדבר שהכי תספר לנכדים שלך כשתהיה גדול? יהיו לך ילדים? איך ייקראו להם? האם תחליף\אתה רוצה להחליף את השם שלך? אוהב סרטי אימה? איזה סרט אימה אתה הכי אוהב? מהו הסרט הקומדיה הכי טוב שראית? מה הדבר הכי טוב שקרה לך בשנה האחרונה? אוהב את פורים? ל-מה תתחפש? איזה חג אתה הכי אוהב? תאר את אשת\בעל חלומותייך קונה בגדים בFOX? איפה קונה בגדים? איזו חנות אתה הכי אוהב? מה המתנה הכי יפה שקיבלת? מאמין בגלגול נשמות? היית אצל רופא שיניים לאחרונה? עברת יישור שיניים? יש לך משקפיים? אתה שונא מישהו? את מי? היה לך חבר\ה פעם? איך הוא\היא היה\תה? אוהב לאכול? מה אתה הכי אוהב לאכול? ומה לשתות? אוהב פוזות? היית באמריקה? היית בחו"ל? אם כן,איפה הכי כיף להיות? אכלת פעם ספגטי? איך היה?טעים? עבדת\אתה עובד איפשהוא? מכיר את חני נחמיאס? איזה ספר טוב קראת לאחרונה? ואיזה סרט טוב ראית לאחרונה? אוהב ללמוד? מה המקצוע שאתה הכי אוהב? איך השמש היום? אוהב ת'חורף? מה אתה הכי אוהב בקיץ? איפה תחגוג\חגגת השנה יומולדת? כמה בלונים הביאו לך? מה לא הביאו??קמצנים! מה מזג האוויר בחוץ? אוהב מוזיקה? מה המוזיקה שאתה הכי אוהב? היית בהופעות? ואי מגניב לך מה הייחס שלך לצבע אדום כמה צעיפים יש לך? מה אכלת היום? אוהב תפוזים? למה? ומה עם תפוחים? איך תפוז?(האתר) עדיף מנענע? ומוואלה? אם היית מכין שיקוי.איזה שיקוי זה היה? כמה כסף היית מוכן להשקיע בשביל שיקוי אהבה? מה דעתך על לפרקונים? האם גם אתה מכור לבובספוג? אם לא אז כדאי שתתחיל! ומה עם כלבים?אוהב אותם? מה דעתך על חלזונות? האם דבורה עקצה אותך פעם? גם אתה רוצה להחליף את הדואר ביוני דואר? גם אתה חושב שההמבורגר שלך היה פעם כזה? יש לך דג? גם אתה היית רוצה כזה מדבר? גם אתה לא מתבייש לומר שאתה ישן עם דובי בלילה? וסיימנו!

