ג'ניפר הגישה בקשה לגירושים

../images/Emo88.gifג'ניפר הגישה בקשה לגירושים

ביום שישי, ג'ניפר הגישה מסמכי גירושים. המסמכים הוגשו בבית משפט עליון בדרישה לפרידה על בסיס הבדלים שלא ניתן לגשר. אז קאמבאק לא יתרחש אחרי הכול

לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא../images/Emo7.gif

אם בראד היה רוצה להיתגרש עוד ההייתי מבינה אבל ג'ניפר? חשבתי שהיא כל הזמן מנסה לחזור להיות ביחד...אוף עכשיו אני ממש מבואסת

בראד פיט נולד בתאריך שלי

חיחיחי איזה מותק... הוא גדול מימני בול ב25 שנים... איזה שווה הוא!!!

מיצי007

New member
כן,איזה באסה זה הא?

לא יודעת,בהתחלה היו שמועות שהן נפרדים,חוזרים,נפרדים... אני לא יודעת אם זה קשור לעובדה שהם זוג הוליוודי או שבאמת יש ביניהם פערים שלא ניתן לגשר... נורא מעניין אותי לדעת מה באמת קרה ביניהם,ככה מה הם באמת חושבים והכל... כי רק אז אתם יכולים לראות את האדם האמיתי

jessie_chan

New member
למהההה??? למההה????

איזה אנשים... אי אפשר להסתמך יותר על שומדבר בחיים האלה. למה אנשים מתחתנים בכלל אם הם לא מתכוונים לעבוד קשה בשביל הנישואים שלהם? למה לא הולכים קודם ליועץ נישואים או משהו? עד שהיה זוג אחד בהוליווד שהיה ממש יפה ורומנטי ולא ביזארי ומעורר בחילה...

tuty14

New member
ג'סי אני מסכימה איתך אבל אולי ....

נגמרה להם האהבה...וזה מאוד חבל כי הם היו זוג ממש ממש ממש יפה! ואני מעריצה שרופה של בראד פיט כבר 4 שנים ואני מתה עליו ואני חושבת שג'ניפר ממש מתאימה לו כי היא נראית אחלה בנאדם!! לא נורא...ככה זה אצל השחקנים מתחתנים אחרי שנתיים שלוש נפרדים קבלו תמונה לא קשורה של מקס אולארצ'יק אהבת נעוריי חחח שחקן שווה הורס ומדהים הלוואי והייתי מכירה אותו בחיים

למעלה