בוקר טוב

MiS PeRFeCToS

New member
../images/Emo71.gifבוקר טוב כולם...../images/Emo42.gif

עוד יום ללא תוכניות (נראה לי
) אני אתקשר לחברה שלי אולי נעשה משו... תראו איזה אבסורד זה. בזמן בצפר כולם היו עסוקים אבל עדיין כתבו פה מלא כי היה מה לכתוב... ועכשיו חופש, יש הרבה יותר זמן, ולאנשים אין מה לכתוב. החיים שלנו כבר לא מעניינים?
יום טוב לכם

alinali

New member
צפון צפון צפון!!

אני נוסעת בערך ב2 וחצי לצפון ל5 ימים עם החבר שלי!!
איזה כיייייף!! הכל כבר ארוז ומוכן.

snOOpka

New member
../images/Emo175.gif../images/Emo42.gifחםחםחםחםחם../images/Emo178.gif../images/Emo178.gif

ואחותי אומרת שמחר יהיה 39 מעלות[
] חםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחםחם

AsHtOn GiRl 3

New member
../images/Emo108.gif../images/Emo186.gifוואי!! כ"כ הרבה זמן?../images/Emo12.gif

מסכנהההההההה
את לא מתמוטטת?

../images/Emo4.gifזה כלום לעומת יום שישי..מה שהיה

שמההה איזה 7 וחצי שעות
ולא אני לא מתמוטטת אבל אני יוצאת מאיפוס...אני כזה לא מרוכזת
אני לא עצמי..אני קולטת הכל בדיליי ואני מתנהגת כמו איזה מישי מעופפת בבית. ככה זה
אחרי שאת נמצאת ככה 6-7-8 שעות במקום אחד וכללל הזמן רוקדת או מתאמנת או מחליפה תלבושות. זה משגע לך את הצורה

hila rojas

New member
../images/Emo41.gifבוקר מעולה../images/Emo9.gif../images/Emo42.gif../images/Emo42.gif../images/Emo70.gif

יום טוף לכולכם

Love benjosh

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo42.gifבוקר..

אני ממש עייפה.. הלכתי לישון אתמול ב-1 וחצי בגלל הלייב 8.. אבל נשברתי.. אני אראה היום את מה שנשאר, אבא שלי הקליט את הכל
קמתי ב-12... בינתיים אין תכנונים להיום.. יום נעים

אוייי איזה מתיש היה היוםםם../images/Emo178.gif

טוב,אתמול חברה שלי באה לישון אצלי,אמרנו נישן וזה שנקום מחר מוקדם,ולקח לנו מזה מלא זמן להירדםםםםם ובבוקר עד שקמנוו ייאאאאלללהההההה...איזה קשה. ואנחנו חייבים לבוא כזה מסודרים,עם נעלי ספורט,כדי לשמש דוגמא לילדים,וזה מזה זוועה,הרבה יותר חם ככה,וגם כל היום הייתי עם החולצה הענקית של המדריך,מעל הגופייה שלי,איזה חוםםםםםםםםם יא אלוהיםםם. עכשיו קיבלתי דווקא אחלה קבוצה,בהתחלה הייתי בשוק.. הם 21 שעולים כולם לכיתה ו',והם הכייי מופרעים בקייטנה נראה לי,כמה בלאגן הם עושים,אבל הצלחתי ליצור איתם כימיה ועכשיו הם מקשיבים לי וסבבה לי איתם,טפו טפו טפו
ובהתחלה נלחצתי שאני לבד,אבל אנחנו 2 קבוצות של ו',יש עוד אחד חמוד שמדריך איתי,כאילו יש לו קבוצה משלו אבל אנחנו תמיד יחד,ואת הרכז שכבה,שממש עוזר לי,אז כולנו עוזרים אחד לשני וזה ממש נוח. וזהו היה מתישש..אני מתה שיגיע כבר היום האחרוןן..זה מזה קשהההההה אני עכשיו אלך לישון,ובערב אני אפגש עם גיא..

«Nitzan»

New member
../images/Emo42.gifצהריים טובים?../images/Emo4.gif../images/Emo42.gif

אתמול היה יום כל כךךךךךךך גרועעעעעע למרות שהוא היה אמור להיות יום ענקקקקקק
לא הפסקתיל ריב עם ההורים לי היה חראאא.. היינו בים המשפחה שלי, חברה שלי וחברה שלי אמא שלי עם המשפחה שלה.. את חברה של אמא שלשלי אני שונאתתתתתתתתתת כי היאפ וסטמה וכשאמא שלי לידה אז היא לא מתייחסת אליי בכללללללל ואי אפשר לתאר איזו בנאדם מגעיל היא..
אפשר לרק לאחל לה שתמותתתתתתתת קיצר בכל ריב שלי עם ההורים שלי היא עוד יותר הרסה לי.. ואני פשוט שונאת אותההההההההההההההההההההההההההההה
חזרנו הבייתה עדיין הייתי בריב איתם.. ובאמת שאני צדקתי בריב הזה.. וישר יצאתי מהבית כאילול מועדון.. לא דיברתי איתם בכלל אני שונאת גם אותםםםם והיום הריב ממשיך אנחנו עדיין לא מדברים..
שימותווו אני שונאת את המשפחה שלי
לאח שלי יש היום יומולדת
הוא בן 7 המאמי שלי איך הוא גדל
אז נחגוג לו.. ואני מקווה שהיום יצא ליולחברות שלי לראות את בית השעווה...
יום טוב
רותם דברי איתי..

AsHtOn GiRl 3

New member
../images/Emo108.gif../images/Emo186.gif../images/Emo24.gifאל תדאגי גם אצלי

יש המון ריבים עם ההורים
אני פשוט לא מבינה את הראש שלהם
הכי טוב לשמור מרחק מהם והכל יהיה טוב
ובית השעווה סרט מפחידדדדדדדדדדדד
יש גם קטעים דוחים שעדיף לא להסתכל

«Nitzan»

New member
חחח כן.. באמת עדיף לשמור מרחק

כל פעם אני אומרת את זה לעצמי אבל לא עושה את זה.. כדי שאני יתחיל ליישם את זה..
וכן אבל צ'אד שם ואני מתה לראות א תזה וכל החברות שלי לא רוצות.. אבל זה נשמע סרט טובבבב למרות שבטח חצי מהסרט אני לא אסתכל....

MiS PeRFeCToS

New member
../images/Emo71.gifאוי ניצן קבלי חיבוק../images/Emo24.gif

זאת המשפחה היחידה שיש לך... יש אנשים שאין להם את זה
(מאיפה הבאתי את זה
) בכל מקרה את תראי שהכל יסתדר איתם... בסוף תמיד משלימים

למעלה