בא לי לספר משו על ההופעה בווליום..

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gifבא לי לספר משו על ההופעה בווליום..

למרות שחיכיתי ממש מלא כדי להיות בהופעה שלהם ועד שסוף סוף הייתי אני לא יכולה להגיד שנהנתי ממש ממש כמו שרציתי..
זה לא היה שאשמתם כי היתה אחלה הופעה.. האנשים בקהל.. גרמו לי להרגיש ממש רע
שינו את הסדר של ההופעות.. היה צריך להיות של היהודים ואח"כ של סינריה, ידעתי שזה לא הגיוני וצדקתי.. פתאום אחרי שכל מי שחיכה להופעה של היהודים נדחף לשורות בראשונה אמרו שקודם סינרגיה יעלו.. אז היו כמה שלא וויתרו על המקומות שלהם ופשוט התיישבו על הרצפה לידנו במשך כל ההופעה כמעט והיו את אלה שאני הכי שונאת שצעקו בין שיר לשיר ה-י-הו-דים!.. זה היה כ"כ מגעיל!! נפגעתי בשביל סינרגיה! איך אפשר לעשות דבר כזה?! זה כ"כ לא יפה! אפילו לג'ירפות לא הייתי עושה את זה ואני ממש שונאת אותם (תשאלו את מאיה כמה אני שונאת..) מממ חוץ מיזה.. ליהודים היו זיקוקים בהופעה ולסינריגה לא.. למה?! אהבתי נורא את עד אלייך ביחד עם fix you זה מגניב! ואת ההתחלה של אשם.. ובכלל, נורא אהבתי למרות שהיו חסרים לי שירים ולדעתי היו מוסיפים ומעלים את ההופעה ומקפיצים את הקהל שלא מכיר את כל השירים.. מממ זהו..היה לי יותר מה להגיד אבל הרבה מאז ווליום (בשבילי חח) אז שכחתי..
ד"א, אם יש טעוות בהודעה הזאת אני ממש לא אשמה..(גם אל המקלדת..
) פשוט המחשב דפוק ויותר מחצי מסך אני בכלל לא רואה.. חחח זהו.. שיהיה לכם אחלה לילה טוב והמשך שבוע מעולה! תהנו בבי"ס!!

מצטער לשמוע על זה, אבל אני חושב שזה צפוי

גם אני הייתי נשאר במקום שתפסתי.. אבל לא כמוהם צועק וזה. ומצד שני אני שמח שנהנית בהופעה שלהם

כן לפעמים המעריצים של היהודים מזה נסחפים...

הייתה הופעת חינם בראשון של היהודים איפה שרוק עצמאות בד"כ ואז כזה ראיתי מישהי שאני מכיר והיא עושה לי וואי מה אתה אוהב היהודים?! אתה לא אמור לאהוב סינרגיה? אמרתי לה: "מה אי אפשר גם וגם?" ואז כל מי שמסביבי (אנשים לא מוכרים) עושים לי : "לא!" כמובן שצחקתי להם בפנים...

שלומיתת

New member
הם דפוקים בראש.

הם חיים בסרטים שמי שאוהב את היהודים לא יכול לאהוב את סינרגיה, כי זה לא באותה רמה. הם חיים בסרט שהיהודים זו מוזיקת איכות, לא יודעת איך הם הגיעו למסקנה הזאת. היהודים סבבה, אבל לא צריך להגזים

הם באמת דפוקים בראש

יאללה אפשר לחשוב כבר מזה היהודים שהם עושים מהם כל כך איכות

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gifמרוב שהם תקועים במחשבה הזאת נראה

+לי שהם אפילו לא מנסים להקשיב לשירים של סינרגיה..

שלומיתת

New member
המעריצים של היהודים חולים.

זה ממש לא חדש לי. אל תקחי קשה מותק שמחה שנהנית ממה שנהנית
fix you בהחלט משדרג את עד אלייך, שעד כה נחשב אצלי כאחד השירים הכי פחות אהובים של סינרגיה.

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gif"מעריץ" באופן כללי זה די חולני..

כן... זה לגמרי שדרג את השיר!

ככה אני1

New member
פשש מנהלת פורום בתפוז

"המעריצים של היהודים חולים", "הם דפוקים בראש". באמת התנהגות למופת, את מהווה דוגמה מצויינת לקוראי הפורום. המשיכי כך! תדברו כמה שאתם רוצים על הקהל של היהודים, צר לי לבשר לכם, אבל זה קהל שהולך בנאמנות אחרי הלהקה כבר מ1995 (וכן יש אנשים היום בהופעות בני 30+), יש שם אנשים שהיו ביותר מ100 הופעות של היהודים, ובכל מקום שהלהקה מופיעה בו מגיעה כמות ענקית של קהל. הם גם מתחילים בסדרת הופעות בבארבי, פעם בחודש (בנוסף לשאר ההופעות), ותאמינו לי שכל פעם מחדש ייגמרו הכרטיסים הרבה לפני ההופעה. ואולי אתם פשוט מקנאים, כי בהופעה של היהודים היו זיקוקים ובהופעה של סינרגיה לא

nils11

New member
יש מצב../images/Emo45.gif.