אמ2ר

New member
אוקי ../images/Emo12.gif

שם:ענברי גיל:14 מקום לידה:ישראל מה אתה הכי אוהב בעולם?את המשפחה שלי, פיצי, חברים קרובים. מה החלום הכי מוזר שאי פעם היה לך?שרודפת אחרי עוגיה והכי מפחיד?שאני נופלת ומתה
והכי טוב? אוו...זה סודי
מה תמיד רצית שיהיה לך כשהיית קטן?כלב
זה התגשם?ברורר האם אתה קמצן?ממש לא מה הדבר הכי מפחיד שאי פעם עשית?\קרה לך?תאונת דרכים
מהו היום שתמיד אבל תמיד תזכור ולמה?היום של התאונת דרכים..
כשהיית קטן מה הכי אהבת ללבוש?שמלה פרחונית כזאת :] היית מחליף את ההורים שלך?בחיים לא! היית רוצה להיות ראש הממשלה?לא מה הדבר שהכי תספר לנכדים שלך כשתהיה גדול? אין לי מושג. יהיו לך ילדים?ברור איך ייקראו להם?לאדעת האם תחליף\אתה רוצה להחליף את השם שלך?בחיים לא
ענברי שולט אוהב סרטי אימה?פויה, לא. איזה סרט אימה אתה הכי אוהב?^^ מהו הסרט הקומדיה הכי טוב שראית?"קטע מהסרטים" מה הדבר הכי טוב שקרה לך בשנה האחרונה?גל מוסר שהוא, אבל...אממ...לאדעת
אוהב את פורים?ברור ל-מה תתחפש?כנראה לברבי :D איזה חג אתה הכי אוהב?פורים תאר את אשת\בעל חלומותייך אין לי כוח
קונה בגדים בFOX?לא כ"כ איפה קונה בגדים?שנקין,ת"א, גל מוסר מותגיסטית ממוסחרת. איזו חנות אתה הכי אוהב?הנס
סתםסתם..אמ..LEE COOPER מה המתנה הכי יפה שקיבלת?דובי חמוד חמוד
מאמין בגלגול נשמות?ממש לא. היית אצל רופא שיניים לאחרונה?ברור.. עברת יישור שיניים?יאפ יש לך משקפיים?יאפ אתה שונא מישהו?יאפ את מי?סוד היה לך חבר\ה פעם? איך הוא\היא היה\תה?ברור אוהב לאכול?לא כל כך מה אתה הכי אוהב לאכול?סלט ומה לשתות?קפה אוהב פוזות?ממש לא.. היית באמריקה?לא היית בחו"ל?כן אם כן,איפה הכי כיף להיות?איטליה אכלת פעם ספגטי?כן איך היה?טעים?כן עבדת\אתה עובד איפשהוא?כן, עבדתי ואולי אני אעבוד שוב.. מכיר את חני נחמיאס?כן איזה ספר טוב קראת לאחרונה?"פרנויה" ואיזה סרט טוב ראית לאחרונה?היצ' אוהב ללמוד?ברור
מה המקצוע שאתה הכי אוהב? אנגלית ומתימטיקה איך השמש היום?חמה, התחרדנתי בשמש.. אוהב ת'חורף?ממש לא מה אתה הכי אוהב בקיץ?להשתזף
איפה תחגוג\חגגת השנה יומולדת?בCISV כמה בלונים הביאו לך?אווווהווו מלא
מה לא הביאו??קמצנים!סתומה, אמרתי מלא. מה מזג האוויר בחוץ?חושך וקר אוהב מוזיקה?מאד מה המוזיקה שאתה הכי אוהב? 91.8 היית בהופעות?ברור ואי מגניב לך-אני יודעת
מה הייחס שלך לצבע אדום? שונאת כמה צעיפים יש לך?50 ומעלה
יש לי ממש המון, סרגו לי, מחו"ל, מהארץ, יש לי פוווווווווול צעיפים
מה אכלת היום?בבוקר פרוסה,אח"כ סנדוויץ',אח"כ פיתה עם שניצל, וקצת ביגלה. אוהב תפוזים?ברורר למה?כי זה ממש טעים
והרבה ויטמין C ומה עם תפוחים?אממ...חביב איך תפוז?(האתר)הכי שולט בעולם!
עדיף מנענע?ברור ומוואלה?ברור אם היית מכין שיקוי.איזה שיקוי זה היה?אהבה
כמה כסף היית מוכן להשקיע בשביל שיקוי אהבה?האמת שלא הרבה כי אני לא צריכה אחד כזה
[אני שחצניתתתתת] מה דעתך על לפרקונים?Huh?
שולטים
האם גם אתה מכור לבובספוג?כן, אבל לא בובספוג , ספונג'בוב. הרבה יור חמוד. אם לא אז כדאי שתתחיל! מטומטמת עניתי שכן... ומה עם כלבים?אוהב אותם?ברור! מה דעתך על חלזונות?שהם מגעילים כי הם דו מיניים :S האם דבורה עקצה אותך פעם?לא גם אתה רוצה להחליף את הדואר ביוני דואר?לא גם אתה חושב שההמבורגר שלך היה פעם כזה?אני לא אוהבת המבורגר.. יש לך דג?היה לי בגיל 6 אבל רציתי להרוג אותם אז זרקתי אותם לשירותים
גם אתה היית רוצה כזה מדבר?לא גם אתה לא מתבייש לומר שאתה ישן עם דובי בלילה?אמ..עכשיו כשיש לי דובי ממש חמוד, יש מצב שאני אשן איתו.. וסיימנו! יופי

DirtySpirit

New member
../images/Emo189.gif

החלטתי לתת לכם עד סוף השבוע כדי לכתוב שאלות וכדי לענות. ענבל

אמ2ר

New member
אתם מאוסים!

יש לכם הזדמנות לשאול אותי את השאלות הכי מלוכלכות ואתם לא שואלים.

למעלה