שאלה לי אליכם..

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gifשאלה לי אליכם..

שמעתם על הספר של גיבורים? אחותי אמרה שהיא ראתה ב"צומת ספרים" ספר של הירוס באנגלית ויש בו קומיקסים.. ניסיתי להזמין אותו ועד עכשיו הוא לא מגיע משום מה.. רציתי לדעת אם שמעתם עליו, אם מישהו מכם ראה, קנה, יודע על מה אני מדברת..חח לא ראיתי אותו אבל המוכרת אמרה שהוא גדול עם כריכה קשה, יש בו קומיקסים מגניבים והוא בצבע כחול או תכלת..

Slow Cheetah

New member
יש את אוסף הקומיקסים של העונה הראשונה.

הוא הגיע לצומת ספרים?!

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gifלא יודעת אם זה זה..

שם קוראים לזה ספר של הירוז..

lir972

New member
יש לי שאלה אלייך...

*לא קשור לשרשור עצמו* אלא אם כן זה אישי ואז בחיים אני לא אשאל ללא רצונך, אבל מה ז"א בחתימה שלך? פסח??

lir972

New member
אני בת

ותודה על תשובה כנה ואמיתית... אבל נדמה לי שלא אותך שאלתי

Lion_Heart

Well-known member
קבלי התנצלות כנה

אבל אני יודע מה זה פסח. . .הלוואי ולא ידעתי
אבל אני יודע(ולא. . .לא מדובר בחג הידוע, ההוא עם המצות )

MispIaced

New member
מכירה את "אם תדעי נאלץ להרוג אותך"?

יופי, כי לא נאלץ, זה כל כך מזעזע שאת תתאבדי.

lir972

New member
סליחה?!

אם לא הייתי משוגעת על הסדרה גיבורים בכלל לא הייתי מתקרבת לפורום הזה.... אתם בכלל לא נחמדים!!!!! ועוד חשבתי להמליץ לאנשים להיכנס לפה כי הפורום סבבה....מסתבר שטעיתי. אז מהיום והלאה אני אהיה שותפה סמויה לפורום. שלום ולא להתראות!

Lion_Heart

Well-known member
מה? למה?../images/Emo10.gif אנחנו כן נחמדים!!!

נו. . .זה היה בצחוק !!! תחזרי ונסביר הכל. . .באמת!!! וחוץ מזה לא מבין. . .לא נחמדים?תמצאי כאן רק אנשים נחמדים. . .טוב ויש גם את *שיעול*

lir972

New member
אוקיי

אבל שני דברים: 1. בראש ובראשונה, לא באתי ופתחתי סתם שרשור בשאלה אליה מה זה הכינוי שלה, אלא שרשרתי מתחת להודעה שהיא רשמה. וזה אומר - שלא הפרתי את חוקי הפורום. 2. אם כתבתי את ההודעה בשבילה, אז אין לכם שום זכות לענות במקומה, ועוד תשובות כאלו מגעילות. וחוץ מזה, כתבתי בפירוש שאם זה אישי אז היא לא חייבת לענות, סתם סיקרן אותי. אז מה אתם מתחילים להתנפל עליי??????

supercoconut

New member
פסח

הוא השליט האולטימטיבי שיוביל את עולמנו לשלום עולמי ויוגורט שלא פג תוקף! אל תשימי לב לאלון אנטי פסח, הוא מנהיג צבא הרשע הבין לאומי אשר חותר לעלם ללא פסח ומלא בגבינות מעופשות ויוגורט שפג תוקף כבר לפני חצי שנה! האם נסכים לדבר כזה שיקרה בעולמנו?! לא! לא נסכים! אז בואו נדאחדה יחדיו ונעזור לפסח לבנות עולם טוב יותר! כל זאת ועוד, באתר הבית של צבא השחרור

Lion_Heart

Well-known member
זאת לא גאולה. . .זאת תקופת אפילה נוראית

אם יתאפשר שלטונו של פסח יביא רוע ואפילה. . .ו. . .דברים ורודים ופרוותיים לעולם

Lion_Heart

Well-known member
אנחנו לא מתנפלים עליך!!!

אנחנו מתפלים על פסח . . .הוא כבר נעלם מהפורום!!! זה עבד! הוא נעלם!!. . .בערך

למעלה