הכיסא הריק

O r c h i d

New member
../images/Emo88.gifהכיסא הריק../images/Emo88.gif

החוקים ברורים
למי שלא ברור לו שיריץ חיפוש מתקדם על 'הכיסא הריק'. והפעם......................... chen010189, הידועה כחן
תהני/ו

nadav1232

New member
שאלות לחן../images/Emo9.gif

1) מאיפה את? 2) איזה דמות הכי אוהבת בשמיניה? 3) איזה דמות את אוהבת מהגדולים? 4) איזה תוכניות את רואה?

chen010189

New member
תשובות לנדב :)

1) מאיפה את?חיפה 2) איזה דמות הכי אוהבת בשמיניה?מיקה 3) איזה דמות את אוהבת מהגדולים?האיש במסכה 4) איזה תוכניות את רואה?אני לא רואה טלוויזיה מאז שהתחלתי לעבוד על המחזה

דופנה19

New member
שאלות...

מתי יש לך יומולדת
את מי את הכי אוהבת מהשמינייה ומדוע
כמה זמן את בפורום
איזה פורומים או קומונות את נמצאת
מה את מעדיפה יותר פורום או קומונה
אם תנהלי פורום או קומונה על איזה נושא זה יהיה
והכי חשוב את אוהבת את מוטי

chen010189

New member
דופנה, מה המצב?

מתי יש לך יומולדת?1.1 את מי את הכי אוהבת מהשמינייה ומדוע?מיקה, כי אני משוגעת על הדמות הזו, היא כל כך אנרגטית ומצחיקה! כמה זמן את בפורום?מיוני בערך איזה פורומים או קומונות את נמצאת?זה מה את מעדיפה יותר פורום או קומונה?פורום אם תנהלי פורום או קומונה על איזה נושא זה יהיה?אני מקווה לנהל את "ילדות רעות" והכי חשוב את אוהבת את
מוטי?כן

chen010189

New member
את מיקה...

כמו שאמרתי, היא אנרגטית, מצחיקה והיא פשוט אני אני אוהבת אנשים כמוהה אני חולה על היציאות שלה, משעשע לדעת שאלה בעצם היציאות של גיורא...

Secret17

New member
חן ../images/Emo189.gif

מה תרצי להיות כשתהיי גדולה?
איזה ספרים אהבת כשהיית קטנה?
איזה סיגנון סרטי קולנוע את הכי אוהבת?
אילו סדרות טלוויזיה את אוהבת עוד חוץ מ"השמינייה"?

chen010189

New member
סיקרט...

מה תרצי להיות כשתהיי גדולה?שחקנית ועיתונאית, ודווקא השנה הצלחתי להשיג את מטרתי בלימודים: אני לומדת עיתונאות 5 יח' ומשחק איזה ספרים אהבת כשהיית קטנה?אגדות, במיוחד סינדרלה איזה סיגנון סרטי קולנוע את הכי אוהבת?אימה אילו סדרות טלוויזיה את אוהבת עוד חוץ מ"השמינייה"?לצערי הפסקתי לראות טלוויזיה, אני במערכת שעות לחוצה לקראת הבגרויות... בנוסף לזה אני בחזרות למחזה שאני משחקת בו בפסח אז כרגע אני רואה רק "השמינייה"
!

nWkobi

New member
חנו'ש! ../images/Emo99.gif

1. מה נשמע? 2.מה דעתך עליי
? 3.מה דעתך על עונה 3 בלי חלק מהשמינייה המקורית?

chen010189

New member
קובי שדפק לדגנית היום בדלת...

מה נשמע?מעולה מה דעתך עליי?באמת קובי, זה כבר לא עובד עליי, תמצא לך שיטה אחרת להתחיל איתי
! מה דעתך על עונה 3 בלי חלק מהשמינייה המקורית?דעתי היא שאני אמשיך לצפות בסדרה, גיורא ורובי עושים עבודה מעולה בשביל שאני אעזוב רק בגלל שהשמינייה לא תופיע בשלמותה!

nWkobi

New member
../images/Emo6.gif

באמת רציתי לדעת מה דעתך חחחחח
ובקשר ללהתחיל איתך...מי ביקשה פה ממי ילד?

