משחקים מומלצים להיום !!

AlonAdler

New member
../images/Emo87.gif משחקים מומלצים להיום !! ../images/Emo87.gif

גליל עליון מנצחת את הפועל ת"א מעל 6 נקודות - גליל חזק בתמונת הפיינל פור 2 הפסדים של נהריה - ו-2 ניצחונות שלה וגליל בפיינל פור - בהחלט אפשרי אבל כל זה חייב להתחיל היום בניצחון על הפועל ת"א שגמרה את העונה , ניצחון כזה יהיה מלא בהמון כח ורצון לנצח וישאיר לחבורה העייפה של בירנבוים רק אבק פיניקס מנצחת את דאלאס מעל 2 - פיניקס ניצחה את דאלאס במשחק הראשון וגנבה את הביתיות , היא עבדה על זה קשה מאוד ולא מעוניינת לזרוק את העבודה הקשה הזו לפח בהפסד ביתי היום , ההתקפה של פיניקס טובה בהרבה מזו של דאלאס וגם במשחק השני ראינו את זה - פיניקס מהירה מאוד ודורסת ובביתה תוכל גם להפעיל לחץ גדול יותר על נוביצקי , אני מאמין שפיניקס תנצח היום בלי הרבה קושי סטיב נאש קולע מעל 19 נקודות - משחק ריצה מהיר שהצפי שלי מפיניקס הוא 120 נקודות מחייב את השחקן שנמצא הכי הרבה זמן על המגרש , סטיב נאש (רכז יחידי) לייצר תפוקה התקפית גבוהה , פיניקס לא תוכל להגיע ל-110 בלי שהרכז והשחקן שמנהל את המשחק ונמצא הכי הרבה דקות על הפרקט ייקלע פחות מ-19 נקודות , הצפי שלי מנאש היום בהנחה שפיניקס מגיעה ח-110 נקודות לפחות הוא 24 נקודות ההמלצות בחסות האתר www.ProSportS.co.il

AlonAdler

New member
2 משחקים קשים

לא מומלץ לגעת בהם , תחסכו לעצמם התקפי לב ואיקסים אפשריים

AlonAdler

New member
רשמתי בהמלצות 3 משחקים

אלה השלישיה המומלצת שלי היום - בכולם בטווח סיכויי תפיסה של 70 עד 75 אחוז

BEST BET

New member
אדלר דרג בבקשה נראה לי

ה 2 הכי טובים זה אובר נאש ואובר פיניקס אני שם 2 בהשקעה גבוהה

Harpaz88

New member
אדלר תודה רבה אני מסכים איתך בהכל

אולי זה לא המשחק הכי קל אבל מה אתה חושב על ראשון?

Harpaz88

New member
חחחח אבל עדיין בשביל הפרוטוקול..

מה נראה לך שיהיה שם .?

AlonAdler

New member
אני אלך עם ההיגיון הבריא

אשקלון תלחם היא בתמונת הפיינל פור ... ראשון הבטיחה מקום שלישי אני עם הפלוס 7

Harpaz88

New member
ראשון לא הבטיחה מקום שלישי..

הם הבטיחו תהשתתפות שלהם בפיינל פור.. אבל מקום שלישי נהריה עדיין בתמונה.. בכל זאת אני חושב שראשון לא יקחו תמשחק.. קורץ באשקלון בספק

ממש...

נשארו שני משחקים בליגת העל בכדורסל-נהריה משחקת היום בבית מול בני השרון המפורקת שכל תוצאה חוץ מ20 הפרש לצפוניים תהיה הפתעה ענקית. הסיכויים של גליל להגיע לפליאוף יותר קלושים מהסיכויים שלי לזכות בטוטו-גליל פייבוריטים וכנראה ינצחו אבל ההסבר טפשי לחלוטין. במשחקים של דאלאס ופיניקס הביתיות לא משחקת תפקיד- לדעתי דאלאס קבוצה יותר טובה ועמוקה(בטח עם החסרון של בל)שהעיפה את האלופה בעוד פיניקס ירקה דם מול הבינוניות של החברה מלוס אנגלס. חוץ מזה פינקס לא מפחידה אף אחד בבית-הפסדים לליקרס ולקליפרס ורק שלשה מזליסטית של בל הצילה עוד מפח נפש בבית. דאלאס ישמרו חזק ימצאו את המטאטא החם השני ליד נוביצקי(האריס ,טאי סטקהאוס)ויחזירו את יתרון הביתיות. נאש כנראה יקלע מעל 20 למרות שהם הוא לא יכנס חזק למשחק הוא(תמיד מתחיל עם חדירה שמשפיעה לו על הבטחון בקליעה)הוא יתמקד באסיסטים מאמין שהוא יתייצב למשחק כמו גדול ויגיע ל25 נקודות(כדי לפצות על חסרונו של בל)לא שזה יספיק לשמשות...

חזי147

New member
אה???...............

הבן אדם סה"כ מביע תדעה שלו. אתה יכול להיות קצת יותר רציני ולענות לו באחת משלך.

AlonAdler

New member
סייג לחכמה, שתיקה...

אני מגיב לכל אחת כמו שעינייך הרואות למעלה (בתקווה שהן רואות) לו בחרתי שלהגיב בצורה הזו , כנראה שיש לי סיבה מספיק טובה מכיוון שזה לא עניינך ואתה לא צריף לדחוף את האף שלך בין אנשים שלא קוראים להם חזי (אלא אם כן אתה זה שליח האל) המשפט תופס גם במקרה שלך - סייג לחכמה , שתיקה...

חזי147

New member
אך אך........

לא צריכים אנשים כמוך כאן. אתה נותן המלצות רק כדי לקדם את האתר שלך, לא יותר מזה. שליח האל הסביר תמשחק של הגליל יותר טוב ממך. הסבר כזה טיפשי לא ראיתי הרבה מאוד זמן. "גליל חזק בתמונת הפיינל פור" פחחחחחחחחח ולפי מה קבעת שהחבורה של בירנבוים עייפה? אתה ממש לא אוביקטיבי בהמלצות שלך. נקווה שילך יותר טוב בהמשך היום כדי שכמה שהלכו איתך יביאו זכיות.

למעלה