שרשור הפרק השבועי

LemonLimeLilach

New member
אחד הפרקים הטובים

בהתחלה כל הקטע עם ההופעה בטריק באמת בלבל אבל אחרי כמה זמן זה התחיל להסתדר לי במוח... מה שכן לא אהבתי שלוקאס וברוק היו במכונית והיא אמרה לו שזה בסדר שהוא רוצה את פייטון והשאירו את זה ככה, עזבו את זה. אני משערת שבפרק הבא יהיה עם זה משהו או שהוא לפחות יגיד לה שזה לא נכון (או שאני סתם מקווה) אבל בינתיים זה עצבן

mirymoo

New member
../images/Emo58.gif

אני חושבת שמישהו אמר שהוא יגיד לה שהוא שומר את כל הדברים האלה כדיי להזכיר לעצמו איזה אידיוט הוא היה

מממ פרק מבלבל

לא כל כך הבנתי מה הקטע של ההופעה בטריק אבל בו זמנית קורים דברים, אני אראה את השידור חוזר ואנסה להבין. בכל מקרה כל כך עיצבן אותי הקטע שברוק עושה ללוקאס שהיא יודעת שהוא דלוק על פייטון והוא שתק
אוי זה כל כך עיצבן שבוע הבא אני בפריז ככה שאני אפספס את הפרק...

romm המלכה

New member
הקטע שזה המסיבה של סוף שנה.. ו

ואומרים לך מה היה חודש לפני סוף השנה (ויענו כל אחד נזכר מה הוא עשה במסיבת סוף השנה הגדולה .....)

TheCharm

New member
פרק טוב

ג'ימי איט וורלד שליטה. הפרק הזה נראה ממש כמו פרק סיום. אההה והשיר מהסצינות האחרונות שליטה. Here With Me. הוא היה גם בס"ס

פרק יפה

יאאאאיייייייייייייייייייי כמה שאני שונאת את היילי !!!!!!!! גרררררררררררררררררררררררררררררררררררר הלוואי שהיא תמות בעונה השלישית ....טופ הגזמתי ! הלוואיי שיקרה לה משו באמת באמת נוראאאאאא בעונה הבאה גרררררררררררר (ולא אל תדאגו זה לא ספויילר כי זה סתם ה מצאה שלי ) אני שונאתתתתתתתתת אותהההההההה כ"כ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

yasminale

New member
השיר היה גם

בסיפור סינדרלה (שליטע ביותר) וגם באפקט הפרפר (גם שליטע)

TheCharm

New member
טוב - רציני - למה את

לא משרשרת נכון?
אני כתבתי את ההודעה וס"ס זה סיפור סינדרלה. מין הסתם.

mirymoo

New member
נו...באמת

פעם אחת טעיתי ואתה כבר מתעצבן... ואמרתי ששמעתי את זה בסיפור סינדרלה כי כתבו שהיה את זה גם שם וגם בעוד סרט... לא צריך להתנפל על אנשים על כל דבר קטן... ובאמת לא ידעתי שס''ס זה סיפור סינדרלה...ולא כתבו את זה ככה בכלל.

mirymoo

New member
אני דווקא...

מקווה ששום דבר נורא לא יקרה לה...כי נייט לא יהיה יותר מאושר...ואני לא חושבת שיש לו לאן להתדרדר.. אני מקווה שהיא תחזור להיות היילי החמודה..שכולנו אהבנו בעונה הראשונה ובתחילת העונה השניה.

TmAc

New member
אכן פרק מעולה!

מה דעתכם לשרשר פה את כל הפתגמים שאהבתם בפרק? היו המון אני יתחיל "Yeah, losing your heart’s desire is tragic, But gaining your heart’s desire - It’s all you can hope for."

mirymoo

New member
אהבתי את ...

לוק Shaw was right: as we strain to grasp the things we desire,… the things we think will make our lives better:… money, popularity, fame… we ignore what truly matters…- the simple things: like friendship, family, love. The things we probably already had.
היילי This year, I got everything I wanted and everything I wished for… but, in a way, I lost even more.
נייט I realise now that when your heart breaks, you gotta fight like hell to make sure you’re still alive. Coz you are, and that pain you feel:… it’s life
לוקאס והיילי I noticed you weren’t… wearing your wedding ring. HALEY: It’s not because of the record label. (Pause) And it’s not because I don’t love him. (Pause) I just,… (Sighs) I feel like I don’t deserve to.

G A L 17

New member
הסצנה הכי מרגשת

הייתה בכלא , שניקי דיברה עם ג'ייק ואמרה לו אם הוא יודע איך זה לדעת שיותר לא תראה את הבת שלך וכו' , וזה היה נראה כאילו באמת יש לה לב , כאילו היא וויתרה והיא מדברת על עצמה , ואז .. היא מראה את ניקי וחוזרת על זה שוב , אם הוא יודע איך זה לחיות בלי לראות את הבת שלך , ובעצם מבינים שג'ייק הוא זה שלא יראה את הבת שלו יותר , ממש אהבתי תסצנה הזאת

ayala65

New member
פרק ממש מעולה

ממש נהניתי לראות אותו. מלא בפסיכולוגיה כזאתי ונורא אהבתי

adip3

New member
מה השם של השיר

שג'ימי איט וורלד שרו? השיר הראשון...

למעלה