מונדיאל הפרוג: בית ד'

מורנא007

New member
בית אסיה (מינור)

המדינות המשתתפות בבית הן: Bahrain, Indonesia, Turkey, Turkmenistan, Phillipines, South Korea, Japan אמשיך מיד הבוס כאן...

MajorWinters

New member
בחריין

כפי שאמרתי. היה פה פעם שרשור צחוקים על זה שקיים פרוג בבחריין. קראתי כמה שמות באתר של המדינות, והחלטתי להמר באופן שרירותי על שם. גיליתי את הלהקה Osiris, ואני חייב לציין שהם לא רעים בכלל.

RamiSun

New member
כן אבל לא רצחו אותם

זה לא נחשב... סתם. אני גם עם בחריין.

MajorWinters

New member
אולי לא רצחו אותם

אבל אם הם היו רוצים הם היו יכולים להתאבד! Beat that

מורנא007

New member
יפן

אני לא מומחה ברוג היפני, על ההרכב MUGEN אני ממליץ, רוק סימפוני מעולה. (כמו ג'נסיס רק טוב יותר). וארס נובה, פרוג מטאל עמוס באסים מלוטרונים וסנטיסייזרים.

Slim Jim

New member
ג'פאן ../images/Emo127.gif

טוב, בואו נתחיל עם אלבום ספייס-רוק יפני מצויין שקוראים לו nihonjin (כבר המון זמן נמצא באופן קבוע בפלייליסט שלי) האלבום הוא של להקת FAR OUT. הגילגול הקודם של FAR EAST FAMILY BAND. הלהקה הושפעה גם רבות מטנג'רין דרים ובמיוחד מקלאוס שולצה בקריירת הסולו שלו. הסיבה השנייה היא STRAWBERRY PATH. והשלישית היא KENSO, שאמנם לא שמעתי אותם הרבה, הם משלבים את הפרוג עם מוסיקה אתנית מיפן, עם סולמות יפניים ותופים גדולים כאלה מיפן. ויש גם את להקת ARS NOVA שנותנת נוכחות נשית לפרוג היפני והעולמי.

עמית ע

New member
יפן

לאינדונזים יש הרכב פיוז'ן פרוג נחמד בשם דיסקוס. הם גם אחראים למוסיקת הגמלאן שהשפיעה מאד על פריפ, אינו, ג'ון האסל ועוד שורה של יוצרי מוסיקה מתקדמת חשובים במערב. אבל יפן היא מעצמה. בשנות ה-70 הם היו עסוקים בעיקר בלחקות את הנדריקס, אבל משנות ה-80 כמעט כל דבר שיצא משם שקשור במוסיקה מתקדמת (בעיקר זוהל, ספייס רוק ואוונט פרוג) הוא ליגה לאומית. בשבועות האחרונים חרשתי על להקת ספייס-רוק מעולה בשם Rovo, הרכב אוונט-רוק/זוהל רצחני בשם Korekyojinn ועל טריו אוונט-פופ נשי בשם ex-Girl.

Rubycon

New member
מחזק ומוסיף

אם כבר כל מילה מיותרת, אז Ground Zero או Merzbow (לא ש Happy Family רעים או משהו).

למעלה