זה כל כך קול להיות חולה, אין לכם מושג. אנחנו חיים בסרט שסינרגיה זה לא לרמה שלנו? אולי כי אחד מהאלבומים שלהם מתחיל בשיר "אשם", ואז מגיע שוב השיר "אשם", ואז שוב "אשם" ונחשו מה בא אחר כך? "אשם"!!! כשהשירים שלהם יישמעו שונים אחד מהשני נשתדל לשקול את האופציה בשנית. עד אז? ה-י-הו-דים. אולי כדאי שתנסו להבין למה ליהודים יש הרבה יותר כבוד בתעשיית המוזיקה מאשר לסינרגיה, ולמה סינרגיה הולכים ושוקעים והיהודים ממשיכים לתת בראש כבר שנים ארוכות, ואנחנו נמשיך ללכת אחריהם לכל חור וחור שהם יגיעו אליו. כי זה פשוט מגיע להם. עכשיו אני קצת מרגיש כמו ילד קטן, אבל קצת הרגיז אותי ההכללה שעשיתם עלינו אז באתי להבהיר את הנקודה. אין לי שום בעיה עם סינרגיה בגדול, אני פשוט לא מכבד אותם בתור להקה.

adido10

New member
צודק

מי אתם שתגידו שהקהל של היהודים חולים .היהודים לפחות לא מתנהגת חרא למעריצים שלה. היהודים מדברים על מצבים ועל סטואציות בחיים ולא שרה רק על זה שנפרד ממנה ליההודים אין שירים שחוזרים על עצמם ליהודים אין קהל של ילדות בנות 12 |סהדגש| ו פשוט מעצבנים ארגגגגגגג

שלומיתת

New member
תרגיעי את עצמך מותק, ומהר

אם יש משהו שאני מתעבת זה אנשים שבאים לפורום של להקה בשביל להשמיץ אותה. אנשים (כולל אותי) העבירו פה ביקורת בעיקר על המעריצים ולא על הלהקה. במקום לפתוח את הפה את צריכה לחשוב קצת, אולי יש דברים נכונים במה שאנשים אמרו פה. אין לי מושג איך הגעת לזה שסינרגיה מתייחסים חרא למעריצים שלהם, זה הכי לא נכון בעולם. את חושבת שהשירים של סינרגיה חוזרים על עצמם- אני לא חושבת כך
וגם לסינרגיה אין קהל של ילדות בנות 12. לי למשל עוד מעט יהיה 18, יש פה אנשים שגם עברו את ה20. אז לפני שאת פותחת את הפה תחשבי קצת.

שלומיתת

New member
אתה לא רק מרגיש כמו ילד קטן

אתה גם מתנהג ככה. אף אחד לא אמר שהיהודים להקה גרועה, אף אחד לא אמר שאתם לא נאמנים ללהקה. להפך, אמרו פה שאתם יותר מדי נאמנים להם!ברמות כאלה שאתם פוגעים באחרים! אז במקום להסביר את עצמכם כמו שצריך, אתם באים לכאן ופותחים את הפה. ומבחינת העדפה מוזיקלית, חבל לפתוח דיון על זה כי זה לא יגמר.

nils11

New member
אני מצטער שככה קיבלת את זה.

בקריאה שנייה של ההודעה שלי- אולי לא ניסחתי את עצמי מספיק טוב. כמובן שאין מה להתווכח על איזו מהלהקה יותר טובה- כל אחד והטעם שלו (אפילו שהם להקה מגוחכת, בעיני.) אתם פשוט עושים הכללה חמורה לגבי הקהל. אנחנו אולי חולים בראש, זה נכון, ואולי נחכה שעות על גבי שעות ונשב כדי להיות שורה ראשונה גם אם נימחץ למוות, אבל הייתה פה יציאה כללית על הקהל של היהודים. אנחנו בני אדם בסה"כ. אם יורשה לי, אני אוסיף גם שרוב רובינו אנשים טובים ואיכפתיים. באמת ובתמים. אין לנו שום כוונה להתנכל לכם "בגלל שאתם קהל של סינרגיה", אנחנו עושים את מה שאנחנו עושים רק למען הלהקה וחבל שאתם תופסים אותנו ככה. באמת יצאתי ילד קטן, מתנצל. לא הייתה הכוונה שלי. שבוע טוב שיהיה לכולם.. אני אשמח לשמוע מה אתם חושבים בכל זאת ומה הופך אותנו לכאלה בלתי נסבלים.

שלומיתת

New member
אני יודעת שהיתה פה הכללה

אבל ההודעה הראשית של השרשור הזה לא הייתה מכלילה. ההודעה סיפרה על חויה שעברה הנערה המסוימת הזו, כך שאי אפשר להגיד שהיא הכלילה את כל הקהל של היהודים. וגם אנחנו מאוד אוהבים את הלהקה וגם אנחנו נעשה המון בשבילה, אבל זה אף פעם לא יבוא בחשבון על גבי רגשות של אנשים אחרים. יש דברים טיפה יותר חשובים מלהקה, לדעתי.

שלומיתת

New member
זה שאני מנהלת בתפוז

אומר שאין לי דיעה? יש לי דיעה, ויש לי גם נסיון אישי צורב בעקבות מפגש עם המעריצים של היהודים. אני לא אומרת שכולם ככה, אבל בהחלט יש קבוצה לא מבוטלת של מעריצים שלוקחים את ההערצה לכיוונים מאוד לא טובים. אם פגעו בי מותר לי להתלונן. אולי השתמשתי במילים לא מתאימות, מצטערת שפגעתי בך. ומה שאתה אמרת לא סותר את מה שאני אמרתי. זה שהקהל של היהודים נאמן להם לא קשור בכלל למה שאמרתי. אז במקום ישר להתלהם, תקרא מה שכתבתי. וסתם שתדע, אני גם אוהבת את היהודים. לא ברמות שאתה אוהב אבל יש לי אליהם סימפטיה. אז אני לא באה פה להשמיץ אותם.

למעלה