הכיסא הריק

chen010189

New member
אווללה

מה שלומך?מעולה ואמן שיישאר ככה עד מחר(בעצם למה רק עד מחר?) מה עשית היום?מבחן באזרחות, קל להפליא. ישבתי על הדמות שלי, ועל הטקסטים לסצינה הבאה, לחזרות ביום ג' האם תרצי אי פעם לבוא לבקר בראשל"צ?הייתי פעם אחת ואני אשמח שוב, רק תסדרי לי 60 ש"ח נסיעות... מה את אוהבת אצלך?במראה: את הפנים באופי: את "אין דבר העומד בפני הרצון" שבי מה את היית משנה אצלך?הייתי מוסיפה לעצמי את הסבלנות... מה השאיפה שלך?להצליח ולא להתייאש מהר, מה שמשום מה קורה לי די הרבה לאחרונה! ספרי לי שלושה דברים שאף אחד לא ידע עלייך לפני כן. יש לי פוביה כמעט מכל דבר שהחסרון שלו הוא מחיר חיים אני חווה טראומות בצורה קלה ושכיחה מאוד, כך גוברות הפוביות שלי אני יכולה להיות חסרת ביטחון ליום אחד, וביום השני בעלת ביטחון עצמי מופרז נכון שליאת ביין כלכך שולטת?היא מדהימה מה את חושבת עליי?את אינטלגנטית, כיף לדבר איתך, את חכמה בטירוף, את מעניינת ואני מתה עלייך! מה הצבע האהוב עלייך?סגול מה את אוהבת לאכול מלבד תותים?מזון מהיר, אבל הפסקתי כי אני שומרת... מה המשקה האהוב עלייך?ספרייט נתראה בקרוב?אני מאוד מקווה שכן!

dollzy

New member
שיר מאוהבת!!!!!!!!!(Rioter)...

בכלב שלי!
אנחנו עושות שיחה עם מצלמות אני רואה אותה והיא רואה את הכלב שלי!

ny22

New member
מנהל
חן....

האם קיבלת את המסרים ששלחתי לך? איפה היה השיא שלך בעיתונאות? (כתבה שמואד שמחת שהיא התפרסמה). מה הדבר הבא שלך שהולך להתפרסם? איפה את רואה את עצמך בעוד 10 שנים? זהו לבינתיים...

chen010189

New member
תשובות

האם קיבלת את המסרים ששלחתי לך?
?
איפה היה השיא שלך בעיתונאות? (כתבה שמואד שמחת שהיא התפרסמה).לא היה, אני לומדת רק חצי שנה, בפעם הראשונה בחיי... אולי כשקיבלתי את ההערות על הסקיצה הראשונה, בפעם הראשונה מהמורה הערות, הארות וטיפים... פתאום כל הקטע של העריכה והתיקונים... זה נתן לי להרגיש שאני נכנסת לזה מה הדבר הבא שלך שהולך להתפרסם?כתבה על כשרונות צעירים איפה את רואה את עצמך בעוד 10 שנים?בע"ה אני לא יודעת

adida 84

New member
חנוששש../images/Emo204.gif../images/Emo26.gif

מה נשמעע? בת כמה את? איזה שחקן את הכי אוהבת מהשמיניה? ושחקנית? איזה דמות את הכי אוהבת מהשמיניה? אם היית יכולה לפגוש מישהו מהשמיניה מי זה היה? מי את רוצה שישאר לעונה השלישית(אם תהיה)? ומי לא? את מכירה אישית מישהו מהפורום? מקווה שנהנת לענות על השאלות
עדי

chen010189

New member
עדידוששש(?)

מה נשמעע?סבבה בת כמה את?17 איזה שחקן את הכי אוהבת מהשמיניה?מי שלא יהיה, זה שמשחק את האיש במסיכה, אני מתה על מסתוריות... ושחקנית?ליאת ביין איזה דמות את הכי אוהבת מהשמיניה?מיקה אם היית יכולה לפגוש מישהו מהשמיניה מי זה היה?אין לי מושג, אולי הייתי רוצה לראות שוב את ליאת ביין... מי את רוצה שישאר לעונה השלישית(אם תהיה)?לא אכפת לי ומי לא?למה לא? את מכירה אישית מישהו מהפורום?כן, את ביקי, ברייר... מקווה שנהנת לענות על השאלות עדי חחחח נהנתי :)

../images/Emo152.gif../images/Emo194.gifחן ^^"

מה פירוש ה-010189 בכינוי שלך? באיזה עוד פורומים את? כמה זמן את בתפוז? כמה זמן את בפורום? כמה זמן את בחיים?
מאמינה בסיאנס? אוהבת גרין דיי? מתי יוצא ה-14.3, התאריך בו יש משהו מתוכנן לפורום בלה בלה בלה?
חן(
)

chen010189

New member
חן שלא ראיתי פה כבר שנה...

מה פירוש ה-010189 בכינוי שלך?תאריך לידה באיזה עוד פורומים את?"האלופה" כמה זמן את בתפוז?תסתכלי בכרטיס אישי, לא זוכרת... כמה זמן את בפורום?מיוני כמה זמן את בחיים?17 שנה מאמינה בסיאנס?כן אוהבת גרין דיי?מתה עליהם, יש לי את הדיסק האחרון מתי יוצא ה-14.3, התאריך בו יש משהו מתוכנן לפורום בלה בלה בלה?בסוף המשהו המתוכנן יידחה עקב אירוע של השמינייה, וזה חופש פורים

../images/Emo152.gif../images/Emo194.gifאני כאן הרבה, רק קוראת

... הו, גמאני מעריצה של גרינדיי >.> יש לי 6 דיסקים לא כולל הדיוידי ^^"

chen010189

New member
אני יוזמת כל מיני דברים עם ביקי...

ופעילה מאוד אז בן וליהי מצאו לנכון להאדים אותי
(כן, מסתבר אני לא שחקנית בסדרה כמו שכבר כמה חשבו
)

אממ, מצטערת לאכזב אותך..

ידעתי מהתחלה שאת לא שחקנית בסדרה כי אז היו כותבים כמו על מאיה קורן.. וגם כי אז לא היית כל היום בפורום
חחח, סורי אם ביאסתי קצת

chen010189

New member
חחחח אני לא ציפיתי...

פשוט אשכרה היו פה ילדים שחשבו שאני וביקי חלק מהסדרה אז כבר החלטנו להיות "הנשות המסכות"

KiShKooSh

New member
אבל אני בניגוד אליה...

לא רואה אופרות סבון אמריקאיות בשקל

Seas Girl

New member
שאלות לחן...../images/Emo9.gif

1) מה קורה? 2) איך היה בבית- ספר? 3) איזו דמות הכי אהובה עליך בשמיניה? 4) איזו דמות הכי שנואה עליך? 5) אם היית יכולה לשחק איזו דמות שבא לך מי היית בוחרת? 6) איזה סדרות את רואה בטלויזיה? 7) מה התחביבים שלך? 8) מה דעתך ע הפרק של היום? 9) מה את מצפה מהפרק של מחר? 10) השאלות שלי מעצבנות... אה? חחחח....

למעלה