מינוי פוליטי ראשון...

מיקה131

New member
../images/Emo88.gif מינוי פוליטי ראשון...

למען ההגינות המידע בפוסט זה, הינו בגדר שמועה בלבד, אבל חשוב שתדעו שלא נופתע!: מנכ"ל המועצה יוסי ברק עומד לצאת לפנסיה, השמועה אומרת שיש 2 מועמדים להחליפו: יעקב כהן - אשר אותו בתחילת הקדנציה גולברי פיטר ובסופו של דבר ניאלץ להחזיר וישי יצחקי באמת מבלי לזלזל באף אחד מהם כי הם בני אדם, אבל כמו שאני לא מתיימרת לעסוק בדברים אשר אינם קשורים למקצועי ו/או מעבר ליכולתי, אזי הישוב שלנוי ראוי לקבל מנכ"ל מקצועי עם יכולת וניסיון מוכח. במיוחד לאור המצב הכלכלי שלאט לאט 'פולש' אלינו ובמיוחד לאור כל הדברים החייבים שיפור משמעותי בניהול המועצה, מהיכרות של שני המועמדים, אף לא אחד עונה על הקריטריונים לתפקיד זה (וזה בלשון המעטה). שימו לב שוב, אני מדגישה שאלו הם שמועות אבל חשוב לבדוק לפני שיהיה מאוחר מידי!!!

Master Stav

New member
מסכים איתך ....

כאמור בהתייחס לשמועה .... ופה צריכים חברי המועצה הניכנסת לומר את דברם אנו צריכים למנכ"ל מקצועי ....דוגמת יוסי מלכה מצורן שעשה ניפלאות באקי"ם בשנים האחרונות ( לצערי הוא פנה לפוליטיקה הארצית במר"צ ) או אנשים בעלי שיעור קומה מיקצועי ללא שיכוך מיפלגתי ו/או יישובי ...במקרה דנן ....

ofer1niv

New member
מה רע בישי?

הוא שירת 20 שנים את המועצה והישוב תרם רבות, מכיר את העבודה חרוץ ואוזן קשבת בטוח לכול אזרח אז, למה לא הרי אולי גם מיקי יכול מה יש הם לא מבוטלים בכלל לדעתי עדיפים על המון אנשים שרובם לא מכירים את הבעיות והצרכים של הישוב שלנו ? עדיך בן בית ומוכר מדמות אנמית בלי ידע והבנה לתושב !!! להשאיר את המקומות האלה לתושבים שאיכפת להם ולא לשכירם מבחוץ

מיקה131

New member
מנכ"ל מועצה

מנכ"ל מועצה צריך להיות איש ניהול וארגון עם ניסיון איש אשר יודע לקרוא ולנהל תקציב אדם בעל השכלה רלוונטית איש לא פוליטי איש מקצועי שהשתפשף בניהול ארגון גדול ומורכב ובמיוחד לקראת המצב הכלכלי אשר מגיע למחוזנו צריך לייעל ולתעל את הכסף למקומות נכונים לא ישי יצחקי ולא יעקב כהן עומדים בקריטריונים! יתרה מזאת יעקב כהן פוטר ע"י גולברי בתחילת הקדנציה החולפת וכנראה לא בגלל עודף מקצועיות! יעקב 'השתחל' חזרה למועצה דרך הוועד. לגבי סגן בשכר: איך פתאום יש כסף לסגן בשכר? כל פעם שפונים למועצה על מצב תחזוקת מוסדות החינוך בישוב - תשובתו של יוסי ברק: 'אין כסף, המועצה תממן 50% תגייסו את יתרת 50% מההורים' וכמובן זה מה שהיה. אז פתאום כן יש כסף למועצה. והנה עוד הצעת ייעול, אולי כדאי לקחת את תקציב השמירה על גולברי להקצות אותו למציאת המתנקלים לגולברי ולמצות איתם את הדין באמצעות החוק, אחת ולתמיד!

