מכבי ת"א תתארח הערב ב-21:10

דודי 32

New member
../images/Emo6.gif

למורה בכתה א' הייתה בעיה עם חזי. "חזי, מה הבעיה שלך?" "המורה, אני יותר מידיי חכם לכתה א'. אחותי בכתה ג' ואני יותר חכם ממנה. אני צריך להיות לפחות בכיתה ג' ". למורה נמאס והיא לקחה את חזי למנהל. המנהל הסכים לבחון את חזי בתנאי שאם חזי יכשל אפילו בשאלה אחת, הוא ישב בשקט בכיתה א'. המנהל שאל "כמה זה 3*3" וחזי ענה מייד "9". וככה המשיך עם השאלות בחשבון כאשר חזי תמיד נותן את התשובה הנכונה. אחרי שמיצה את החשבון וכמה שאלות בעברית השתכנע המנהל שחזי באמת מתאים לכיתה ג' אבל המורה ביקשה לשאול גם היא כמה שאלות. "מה יש לפרה 4 ולי רק 2?" - "רגליים" ענה חזי. "מה יש לך במכנסיים אבל לי אין?" - "כיסים" "מה מתחיל בכ' ונגמר בס', עגול, חם עם נוזל לבן בפנים?" - "כוס עם חלב חם" "מה בצבע ורוד, נכנס קשה ויוצא רטוב ודביק?" - "מסטיק". "מה עושה גבר בעמידה, אשה בישיבה וכלב על 3 רגליים?" - "לחיצת יד". "עכשיו כמה שאלות מי אני". "אתה תוקע בי את העמוד שלך ומושך אותי כלפי מטה כדי שאני אעמוד ואני נרטב לפניך" "אוהל" "אצבע נכנסת לתוכי, אתה משחק בי והגבר הטוב ביותר זוכה בי" "טבעת נישואין" "עכשיו אחת קשה - הקצה שלי חודר, ובסיום אני רוטט" "חץ" "טוב, ועכשיו אחרונה - איזו מלה מתחילה בז' ונגמרת בנ' ומשמעותה הרבה חום והתרגשות?" "זיקוקין". אומר המנהל "תשלחי אותו לאוניברסיטה, בשאלה האחרונה גם אני טעיתי!"

דודי 32

New member
../images/Emo87.gifמכבי ת"א תתארח הערב ב-21:10

בלובליאנה
מי שלא קופץ אדום

ש ר i נ י

New member
פייי איזה ../images/Emo163.gifית אני

הדבקתי את השירשור הפוך ...חח שימו לב לשעה

סופה21

New member
דודי...

יש לי אחלה תמונות מהמשחק אתמול ... אבל הן קצת גדולות מידי איזה משחק היה אתמול!!! :)

סופה21

New member
אמממ יש קצת בעיה...

אממ אין לי פוטו שופ...אני מוכן לשלוח לך את התמונות ותוכל להקטין?

למעלה