האימון השבועי!

oneman2

New member
עה...

11 עליות טס"א, 8 ירידות 6 עליות פורם (2 של שחקני הרכב), 7 ירידות (כולל ירידה כפולה של ווינגר אחד ועוד ירידה של הווינגר השני). המתאמן הראשון אמור לעות לאקסלנט שבוע הבא, לשני ייקח עוד קצת זמן.

eyalpolan

New member
אחלה אימון

שתי עליות. חואן לואיס מונדרו, ברזילאי בן 19, שנקנה לפני שתי עונות ושלושה מחזורים ב5,000 ש"ח, עלה למעולה הגנה. חואן לואיס הררה הצ'יליאני בן ה18 עלה לטוב הגנה. ל9 שחקנים עלה הפורם (שתי עליות כפולות) ולשני שחקנים ירד הפורם.

נמשל

New member
נס פח השמן

שחקן שהיה צריך לעלות רמה תוך 10 שבועות (קשר בן 20 עם מאמן סוליד), עלה ב-7 שבועות בלבד. אפילו לא שמתי לב שהוא עלה, בכלל לא ציפיתי כי ידעתי שחסרים לו 3-4 אימונים. הוא מאג עם פסבל מסירות, הקשר הכי מוכשר אצלי. עליה נוספת סוף סוף ל- Luis Echechuribehere, הוינגר שכבר קיבל מאות חצאי אימונים ורק השבוע עלה לויק קישור. הוא אאוט וינג עם סוליד מסירות בן 19. בפורם יחסית די מאוזן, זה עולה וזה בא, לא שינויים דרסטיים. אבל בסך הכל אנוכי מאד מרוצה, ככה להרוויח 3 אימונים מתנה לשחקן אחד? תענוג ולשואלים איך אני בטוח כל כך שהוא קיבל רק 7 אימונים ועלה רמה: אני לא סומך יותר על תוכנות. יש לי יומן קטן בו אני רושם כל שבוע מי מה-10 המתאמנים שלי קיבל אימון ואיזה מס' אימון זה עבורו, ככה אני יודע בדיוק למה לצפות. חוץ מההפתעות של היום. תבואו כל יום:)

נמשל

New member
באמת?

כי מאז שהייתי ניוב לימדו אותי שעל כל שנה זה שבוע. וגם אם זה חצי שבוע, זה אומר עלית רמה תוך 8.5, ולא 7. עדיין חצי נס?

נמשל

New member
הוא שוויצרי

אחיו זה שחטף בעיטה באשך בטורקיה ובכלל, רואים לו ונדלין, ואני מת עליו. מי שמכיר אותי יודע שאני לפעמים בוחר אותם לפי שמות. ברגע שראיתי שקוראים לו ונדלין, יומיים לפני הדדליין שלו ידעתי שהוא שלי.

קח חצי נס

כמה חלב? עכשיו ברצינות, אני לא זוכר כמה זמן זה אימון קשרים אבל אל תשכח שיכול להיות שהשחקן שהוא עלה פעם אחרונה הוא כבר היה גבוה אז עכשיו יקח לו פחות זמן. דוגמא: היה לי שחקן שבגיל 17 לקח לו 8 שבועות לעלות רמה ובגיל 18 לקח לו 7, פשוט כי כשהוא עלה בגיל 17 הוא היה ממש גבוה לפני האימון אז לרמה הבאה לקח לו פחות זמן...

נמשל

New member
גם נכון

אבל עד כמה שאני יודע, יש מקרים כאלה, בהם שחקנים מתקדמים טיפה יותר מהר מאחרים, זה קיים, לא?

C a c t u s

New member
נחמד. והכי חשוב -

חואקים - הווינגר שהבאתי למטרת סקיל טרייד עלה רמה... ממש אחרי כמה שבועות בקבוצה...

שום דבר מרעיש

עלית רמה לבלם של סקייל עלית פורם לקשר וורלד קלאס החדש עלית פורם לחלוץ המורחק ועליה לזה שהולך להחליף אותו וכמה עליות פנימיות של עוד כמה שחקני הרכב. ירידה כפולה של מתאמן מחליף. ירידה פנימית של בלם הרכב

old friend

New member
נחמד

עלית רמה למתאמן לפורמידבל, עוד רמה אחת הוא נמכר והולך. פורום - 6-6 שש עליות ושש ירידות הפעם מגמה הפוכה עליות לווינגרים שיוכלו שוב לשחק עלית רמה לשוער ולכל הלא חשובים של הקבוצה. ירידות - לכל הקישור יחד....

visca el barca

New member
אחלה אימון

אומנם שלוש עליות פורם לעומת 10 ירידות אבל שני שחקנים היו עם 3 ירידות כ"א
מזל שאחד הוא מגן מחליף שממילא פצוע לעוד שבועיים ואחד הוא החלוץ הרביעי שבקושי משחק שתי עליות רמה השבוע: אחת לוינגר בן 18 שנשאר מאימון הוינגרים מהעונה שעברה,עלה לפסבל פ"מ וכנראה ימכר בקרוב...הוא גם על אקסלנט פורם שיקפיץ קצת את המחיר השני הוא לנץ ספיטר,הקשר שנקנה בתחילת העונה כקשר סוליד-אינאד' ב600,000 שקלים,עלה לפורמיד פ"מ וישאר להתאמן עוד זמן רב (או עד שאני אזדקק לכסף דחוף
)

מבחינת המתאמנים אחלה אימון

הפורם לא משהו... השוערים עלו-השוער הראשון סוליד גבוה(7.8) בן 19 עלה ב-220 TSI אבל ירד בפורם והוא עשוי להימכר השבוע,אבל יותר הגיוני שהוא יימכר בשבוע הבא או עוד שבועיים,כשיעלה רמה והשוער השני עלה ב-710 TSI והוא על פסבל גבוה(6.8) מקווה שיעלה בשבוע הבא לסוליד

למעלה