גרמיו - פלמייראס

galavr

New member
../images/Emo86.gif גרמיו - פלמייראס ../images/Emo86.gif

בתחילת השבוע צנחו היחסים לטובת פלמייראס בעקבות מידע על חיסורים בגרמיו. היחס על גרמיו, שנע בין 1.5 ל 1.6, זינק ל 1.7 - 1.8 ואף יותר. גרמיו תשחק ללא צ'קו, לאו לימה ולוקאס, אבל הוגו, אחד השחקנים הטובים שלה, חוזר אחרי הרחקה. עכשיו היחסים לטובת גרמיו מתחילים לרדת, זאת בעקבות מידע על חיסורים רבים של פלמייראס: תיאגו גומז, רוג'ר ברנרדו, אג'ימונדו, ונדל, אנילטון ומארקוס עם כמות החיסורים הנ"ל והכושר המצויין של גרמיו (הטוב בליגה, למרות ההפסד במחזור האחרון), כמו גם מאזן הבית המצויין (הטוב בליגה), ניצחון ביתי נראה כמו הימור טוב למדי. גרמיו הובסה במחזור הקודם בחוץ, 4-0, ע"י גויאש. סאו פאולו כרגע במקום הראשון, עם פער של 5 נקודות מגרמיו, השנייה בטבלה. אובדן נקודות נוסף של גרמיו עלול להוריד אותה עד למקום הרביעי בטבלה ולפתוח פער גדול יותר בינה לבין המקום הראשון. אני מאמין שגרמיו תחזור לעצמה ותנצח את המשחק הקרוב, בנסיון לשמור על פער קטן ככל האפשר מראש הטבלה. ברשת כאמור, יחסים פנטסטיים של 1.75 ויותר.... שווה ביס...

MASH23

New member
תודה גל,בויקטור יש משהו מוזר

גרמיו בניצחון ישיר ביחס 1.8 גרמיו בעדיפות -0.5 ביחס 1.7 מישהו נרדם בשמירה?

galavr

New member
זה בכלל לא מוזר ../images/Emo13.gif

אלו שני שווקים שונים ולא תמיד מסונכרנים בינהם. לפעמים האסיאתי מהיר יותר בעידכון היחסים ולפעמים (כמו במקרה הזה) הוא לא... 1.8 על גרמיו הוא יפה מאוד לדעתי. בשופ נים לא באנקר, אבל בהנחה שבתחילת השבוע גרמיו הייתה על קו ה1.6 ועכשיו, עם כל כך הרבה חיסורים של פלמיראס היא נושקת ל1.8.... כאמור שווה ביס

galavr

New member
רק בקטנה... בהצלחה!

ואני מקווה שדדי לא בארץ היום או משהו... שלא יסתלבט עליי אחר כך שהמלצתי על דרום אמריקאית

Burger4

New member
אני דווקא שמתי גואיש

מקווה שינצחו... ועוד גראסהופרס ואולדהאם

גל, אתה מבין קצת בדרום אמריקאי??

יש משחק בגביע הסוד אמריקה, ובשום מקום ברשת לא מצאתי המלצה/נתנונים משחק הזה. יש לך מושג שם או שזה לא מדבר אליך?? ודרך אגב תודה רב על ההשקעה, אני אימצתי.

galavr

New member
לא מדבר אליי...

גביע זניח וחסר משמעות אל תהמר עליו

למעלה