shavitmass

New member
עופר שלום,

יש להפנים ראשית את תוצאות הבחירות! ומספיק עם התגובות העיוורות... 49% התושבים!! אמרו שהם רוצים שינוי!!! שינוי !! שינוי!!! 51% אמרו רוצים את איציק בראש וכל אחד סיבותיו הוא! אבל עדין יש הרבה מאד תושבים שהמצב שהיה מבחינתם אסור שימשיך ויש להתחשב ברצון התושבים (למרות שאולי זה לא נעים למנצחים...). ישי יצחקי, ידידי איש יקר באמת!! (שעשה רבות וטובות למען התושבים, איש בעל ניסיון פוליטי רב!!) ולדעתי לא פסול לשום תפקידף כל עוד הוא עומד בקריטריונים של התפקיד. מנכ"ל המועצה שיחליף את המנכ"ל כשיצא לגמלאות, טוב שיהיה בעל ניסיון ניהולי עשיר, שידע לגשר על חסרונותיו של ראש המועצה המכהן, טוב שיהיה בעל יכולת בין אישית גבוהה ועוד...אין קשר (לדעתי) בין היותו תושב לבין התפקיד! השאלה העיקרית היא מה הקישורים שצריך לתפקיד בהתאם להגדרות! ואני הייתי מביא את האיש/ה המתאים/ה ביותר !! ושים את הפוליטיקה במקום! זה ניהול של צוות, תקציב ועוד.... מי יהיה האיש/ה? רק איש אחד יכול לבחור אותו וזה ראש המועצה הנבחר (והמכהן מר גולברי) אני מאמין שמתוך 11000 בעלי זכות הבחירה נמצא לפחות 10.000 דיעות שונות. על מנת למצוא את האיש הנכון הייתי ממליץ ראשית לבצע הגדרת תפקיד, סריקה של המערכת הקיימת ואז לצאת לחיפושים (כל השאר יהיה לא רציני, לא אחראי וספקולציה כזו או אחרת בנהול הישוב). יום נפלא ובחירה מושכלת. שביט

ofer1niv

New member
נו הרי אתה חבר מועצה

למה אתה מספר לי את הסיפור הזה ספר אותו לגולברי אתה הרי חבר מועצה לא? אתה הרי יודע שחזרנו לנקודת האפס מי שלא נבחר חזר לכסא הרגיל של חבר מועצה ו49 אחוז הצביעו אולי קולמן ולא שינוי והמצע דיבר על קולמן שרבים מאלה שהצביעו לו בכלל לא מכירים את משנתו לדעתי רק סיסמא אחת כן, והיא לא גולברי בכול מחיר , כמו ההסכם שמיקי כתב עליו לתושבי הישוב על הסכם לא גולברי בכול מחיר משהו כזה כזכור לי (זה מופיע כאן בפורום אי שם)זה היה חרוט בכלל לא רע על דגל הבחירות שלכם בצורה בוטה מאוד. אבל קולותיהם של בוחרי קולמן לא הספיקו לו וזה בכלל לא קלף לחישוב מועמד למנכ"ל המועצה . חזרתם כאמור לנקודת היציאה וגולברי ראש המועצה כרגע וזה דבר מוכח בספירת הקולות. גם ידידך ואני מקווה שהוא גם חושב כך ישי יצחקי בכלל לדעתי עוד לא הרים כפפה שכזו אבל? בכול מקרה הבחור עורך דין כמדומני עם נסיון עשיר בעיקר בקדימה צורן מקובל לפחות על המונים בישוב דמות חיובית לעין ערוך מהרבה כאלה שרק רוצים שררה במועצה !!! אגב נכון 10000 דיעות. אבל אני חושב שעבודה עיברית וגאוות ישוב מבוססות בין היתר קודם כול על עבודה ישובית שלנו כי אם לא נדאג לבני ביתנו אף אחד לא ידאג לנו ושינית אין בעייה לנהל הליך מיון קפדני ויש הרבה מועמדים ראויים על בטוח ולא מעניין מה הצביעו מעניין מה יביאו לתפקיד אבל דעתי שלי כאזרח מין השורה ולא מעניין אותי מה דעתו הפוליטית היא שגם ישי יצחקי ראוי כמו לדעתי מיקי אקרמן או יוסי מלכה או אפילו אולי אתה מעניין אותי הכתובת והביצוע שם במשרד במועצה .

