האימון השבועי!

arik2006

New member
שאלה עליך

אני חדש פה איך אתה יודע שהשוער שלך הוא סוליד גבוה(7.8 כי אצלי כתוב סוליד ופאסבל בלי מספרים

נמשל

New member
תשובה אליך

לשוערים יש מחשבון שוערים שדרכו אפשר פחות או יותר להעריך כה שחקן גבוה הוראות הפעלה: הקלידו את ה-TSI בשורה המתאימה, אח"כ הקלידו את הפורם בו מצוי השוער. לחצו על calculate. בצד ימין יופיע פס אדום שמראה מהי רמתו של השוער ומתחת ל-calculate מופיעה שורה מודגשת באדום שמראה את רמת השוער במילים ובמספרים. דוג´: שוער עם 4700 TSI, ופסבל פורם הוא: שוער סוליד, 7.9273611153852, כלומר שוער סוליד מאד גבוה, שנושק לרמת אקסלנט.

Thierry Henry

New member
שום דבר מיוחד..

חוץ מזה שהקשר טיטני עלה לסוליד פורם וחזר להיות מעל ה70 אלף TSI.. מיותר לציין שהוא מרוחק השבת הזאת
..............

zukim

New member
הכי טוב שהיה לי ../images/Emo13.gif

המתאמן שהיה אמור לעלות למעולה אכן עלה
המתאמן שאולי היה אמור לעלות והוא עלה
ושחקן שנשלף לפני שבועים (שני מחזורי אימון) עלה גם הוא וזה כבר הפתעה
נשארו עוד 7 מחזורי אימון וזה פשוט נפלא
בתחילת עונה הבאה
וכך אני יפתח יוצא מן הכלל מעולה (שמימי מצבים נייחים
) מצוין (וחצי) וטוב (וחצי) התמחות ראש סביר

Mike A

New member
Kalil Abdellah Khoury

WC שני אי פעם בקבוצה. הראשון עדיין בקבוצה ד"א, בקרוב Titanic.

Kalil Abdellah Khoury (47192286) 20 years, passable form, healthy I speak Arabic! A pleasant guy who is calm and honest. Has wretched experience and poor leadership abilities. Nationality: Israel Total Skill Index (TSI): 24 420 Wage: 32 400 NIS/week Owner: hi i mike HEHE Warnings: 0 Injuries: Healthy Stamina: solid Goalkeeping: disastrous Playmaking: world class Passing: inadequate Winger: poor Defending: poor Scoring: wretched Set Pieces: weak​
חוץ מזה, אימון זוועה. 2 עליות פורם ו-9 ירידות. מה עשיתי לך ביורן?!@?#

לא נראה לי סביר שתעלה רמה....

אז רק קצת עליות פורם. לא הרבה. ושיהיו לשחקני הרכב!!

oneman2

New member
צפיות שלי

מתאמן שאמור לעלות לאקסלנט ובלם ומגן שאני מקווה מאוד שיעלו בפורם. ציפיות צנועות מאוד, ולכן הן לא יתגשמו. נ.ב. האימון כבר נגמר?

Dark Muse

New member
שוער עלה לי ל OUTSTANDING

ועוד כמה עליות FORMS נחמדות...
קשר מרכזי ירד לי בשתיים למרות שהוא שיחק כל הזמן... פשוט בושה!

למעלה