שרשור הפרק השבועי

O a s i s 3

New member
../images/Emo99.gif איזה פרק

אני כבר מחכה בקוצר רוח לפרק בשבוע הבא. אבל אני אהיה באיטליה, אז בשבילי אני אראה את הפרק האחרוןבעוד שבועיים
. ולהעיניי הפרק: פרק ממש ממש טוב. כריס
, ולא אכפת לי מה תגידו!!! סוף סוף היה פרק איתו. כבר התגעגעתי
. עם היילי היו קטעים ממש יפים והמשחק של בת'אני מדהים. הקטעים שלה ושל צ'אד היו ממש ממש ממש ממש חמודים. ניקי - אררררררררררררררררר
לכי!!! ג'ני של ג'ייק! גאדאמט!!! מות תמותי!!! היום פייטון הייתה ממש ממש נחמדה, בעלת רגשות, ואנושית, ואפילו נסבלת
. וניית'ן.. הו וול, אין הרבה מה להגיד עליו. חוץ מזה שהוא מושלם והכל.. הוא צריך ללכת לטסים גבוה! עזוב את דן הזה!!! ברוק ולוקאס חמודים. פייטון נדחפת שוב באמצע, כמה שהיא לא קשורה. וצריך להיות כבר ברוקאס!!! ויס חתכו את הפרק דווקא די טוב. בקטע המתאים

מדהים../images/Emo99.gif

התחלתי לבכות בקטע של הסוף, שכל אחד אמר קטע מהחיבור שלו.. והקטעים של לוקאס-היילי כאלה יפים
ד"א יש למישהו את הרשימת שירים שהייתה היום בפרק? אני חייבת ת'שיר שהלהקה הזאת ניגנה

אהבתי את הפרק......./images/Emo99.gif

הבעיה הייתה שלא הסתדר לי שכל הזמן חזרו לטריק והלהקה...מבלבל אותי כל השאר היה מהמם כמו תמיד.... ופרק אחרון שבוע הבא נכון?

linorהאחת

New member
פרק יפה!!

ממש היה פרק יפה...ממש עצוב
!! מסכנה פייטון כל הפרק רק בכתה...
אבל בסך הכל פרק לעיניין...אני כבר מחכה לשבוע הבא...

yasminale

New member
פרק מעולה

ג'ימיייייי
היילי ולקאס, התגעגתי לקטעים האלה. ממש אהבתי את ההתחלה והסוף, כשל אחד אמר מה עבר עליו וכל הבלע בלע הזה. בקשר לג'ייק וג'ני, עוד לא מיצינו את הקטע של ג'ק מקבל את ג'ני-ניקי לוקחת אותה ובורחת- וג'ק נוסע? הא וואל. ולשאלה של אושריסטה.. השירים שג'ימי איט וורלד ניגנו היו work (הראשון שבו כולם קפצו ושרו), השני- polaries (אם ככה כותבים
) והשלישי והשקט היה hear you me. האאא איזה להקה שולטתתתתתתתתת!

iKilledKenny

New member
נראה לי שזה אחד הפרקים הכי טובים

אם לא הטוב ביותר.. עשוי נורא יפה

היילי זונה.../images/Emo168.gif

וכל-כך נמאס לי ממנה. "וואי, כמה שאני אוהבת את ניית'ן.. סתאאם! בוא כריס, דגדג אותי בתחת! זה ישכיח לי את הנישואים!". תכלס, זאת לא היילי. בכלל. איפה היילי החמודה של שנה שעברה?

danieli92

New member
הפרק...

זה היה פרק מדהיםםםםםםםםםם!!!!!! באמת קצת מבלבל שכל הזמן חוזרים לטריק אבל זה די הוסיף! כריססססססססס
יווו אני כל כך שונאת אותו עם האגו המעצבן שלו והעוקצניות המגעילה הזאת!!!!!!!!!!!!!!!! לוקאס חמוד כמו תמיד!!!
על ג'ייק ונייתן ממש ריחמתי (כל אחד מסיבה אחרת) פייטון ממש מסכנה! אני לא יודעת מה חלק פה רוצים ממנה היא לא אשמה בבילבול בין לוקאס לברוק! ונורא אהבתי שכל אחד אמר משהו אחר על הציטוט מהחיבור שלו! התחברתי נורא לשל פייטון ולוקאס! כולם צודקים בזה שלאבד את החלום שלך זה עצוב פייטון צודקת כי יש בלהגשים את החלום שלך משהו נחמד אבל גם לוקאס צודק (מאוד) כי לפעמים מה שאנחנו רוצים זה לא מה שאנחנו צריכים! מה שאנחנו באמת צריכים נמצא כבר איתנו! ועד כאן החפירה שלי! ביייי

mirymoo

New member
לדעתי זה קצת מוגזם אבל...

היילי באמת מגעילה בעונה הזאת...היא ממש אדם אחר... ואני כל כך אהבתי אותה בעונה הראשונה... אותה ואת נייתן. הם היו כל כך חמודים.....אבל לא...היילי לא יכולה להשאר חמודה!!!... היילי חייבת לעצבן את כולם ולהרוס לנייט את החיים...
לא ראיתי את הפרק עדיין ...אני אראה עוד שעה

mirymoo

New member
זאת בטח אחת הסיבות ש...

כשנייט שאל את לוקאס עם הוא נסע לבקר מישהי שהוא מכיר...לוק ענה לא... כי היילי כזאת הוא באמת לא הכיר.

mirymoo

New member
ראיתי את הפרק עכשיו

ואני עדיין לא יכולה להפסיק לבכות
אני לא זוכרת שבכיתי כל כך הרבה בפרקים אחרים..

little lady bug

New member
פרק + שאלה

היה פרק מעולה.. ממש אהבתי ! היה מרגש מאוד. ובכלל.. הפרק עצמו היה ערוך מעולה!! שאלה.. איך קוראים לפרק..? או איזה מספר הוא?

little lady bug

New member
נצל"ש עוד שאלה...

למישהו יש את הקטע של ההתחלה והסוף שהם מדברים? אפילו רק את הסוף.. שכל אחד אומר קטע. תודה =)

למעלה