shavitmass

New member
עופר

ישי לא עו"ד בהשכלתו, נדמה לי שהוא למד מדעי המדינה...וכפי שאמרת הכל ספוקלציות. אני אהיה חבר מועצה ברגע שהמועצה תתכנס לראשונה...עד אז אני חבר המועצה הנבחרת. בו נמתין לכינוסה של המועצה, נמתין למינוים של גולברי, לקואליציה שאיש איננו יודע כיום מי מהסיעות יהיו חברות בה... עוד קצת זמן ואז נוכל להתעסק בעשיה ולא בספקולציות. דעותינו חלוקות עופר, כנראה בנושאים שונים. לגבי טובת הישוב אני מאמין ששנינו רוצים רק בטובת הישוב (הדרך כנראה שנויה במחלוקת ומבחינתי זה בסדר, זה היופי בדמוקרטיה) כמו שהיופי בדמוקרטיה זה לנתח את תוצאות הבחירות איך שנוח לנו
יום נפלא, שביט

ofer1niv

New member
טעות

דעותינו חלוקות רק בנקודה אחת שהבוחר כבר פתר השאר פתוח לדיון בריא ואיני שולל שום דיעה כמו שאיני רוצה שמראש מישהו ישלול את דעתי , אני מקווה שתתרום רבות לעשייה במסגרת חברותך במועצה . אין לדעתי מניעה כול שהיא ולא משנה הקואליציה לתרום . אגב איני מנתח את תוצאות הבחירות אצלי יש שחור ולבן ולא מה מי ואיך ? הדרך לבחירות הבאות ארוכה המלכה מרובה ונכון אתה תהיה שותף למועצה תרתי משמע ולא כול הרצונות שלי או שלך יתגשמו אבל אנחנו כאן יחד למרות הכול ולא במלחמה רק במחשבה שונה אולי? בכול מקרה בהצלחה בהמשך וכמו שאומרים הצלחה שלך לקדם את הישוב היא הצלחה של כולנו בטוח.

מיקה131

New member
מנכ"ל מועצה

ישי לא עו"ד ואף לא מתקרב לכך! כישוריו הניהוליים אם בכלל, מוטלים בספק רב נוכח הכישלון החרוץ, אותו הוא נחל בניהול עמותת הספורט. בניהולו העמותה היתה עם כ- 20 ילדים, (7 מהם לא מקדימה צורן בכלל), עם קופה ריקה, וכל זאת בקביל לתמיכת המועצה בכ- 120,000 ש"ח בשנה, לאן הכסף הלך אף אחד לא יודע!!! כאשר תושבים עם ידע וניסיון לקחו את המושכות לידיהם (בהתנדבות כמובן), הביאו תרומות מהסוכנות היהודית, מהספורט טוטו, לקחו מאמנים מקצועיים, אירגנו קבוצות, נרשמו לליגות הארציות, הובילו את מהלך בניית אולם הספורט ולא ישי יצחקי ו/או גולברי כפי שהתהדרו בהישג, זה בפליירים במהלך קמפיין הבחירות האחרון! היום העמותה מונה כ 200/ 250 ילדים, לא מקבלת תרומות מהסוכנות היהודית, כי גולברי ויצחקי עם מאבקי הכוח הפוליטיים שלהם הצליח ל'שבור' את רוח ההתנדבות, המתנדבים הנ"ל עזבו את העמותה, הסוכנות היהודית הפסיקה את תמיכתה וכל זאת על גבם של הילדים!!! לימים האינטריגות הפוליטיות הנ"ל הביאו גם להקטנת תמיכת המועצה בעמותה לסך של כ- 85,000 ש"ח לשנה. היום קוצרים את הפירות של אלו, (אשר כבר לא פעילים בעמותה) והקדישו לילות כימים לארגון ובניה של מנגנון העמותה. אז הנה בבקשה הניסיון הניהולי של ישי יצחקי. רוצים לנסות את זה על המועצה של הישוב המאוחד עם תקציב של כ- 75 מיליון ש"ח??? זה כמו לשחק רולטה רוסית.

