הספר Heroes שלי הגיע

Slow Cheetah

New member
בכל מקרה, למרות שענו-

זה רק העונה הראשונה, וכל הדמויות אמורות פחות או יותר להשתתף בו. כל הקומיקסים בכל מקרה מופיעים גם באתר גיבורים ב-NBC.

DGlost

New member
תודה..

תודה על התשובה למרות שאני יודע שכל הקומיקסים נמצאים באתר, אבל את הקומיקסים של העונה הראשונה לא קראתי אז בכל זאת אני אקנה. וגם אם הייתי כבר קורא אותם זה גיבורים!!!

Slow Cheetah

New member
ברור שזה שווה את זה../images/Emo2.gif

למרות שאם זה גיבור וזה משעמם אותך (לא קרה לי, אבל קרה לאנשים אחרים
) אז זה לא שווה קניה.

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gifיש קומיקס אחד על דמות שלא היתה ב

+סדרה..
והקומיקסים ממש חמודים! אני לא מצליחה לעצור את עצמי ובסוף אני אסיים את הספר הזה לפני סופ"ש...

DGlost

New member
צומת ספרים..

אמא שלי הלכה היום לחנות והכלבים אמרו לה שאין כזה דבר ושהם לא מכירים את זה בכלל

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gifאיזה עוד שם?../images/Emo12.gif

הם קוראים לזה "הספר של הירוס".. אם מסבירים להם הם מבינים במה מדובר..בדר"כ.. [יש סניפים/חנויות שזה לא הגיע אליהם כי הסיפריה באנגלית שם לא גדולה.. בב"ש יש כמה חנויות ובאחת מהן היה ובשניה לא ידעו על מה אני מדברת..].

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gifטיפשים!

אני הלכתי לשתי חנויות של צומת ספרים.. בקניון הם לא הכירו ובביג היה להם
יש אצלכם עוד חנות? מאיפה אתה?

DGlost

New member
יש אצלנו רק חנות אחת..../images/Emo10.gif

דרך אגב אני מנס ציונה...

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gifלפי מה שהגיבו פה..

נראה לי שכדאי לך כבר להזמין מהאינטרנט או ליסוע לת"א לקומיקאזה אומשו כזה..

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gifחחחח כן..XD

הציורים שם כאלו יפים..
כיף אפילו סתם להסתכל.. חחח

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gifמגניב להם [ולך] ! ../images/Emo13.gif

אני גם רוצה!!!

mikmik000

New member
../images/Emo45.gif הקומיקס של הירוז ממש טוב 3>

וגם לדעתי הרבה יותר כיף לקרוא אותו כספר ברצף ועל נייר מאשר במחשב וכשזה נמתח על גבי שנה
את הכרך הראשון היה בזמנו גם בקומיקאזה וגם בקומיקס וירקות אאל"ט ב90 ש"ח לרגיל, והHC [כריכה קשה] קצת יותר [משהו כמו 110]. הכרך השני הגיע השבוע לקומיקאזה [בידיוק אתמול קניתי אותו D:]. יש להם רק בכריכה קשה, אז הוא עולה מאה וקצת. אבל ממה שקראתי בנתיים הוא שווה את זה
והכריכה ממש יפה :) מה שכן, בכל מקרה 160 זה ממש מחיר מוגזם.. לא נראה לי ששווה לקנות מצומת ספרים. גם אם מישהו פה גר רחוק מת"א, קומיקס וירקות [ואולי גם קומיקאזה למרות שלגביהם אני לא סגורה] עושים גם משלוחים.. אפשר להזמין בכרטיס אשראי או לשלוח מזומן בדואר והם שולחים את זה ברגע שהם מקבלים את הכסף.

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gifאיזה באסה!

חחח עכשיו אתם אומרים? קומיקאזה זה בת"א? דיזינגוף סנטר אומשו כזה? בקניון ..? אם כן אני רוצה כבר את השני חח הראשון עוד מעט נגמר!

אני לא מתכוון לבאס

אבל למי שיכול להזמין מהאינטרנט: ניתן למצוא את הGraphic Novel של העונה הראשונה ב40 ש"ח בלבד באתר הזה. הספר של העונה השניה עולה פי 2 כרגע, אז שווה לחכות ; בטח בעתיד גם מחירו יירד לאותה רמה. יש שם גם את הספר העלילתי Saving Charlie שהוזכר פה, ואם מישהו רוצה לוח שנה של Heroes לשנת 2009. יש גם מדריך בשם Saving The World. אישית, הזמנתי משם בעבר והספרים הגיע בלי בעיות. משלוח חינם לכל העולם. קשה להאמין אבל זה אמיתי, ואם יותר אנשים היו יודעים על זה, לא נראה לי שהיו נמכרים בכלל ספרים באנגלית בארץ כי הם לא יכולים להתחרות.

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif

אוקיי... אני רוצה את כל זה! חח את הספר שני ואת הלוח שנה וגם את הספר העלילתי.. [את הקומיקס של העונה הראשונה כבר לא צריך..
חח אבל אני לא אתבאס.. אני אהנה ממנו..
].

למעלה