יפותשלי הללוייה
בקרוב אצלכן

../images/Emo85.gifיפותשלי הללוייה../images/Emo127.gifבקרוב אצלכן

מי מאושרת יותר ממני?
אחרי 7 שנים..נישואין.. 4 שנים + של נסיונות.. מהן שנתיים + טיפולים.. ולבסוף שני מחזורי GONAL F .. זה קורה
אוטוטו בייבי? לאאאאא
כבר בייבוש פצפון ומושלם ברחם שלי
זה לא היה קללל..זה היה ארוך... אבל כעת אני לא זוכרת שום דבר מהדמעות שהיו, ורק דמעות אושר והודיה לאלוהים על המתנה השמיימית שהוא העניק לי ברוב חסדו
זה טרי טרי.. הפסים בקלייר אנד בלו הופיעו בי"מ 30!! ביוא"ב 14... בכיתי כמו שמזמן לא בכיתי
והתאפקתי לערב לספר לבעלי..שקיבל את הפתעת חייו..שנכנס הביתה ומצא קופסה סגולה קטנה על השולחן, והצבעתי עליה שזו מתנה בשבילו, ובתוכי חיכו לו זוג גרביים פצפונים שקניתי מקודם משילב, והבדיקה החיובית.. חיבוק של החיים קיבלתי.. ושנינו בכינו, ואנו עדיין , 3 ימים מאז..מנסים לעכל את הניוז
יפות ואמיצות שלי.. תחזיקו מעמד.. תכף זה מגיע אליכן גם..זה מדבקקקקקקק..
פווווווווווווווו

milix

New member
ואאאאאאאאאאאוווווווו ../images/Emo70.gif!../images/Emo70.gif!../images/Emo70.gif!|

מזל טוב
שיהיה לך הריון קל, מהנה ושהחיים ימשיכו לחבק אותך
אוספת את האבקה

אה ויום אחרי זה בדיקת דם..

שלשום.. והערך היה ביטא 230
לא יודעת זה לא נשמע המון לא? שבועיים בול אחרי ביוץ..? מה איכפת לי..העיקר זה התחיל
כעת שאלוהים רק ישמור על הבייבי שלי שיגדל ויגדל

Shanny123

New member
איזו התרגשות ../images/Emo49.gif

איזה כושר השרדות - אתם פקוט מופלאים ! מאחלת לכם את כל האושר שבעולם, בוודאי ובוודאי הריון קל ותקין עד סופו

oxvel

New member
../images/Emo140.gifזאת באמת הודעה משמחת!!!

המוווווווווווווווווווווון בהצלחה!!!
מאחלת לך הריון קל ותקין שבסופו
קטן חמוד ובריא
כל כך שמחה בשבילכם!!! קראתי את ההודעה הזאת וממש בכיתי מרוב השמחה בשבילכם!!!! אחרי כל כך הרבה נסיונות ואחזבות זה סוף סוף מגיע!!! באמת, מכל הלב בהצלחה!!!

מירבשלו

New member
איזה יופי איזה התרגשות ../images/Emo6.gif ../images/Emo24.gif

והכי חשוב המשך הריון קל ותקין למשך תשעה חודשים שבסופם תאחזי בדבר הכי יפה שקיים

l o l i l o

New member
מזל טוב../images/Emo24.gifאיזה יופי!!!../images/Emo23.gif

כנראה החודש זה באמת מדבק..... (פליז, פליז, אמן, אמן) המון מזל טוב והריון קל ומשעמם

sosonit

New member
מזל טוב איזה בשורות טובות!

מאחלת לך המשך הריון תקין ונפלא.

mamyli

New member
המון המון מזל טוב!!!../images/Emo65.gif

מזל טוב!!!!הריון תקין וכייפי!!!!אני מתרגשת בשבילך!!!ואוספת אבקה בהמוניי!!!!

וואיי מזל טובב../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

בקרוב אצלנו... המון מזל טוב להריון תקין וקל!!! וכמובן האבקה...
|
|
|

liat3880

New member
וואי איזה יופי מזל טוב

מזל טוב מזל טוב
שיהיה לך הריון קל ארוך ותקין ועגלגל
שבעוד 9 חודשים נראה את האפרוח/ת שלך החדשה אז שוב שיהיה לך בהצלחה ומזל טוב גם למשפחה כבר מקווה להצטרף גם
עכשיו אוספת
מקווה שהשארתי לאחרות

עלמה 10

New member
מזל טוב מזלטוב מזלטוב../images/Emo57.gif

איזה כיף לשמוע בשורות כאלו משמחות הלוואי וכל יום יהיו לנו השורות כאלו ואוטוטו- אני מאחלת לך הצלחה והמשך קל ותקין ובריא ב"ה

ספרייט 7

New member
אני קוראת, ומתרגשת, שיווואווווווו..

מזל טוב, שיהיה בשעה טובה ומוצלחת! שימשיך תקין, בריא , ובקלות.. אוספת ברשות אבקה.. מזל טובבבב ממש מתנה....

טאקית24

New member
מזל טוב מתוקה!../images/Emo24.gif

איזה מרגש לקרוא, כל כך שמחה בשבילך... וכל הכבוד שלא איבדת תקווה אחרי כל כך הרבה שנים, כשזה הזמן הנכון זה מגיע! מאחלת לך המון אושר והריון קל ותקין, ותמשיכי לעדכן אותנו..

וואו יקירתי

מזל טוב,אני בד"כ כבר לא מגיבה כאן .אבל את עוד מהימים שלי אולי טיפונת אחרי. המון מזל טוב ובהחלט בקרוב אצלינו אמן

ל י א ב25

New member
וואו.. מזל טוב!!!!../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo65.gif../images/Emo20.gif|@

שיהיה המון המון בהצלחה.. והמשך הריון בריא ותקין!!!

אוף!! התפוז הזה...../images/Emo46.gif

כתבתי לך ברכה כל כך יפה.. ותפוז העלים לי אותה... לא חשוב.. קיצר.. ממוש.. העיקר שיהיה לך רק טוב ומזל טוב.. אני מכירה אותך מהפורום כל כך מזמן, ואני יודעת שחיכית המון!!! אני כל כך שמחה בשבילך וכל כך מתרגשת...

למעלה