תפוזLive

../images/Emo86.gif../images/Emo23.gif תפוזLive

שגיא כהן הוא פרשן ערוץ הספורט מזה שנים ארוכות, הוא מפרשן כיום באולפן בתוכנית סיכום המחזור של ערוץ חמש פלוס שנקראת "היציע המרכזי" בנוסף שגיא הוא הפרשן של "ליגת האלופות" לעיתים באולפן ולעיתים במגרש לצד רמי וייץ. שגיא הוא גם פרשן כדורגל בעיתון מעריב וטוריו מתפרסמים במדוריי הספורט היומיים וכן במוסף "אקשן" השבועי . היום ב- 20:00 הוא יתארח בפורום כדורגל. אתם מוזמנים להכניס שאלותיכם כבר עכשיו.
רונית גפניאל, יועצת לתקשורת בינאישית, ושי מור- יועץ זוגי, פותחים את ארועי יום ה-
ב-
הערב ב-18:00 הם יתארחו בפורום אהבה ורומנטיקה ויעזרו לכם למצוא את הדרך הטובה ביותר להביע אהבה ביום האהבה...

Levinzone

New member
../images/Emo41.gif משהו שחשבתי שיעניין אתכם...

בפורום שוקולד מחזירים את פרוייקט סקס ושוקולד, וחשבתי שאולי זה יעניין אתכם. אז הנה לינק להודעה, אולי זה יתרום לתוכניות הוולנטיינ'ז שלכם... תהנו (אבל לא יותר מדי...בכל זאת יש פה קטינים).

oewn

New member
משהו...

לא הבנתי על מה אתם מדברים??? סקס או שוקולד???? או שבעצם למרוח על הגוף שוקולד תוך כדי לעשות סקס- מ-ג-ע-י-ל!!! מישהו פעם ניסה??? מים=חיים חיים=אהבה אהבה=סקס (סקס=שוקולד) סקס=איידס איידס=מוות מסקנה: לא לשתות מים!!!

אני יכול בכנות להגיד,

שאף פעם לא שמתי לב לאן הראש שלי מוטה בעת המשיקה... זה משנה?

סופרמן!

New member
אני חושב שאני מגוון.

ואני מכיר מישהי שהולכת לצפות חלקים נבחרים מגופה בשוקולד מחר...(ולא בשבילי)

Levinzone

New member
יאמי...

שוקולד שמיועד למריחה על הגוף טעים בכלל? לא עדיף להשתמש בנוטלה או משו כזה? לא נראה לי שזה טעים, אבל לא ניסיתי. זה כמו שתחתונים אכילים לא טעימים (לפי המחקר המקיף שעשיתי. גם את זה לא ניסיתי בעצמי). אני הולכת לעטוף את עצמי בניילון נצמד כמו שההיא בעגבניות ירוקות מטוגנות עשתה. בכלל, אנשים צריכים להתחיל להסתובב לבושים בניילון נצמד. זה נראה לי מחמם, וזה גם אטום ושומר על הגוף מפגיעת טילים כימיים! מזל שהממשלה תפקח על המחירים
-יעל-

המרחפת

New member
אני מעדיפה נוטלה

לא טעמתי את השוקולד לגוף, אבל נוטלה הכי טעים.

קיר קמט

New member
שוקולד פרה.

המהלך הזה של עלית, שיא הגאונות. לא אכלתי שוקולד למריחה חמש שנים עד שהם הוציאו את השוקולד פרה. גאונות , אני אומר לכם.

קיר קמט

New member
איך אמר הוגה דעות מפורסם

אחי בן השבע , לפניי כמה שבועות - "לא אומרים יאק על אוכל, אומרים שזה מגעיל
" ויש מה לדבר בכלל שוקולד פרה זה מתת האל לאוהבי השוקולד העממי באשר הם.

Levinzone

New member
ביקשת, קיבלת.

קחו סקר חדש... זוכרים שבמכסה של ממרחית היו פאזלים? איך אהבתי ממרחית
-יעל-

Fell

New member
ואני בכלל לא התכוונתי ברצינות..

השחר זה ממש מגעיל. אבל יכול לעבוד טוב בתור קוטל תשוקה (זה היה הנושא המקורי, לא?).

למעלה