85,000 ש"ח , קרדיט לחבר המועצה- ראובן סדן

להזכירך קולגה לפורום, את הכסף לעמותה עמל ראובן סדן ימים כלילות להעביר בישיבת מועצה על מנת שניתן יהיה לקיים פעילויות ספורט.

מיקה131

New member
85,000

וזה סותר את דברי, איך? ראובן סדן ומיקי אקרמן הם חברי מועצה מאד מוערכים בעיניי, אשר תמכתי בהם ובחבריהם לאורך הקדנציה האחרונה. אינני שוכחת אנשים אשר טובת הילדים היתה ועדיין לנגד עיניהם! שום דבר ממה שרשמתי לא היה נגדם ואלו הם העובדות!

85,000ש"ח ראובן סדן ומיקי אקרמן, חברים יקירים

גם בדבריי לא הייתה סתירה , ולא באתי לומר מילה וחצי מילה נגד דברייך ודעתך ... נהפוכו, מידע אישי ,יודע אני כמה ימים ולילות הקדישו החברים על מנת לאשר תקציב לעמותה.

מיקה131

New member
לאחד שיודע משהו

כנראה שלא הבנתי את דבריך, סליחה. למה אני בתחושה ש - 5 שנים האחרונות היו דבש לעומת מה שהולך להיות עכשיו? למה למרות הרצון הטוב של התושבים להתנדב ולתת בחינם משהו שהם גובים עליו במשרדם, בוחר ראש המועצה לנפנף לטובת הצבת אנשים לא מקצועיים במקומות הכי מהותיים? אני יודעת שהתשובות לא אצלך. התסכול גדול ודוקא יומיים אחרי הבחירות החלטתי שממצים את הטוב ביותר מהמצב ה"חדש" ואפילו שלחתי ברכה אישית לראש המועצה, למרות זאת אני מבינה ביומיים האחרונים ששום דבר לא השתנה אלא להיפך! לצערי גולברי לא ראה את הכרטיס הצהוב שהוא קיבל! הוא פשוט יורק לבאר שהוא שותה ממנה עושה כרצונו... הלוואי והיתה לי האופטימיות שיש לשביט, אבל לצערי האופטימיות תתפוגג מהר מאד כפי שהתפוגגה לפני קצת יותר מ- 5 שנים שבו סיעת גל התנתקה מגולברי ומיד לאחר מכן גם הקואלציה.

למיקה - 131

בדיוק לפני 5 שנים ושבוע לאחר הבחירות הקודמות סיעת גל בראשותו של ראש המועצה הנבחר הוציעה גיליון חגיגי אשר חולק לתושבי הישוב המאוחד קדימה צורן.. זוכרת??? לפי זכרוני הכותרת הייתה: 100 הימים הראשונים לכינונה של המועצה הנבחרת- אלו המשימות אשר יעמדו אל מול עיננו. לא דובים ולא יער , לא 100 ימים וגם לא 1700 ימים שהם כ- 5 שנים מאז שראש המועצה התיישב על כסאו לא נעשה בישוב המאוחד מאום ממה שהובטח לתושבים באותו מסמך חגיגי.( העיתון ודאי נמצא אצל אחד מפעיליו דאז.)כך שלומר שהיה דבש במשך הקדנציה הזו זה לעג לרש. לגבי תשובות... היו לנו פעם, אך לכסא יש מן כח לא ברור , כשמגיעים לשבת עליו שוכחים הכל. ישנם תושבים שגוררים איתם תיסכול כבר 5 שנים, כך שתשובותיי לשביט בנוגע לנאיביות הינה מבוססת למדיי. איך יהפוך נמר עורו??? יש קבוצה קטנה של חברים שהלכו כיברת דרך ארוכה אם האיש , הם ודאי יודעים ומכירים את האיש יותר טוב מאשר הוא את עצמו, אם תשאלי אותם, תשובתם ודאי תהיה ... מיקה, מה שהיה הוא שיהיה. לצערי האופטימיות שיש לשביט וההתחברות של מנדי וסיעתו לאיש תתברר מהר מאוד כטעות , ותקווה אני שילמדו מן העבר , יקשיבו לחברי המועצה היוצאת ילמדו מטעויות שלהם על מנת לא להפקיר את הישוב שוב בידיו הבלתי מקצועיות של האיש. לגבי התשובות... אני חש ב" דה ז'ה,וו" , פעם לפני כך וכך זמן היו לקבוצה של חברים את התשובות אך היום???