לחן!

היי מה קורה? מה החלום שלך? את אוהבת להיות בפורום?(טוב נו שאלה רטורית..) איך הגבת שהראיון עם ליאת היה בעיתון? היו תגובות טובות? אני קרציה?(טוב נו גם שאלה רטורית.
.) אפסיק להציק
ב-
ליהי לאב הילי

chen010189

New member
להילי שאני פוגשת מחר :)

היי מה קורה?עשית לי את הסיום, אז מה את חושבת? מה החלום שלך?להכנס לתחום המשחק והעיתונאות את אוהבת להיות בפורום?(טוב נו שאלה רטורית..)באמת שאלה רטורית... איך הגבת שהראיון עם ליאת היה בעיתון?שמחתי, לא התלהבתי כי זה לא משהו שבא לי בהפתעה, אבל כשאת רוצה להיות עיתונאית וכתבה שלך מתפרסמת, אין יותר טוב מזה באותו הרגע... היו תגובות טובות?כן, במיוחד של העורכת\המורה לתקשורת, וזה הכי כיף בעולם! אני קרציה?(טוב נו גם שאלה רטורית..)סליחה? אני רואה אותך מחר ואת מרשה לעצמך לקרוא לעצמך קרציה? שלא תקבלי מכות :)

dollzy

New member
חנוש'!!!!!!!!!!!!!

למה לא ענית לי להודעות בפלאפון?
למה את כזאת מאמי?
למה את לא באה לקרית אתא? ות'אמת אין לי מה לשאול כי אני די מכירה אותך טוב..

chen010189

New member
דולזית חצור

למה לא ענית לי להודעות בפלאפון?כי ידעתי שיש מסנג'ר, ועדיף שאני אשאיר את הכמה שקלים היחידים שנותרו לי בביג-טוק לשיחות חשובות למה את כזאת מאמי?אני? מה, אני נינט? למה את לא באה לקרית אתא?כי כשאני רוצה לבוא, את לא יכולה! ות'אמת אין לי מה לשאול כי אני די מכירה אותך טוב...חחחח נכון, הספקנו להכיר אחת את השנייה כל כך טוב עוד לפני שנפגשנו! טוב שיר, לפחות בניגוד אליי עלייך, את לא יודעת מה עשיתי בלילה האחרון(האמת שישנתי)

../images/Emo55.gifחן,

1.מי את הכי אוהבת מהשמינייה? 2.בת כמה את ומתי נולדת? 3.מה התחביבים שלך? 4.מה המקצוע האהוב עלייך? והשנוא? 5.מה הציון הכי הכי נמוך שלך השנה? והגבוה? ובמה? 6.מה החלום שלך? 7.את יכולה לבחור אותי להיות פעם הבאה בכיסא הריק בבקשה

chen010189

New member
סתיו :)

1.מי את הכי אוהבת מהשמינייה?מיקה 2.בת כמה את ומתי נולדת?1.1.89, מצליחה לחשב לבד
?
3.מה התחביבים שלך?בעיקר: משחק וכתיבה 4.מה המקצוע האהוב עלייך? והשנוא?מתמטיקה שנוא, ועיתונאות אהוב 5.מה הציון הכי הכי נמוך שלך השנה? והגבוה? ובמה?30 בתקשורת, 97 בלשון 6.מה החלום שלך?משחק, עיתונאות 7.את יכולה לבחור אותי להיות פעם הבאה בכיסא הריק בבקשה האמת כבר חשבתי על הנשאל הבא... אז תבקשי ממנו\ה :)

Rioter

New member
חן. ../images/Emo11.gif

מה שלומך?
מה עשית היום?
האם תרצי אי פעם לבוא לבקר בראשל"צ?
מה את אוהבת אצלך?
מה את היית משנה אצלך?
מה השאיפה שלך?
ספרי לי שלושה דברים שאף אחד לא ידע עלייך לפני כן.
נכון שליאת ביין כלכך שולטת?
מה את חושבת עליי?
מה הצבע האהוב עלייך?
מה את אוהבת לאכול מלבד תותים?
מה המשקה האהוב עלייך?
נתראה בקרוב? בויאקה.

למעלה