לסופ"ש

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gif../images/Emo32.gifלסופ"ש../images/Emo70.gif../images/Emo140.gif

יש לי בי"ס מטומטם, בזבזתי שעתיים מביום שלי, מזג האוויר מוזר (לא רע..)....אבל!! יש הופעה של סינריגה בב"ש עוד מעט אז למי אכפת?! אה ו..
עשיתי מעשה טוב היום.. שיהיה לכם אחלה יומטוב וסופ"ש מהנה!

Mcfly for ever

New member
עדיף לך לא לסמוך על זה שהם יבואו

אתמול סינרגיה היה צריכים להופיע אצלנו בשעה תשע... עד שהם באו היה 11 וחצי ולא מספיר זה הם שרו שני שירים ואמרו שהסאונד לא טוב אז הם לא רוצים להופיע והלכו... זה ממש חוצפה

שלומיתת

New member
זה לא אותו מצב

מדובר בהופעה מלאה במועדון. ובקשר להופעה שאת מדברת עליה,אני לא יודעת אבל צריך לברר, אולי זו לא היתה אשמתם

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif|פטריה|מה? באמת?!../images/Emo12.gif

לא נראה לי שזה יקרה, כאן זה ב"בארוק" אין מצב שהם יעזבו ככה..

זוהרוש15

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo95.gifשוב חלמתי על הופעה של סינרגיה

שיהיה יומטוב:)

niro levi

New member
../images/Emo216.gifצהריים טובים../images/Emo199.gif

אני כל כך עייפהההה הייתי בבית ספר היום 4 שעות ביולוגיה.. עם המורה החופר הזה.. לעזאזל אני לא מכירה את בית ספר ימי שישי אני כבר שנתיים לא לומדת.. והיום הביאו אותנו לתיגבורים.. ומה קשור הגשם הזה שירד בבוקר?! ירד פה מלאאא גשם.. באמצע החורף נראהלי שלא ירד כל כך הרבה..

זוהרוש15

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo95.gifחח כן שמעתי גשם בלילה וחשבתי שאנ

י חולמת או משהו

יערולה13

New member
יש לי חברות מגעילות.

בגלל שהן עיצבנו אותי עזבתי אותן מהעבודה ואני צריכה לעשות עבודה שלמה לבד ביומיים
אני מתנחמת בזה שמחר אני הולכת לקחת כלב חדש
! היה היום רונדו אז גמרנו ב11 ורבע
!

dina101

New member
../images/Emo201.gif

עדיף לעשות לבד מאשר אנשים שמעצבנים אותך.
ותתחדשי.

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gifהיום הזה ממש נפלא../images/Emo70.gif../images/Emo9.gif

חוץ מיזה שבארוקה החליטו לא לתקן לי את המשקפים באותו רגע ובחינם אלא תוך שבועיים ואני צריכה לשלם.. (50 שקל אאל"ט) ובחונות שקניתי שעון לפני 4 חודשים שהבטיחו לי אחריות לשנה אם יקרה לשעון משהו פנימי החליטו שעבר יותר מידי זמן והם לא מתקנים או מחליפים.. אבל.. השען היה ממש נחמד! הוא ניקה לי ת'שעון מבפנים ומבחוץ ותיקן לי אותו בחינם!! ואמר לי לחפש את החלק שנפל ולהביא לו והוא יתן לי שוב! ויש כמה בני נוער שככה סתם מחלקים פרחים בתחנה מרכזית.. מוזר.. המזג אוויר ממש נעים ונחמד.. קיצר אחלה יום!! שגם לכם יהיה כזה..

למעלה