ציצקו1

New member
85000 לעמותה

שלום לכולם לצערי למרות האישור לסכום פעוט של 85000 לפעילות 2008 עדייןם לא העבירה המועצה ואת הסכום ונכון לתחילת נובמבר לא עבר שקל אחד מהמועצה לעמותה הנלחמת יום יום לנהל את עיניינה. אז מן הראוי שיפנו לראש המועצה החדש /ישן שיעביר את התמיכות לעמותה כמו גם לבני עקיבא והצופים

מיקה131

New member
85,000 ש"ח לעמותה

הכל תלוי במה נסגר עם ישי טרום הסיבוב השני אם כפי שאני מעריכה הובטחו לישי הבטחות אישיות, תכין את חשבון הבנק של העמותה כי הכסף יועבר במהירות האור ואם... לצערי אין אם שני כי זה כנראה מה שקרה!

מיקה131

New member
85,000 ש"ח

הנה לך עוד רעיון יצירתי - תמנה את ישי או ש"ס ליו"ר ההנהגה המוסדית וכנראה שמהר מאד תקבל גם תקינה בתיקצוב סוף סוף..

shavitmass

New member
מיקה

למה לעסוק בספקולציות? תני עוד כמה ימים של חסד למי שרק לפני מספר ימים נבחר בדרך דמוקרטית לנהל את הישוב בחמשת השנים הבאות! מבטיח לך שיהיה מי שיהיה המנכ"ל/ית הבא (למנכ"ל הנוכחי יש עוד כשנה לדעתי עד ליציאה לגמלאות.) המועמד/ת תובא לוועדת מכרזים ותעמוד בקריטריונים שיקבעו ויפורסמו מראש. יש למנות מנהל/ת אגף חינוך ויש עוד שורה של מינוים לא פחות חשובים! עוד קצת...המתנו בסבלנות לבחירות, נמתין בסבלנות לשאר. יום נפלא שביט מס

מיקה131

New member
מנכ"ל המועצה

שביט היקר ראשית אני יותר ממעריכה את פעילותך למען הישוב עיסוקי בספקולציות באה מהסיבה שמה שמתחיל מספקולציה מהר מאד הופך לעובדה בעיקר אצל גולברי מה גם שהבנתי שמדברים על חפיפה וכד'... ועל כן אני מעירה את תשומת לבכם עכשיו לפני שבאמת יהיה מאוחר מידי אין ספק שלא מעט מינויים עומדים על הפרק אך אף אחד לא בא על חשבון השני הכל יכול להיות במקביל. וכפי שגולברי התנהל בקדנציה האחרונה הוא פועל מאחורי הקלעים ומנחית סליחה על הסקפטיות, אך לצערי ניסיון הוא השיעור הכי טוב בחיים. ברכות על כניסתך למועצה והרבה הצלחה

כמעט מילה במילה

כנראה שישנם עדיין תושבים שחושבים נכון ולא מעוניינים לתת לחברי המועצה להיות בחומר ביד היוצר,,,, מר גולברי. אינני יודע מה את יודעת , אך לצערי המינויים כבר תפורים.

למעלה